Lekarze Koszalin

Wenerolog, Dermatolog

Gabinet Stomatologiczny Elżbieta Burcza
Rynek Staromiejski 11 lok. 1
75-452 Koszalin

Witam, lecze sie u tego pana 3 miesiac, i nie wiem co mam o tym mylslec, mam 21 lata, z tradzikiem walcze od liceum, pewnego dnia wstalem i po prostu poszedlem, ludzi od groma w poczekalni, siedzialem 3 godziny, zdazylem sie nasluchac w poczekalni jaki to wspanialy lekarz, przyjezdzaja do niego ludzie z calej Polski. Ogolnie nie wierze w lekarzy, uwazam, ze jesli chodzi o tradzik to zaden nie jest ...

lekarz Zbigniew Sankowski

Alergolog

Jabłoniowa 24
Koszalin

11 06 2019 bardzo bardzo dobry lekarz było to moje pierwsze spotkanie z p doktorem specjalista z ogromną wiedzą kto szuka ąlergologa to 10 na 10 godny polecenia

lekarz Renata Słapczyńska

Śnieżka 3
75-386 Koszalin

Znakomity lekarz. Mój syn zawdzięcza jej życie, bo zorientowała się w groźnej chorobie, której inne palanty w białych kitlach nie zauważały.
Opinia dodana przez: Jerzy

Mirosława Ryckiewicz

Psycholog

Poradnia Zdrowia Psychicznego
Koszalin

Bez wątpienia, Pani Mirosława Ryckiewicz jest jednym z najznamienitszych specjalistów w zachodniopomorskiem i jak widzę również po innych komentarzach, raczej nie ma co do tego wątpliwości. Zamiast jak inni skupiać się na skuteczności samej terapii (z której nota bene jestem bardzo zadowolona), mam zamiar poruszyć inny temat. Czy zauważyliście jak nowoczesne podejście do pacjentów promuje pani Ryckiewicz? Na jej stronie internetowej (bardzo atrakcyjnej skądinąd), można samodzielnie sprawdzić terminy wizyt, a ...

lekarz Agata Szołdra-Seiler

Laryngolog

Szpital Wojewódzki, Oddział Chirurgii Dziecięcej
ul. Chałubińskiego 7
Koszalin

Mieszkam daleko od Darłowa. Konkretnie w Poznaniu. Mimo to pozytywne opinie na temat pracy Pani Doktor zawędrowały aż tutaj. Właśnie one sprawiły, że zdecydowałem się umówić na wizytę. Miałem problem z krzywą przegrodą nosową, a co za tym idzie z chrapaniem, wysypianiem się, bólami głowy, dusznościami i ciągle zatkanym nosem. Po konsultacji okazało się, że konieczna jest operacyjna korekta przegrody. W czasie wizyty Pani Doktor wnikliwie przeanalizowała moją sytuację, wszystko ...
Opinia dodana przez: Piotr

lekarz Iwona Tołkacz-Mil

Hipertensjolog

Poradnia Kardiologiczna
75-720 Koszalin

Pani doktor to wspaniały lekarz. Dziekuję Pani doktor ze pomogła mi medycznie . Skierowała do odpowiedniego specjalisty. Dzięki czemu mam już określoną chorobę i rozpoczęte leczenie. Nie zostawiła mnie samej sobie. To wspaniały lekarz i człowiek.
Opinia dodana przez: GRAŻYNA

lek. dent. Jadwiga Siedlecka

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska
ul. Szymanowskiego 18c/1
75-547 Koszalin

Pani doktor spóźniła się na wizytę 40 min. Biegała po swoim mieszkaniu (nad gabinetem). Weszła bez słowa przepraszam. Przyszłam skonsultować jeden problem. Pani mówiła w kółko o tym samym, często nie na temat aż zeszło 40 min. Niczego konkretnego się nie dowiedziałam. Skasowała 50 zł, bo jak stwierdziła poświęciła mi sporo czasu. Na koniec powiedziała, że zęba trzeba obejrzeć pod mikroskopem. Najśmieszniejsze jest to, że umawiając sie na wizytę, pytałam ...
Opinia dodana przez: anonim

lekarz Tadeusz Kruczyński

Łużycka 30
75-113 Koszalin

Z bolącym okiem trafiłam do doktora, po 10 minutach byłam po małym zabiegu usunięcia jęczmienia z wewnętrznej powieki, za darmo !!!!! Doktor to w dzisiejszych czasach jak dinozaur w pozytywnym znaczeniu, bądz doktor Judym, polecam wszystkim.
Opinia dodana przez: Jola

dr n. med. Waldemar Świerczyński

Ginekolog położnik, Androlog

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska dr n. med. Waldemar Świerczyński Specjalista Ginekolog-Położnik
ulica Jachtowa 2
75-206 Koszalin

Rewelacja! Pełen profesjonalizm i uprzejmość. Zdjęcia maluszków na ścianie w gabinecie mówią same za siebie.
Opinia dodana przez: Grazia

lekarz Andrzej Waniewski

Psycholog

Gabinet Pomocy Psychologiczno-Psychiatrycznej "ARCHE"
Śniadeckich 25d
75-454 Koszalin

jestem bardzo zadowolana z wizyt, miałam poczucie, że mnie słucha i rozumie, dokładnie mi wytłumaczył co mi jest, i pamiętał co mówiłam na poprzednich wizytach. spokojnie mogę polecić.

