Lekarze Koszalin

lekarz Przemysław Kaczanowski

Zielona 39
75-664 Koszalin

polecam , rzeczowy konkretny, wszystko wytłumaczy , życzliwy miły- godny polecenia jakby coś to tam pewnie wrócę
Opinia dodana przez: renata

dr Małgorzata Czerepkow

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

gabinet dentystyczny
nowowiejskiego 3/6
75-578 Koszalin

pojechalismy z dzieckiem 3lata na wizyte do dentysty po krotkim sprawdzeniu zebow detyska zaproponowala leczenie kanalowe mleczaka u dziecka z pomoca narkozy .Przez kolejne 15 min przedstawiala nam koszty z tym zwiazane i uswiadamiala nas ze jest to jedyne rozwiazanie .Wiecej czasu poswiecila na przekonywaniu nas na narkoze dziecka niz zetelne sprawdzienie zebow dziecka . Spytalismy o lakowanie zebow u naszego dziecka odpowiedz pani byla krotka nic to nieda najlepiej ...

lek. dent. Anna