lekarz Bolesław Plust

Laryngolog

PRZEDSIĘBIORSTWO LECZNICTWA SZPITALNEGO
ulica Szpitalna 2
75-720 Koszalin

Pamietam doktora z dziecinstwa, takich lekarzy juz nie ma Pracowal do ostatniego pacjenta w Bobolicach, u mnie zdiagnozowal zapalenie opon mozgowych Dzis mam 45lat i czesto go wspominam

lekarz Lidia Sławińska

Pulmonolog, Internista

Bożka 23
75-365 Koszalin

Pani doktor wszystko ładnie mi wytłumaczyła, zaleciła odpowiednie badania Kompetentna i miła Pani Doktor.
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Joanna Pakiet-Chmielewska

75-581 Koszalin

Wspaniała p.doktor, która pomimo mojego strachu, wykonała mi kolonoskopię bezboleśnie i perfekcyjnie.Cały czas ze mną rozmawiała, i nawet nie wiem kiedy skończyło się badanie.Bardzo p.doktor dziękuję ,i oby więcej było takich lekarzy.
Opinia dodana przez: Halina

lekarz Rafał Piliszczuk

75-581 Koszalin

Miałam okazję poznać kompetencje Pana doktora. Młody bardzo zaangażowany lekarz, bardzo kulturalny i życzliwy. Znajduje czas dla pacjentki, wyczerpująco informuje. Jestem ja i moja rodzina pod dużym wrażeniem, takiego podejścia lekarza. Angażuje się w prowadzeniu pacjenta ponad swoje kompetencje. Bardzo miłe, ludzkie, budujące w świetle zmagań z obecną służbą zdrowia. Dziękuję Panie Doktorze, tak trzymać. Dużo organicznej pracy i praktyki w dobrze pojętym znaczeniu!
Opinia dodana przez: Sylwia

lekarz Jarosław Danes

Środkowopomorskie Centrum Zdrowia Psychicznego MEDISON - Ambulatoryjna opieka medyczna
Zwycięstwa 119
75-601 Koszalin

Wizyta na NFZ. Bardzo uprzejmy i kompetentny lekarz. Okres nie był problemem co u niektórych ginekologów jest automatycznie niemożliwym żeby wykonać badanie.

lekarz Andrzej Błahut

Psychoterapeuta

Mops
Koszalin

Korzystałem z usług terapeutycznych Pana Andrzej w życiu dwukrotnie i w dwóch różnych formach. 1) Terapia par – twarzą w twarz, 2.5 tygodnia, dzień w dzień. 2) Terapia indywidualna – online przez Skypa, roczna, raz lub dwa w tygodniu w zależności od potrzeb. W pierszym przypadku była to praca wyjatkowo intensywana z uwagi na ograniczenia czasowe ponieważ mieszkamy za granicą i przyjachaliśmy do Polski wyłącznie na terapię. W drugim przypadku ...
Opinia dodana przez: Jakub Safiak

Arkadiusz Mikulski

Laryngolog, Foniatra

Morelowa 16
Koszalin

Spełnił moje oczekiwania (wykluczył guzki śpiewacze, którymi straszyły mnie +specjalistki+ z mojego miejsca zamieszkania). Kompetentny. Uprzejmy - wpuszcza pacjenta przed sobą do gabinetu. Poświęcił mi (chyba) więcej czasu niż było na mnie przwidziane. Wszystko wytłumaczył, wyjaśnił oraz zaprezentował zdjęcia krtani. Wzbudza zaufanie - przy rozmowie patrzy w oczy. Polecam wszystkim. a do tego jak piszą wszyscy miły, sympatyczny i przystojny...

lek. dent. Maciej Mieszczak

OLDENT
ul.Spółdzielcza 1a/2
75-205 Koszalin

Polecam leczenie u Pana Macieja. Jest to człowiek o wysokiej kulturze osobistej, profesjonalny i oddany pacjentowi. Dokładnie tłumaczy cały przebieg leczenia, w trakcie zabiegu cierpliwy i podążający za pacjentem. Naprawdę szczerze polecam wszystkim niezdecydowanym. Ja akurat jestem po zabiegu wszczepienia implantu, którego bardzo się bałam. Cały zabieg przebiegł w ciepłej atmosferze. Zarówno Pan doktor jak i personel towarzyszący są godni polecenia.
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Zbigniew Jursa

Radogoszczańska 9
75-106 Koszalin

doskonaly i doswiadczony lekarz, uratowal moja ciaze, spisana na straty przez kilku innych lekarzy.pomagal, doradzal,podtrzymywal na duchu.mam piekna, zdrowa coreczke!!!

lekarz Marek Chilarski

75-581 Koszalin

Doktor Marek Chilarski operował mnie w końcu czerwca 2016 r. Świetnie wykonał wszczepienie endoprotezy stawu biodrowego. Asystował rezydent. Po dwóch tygodniach nie potrzebne były kule. Normalnie funkcjonuję. Talent ortopedyczny.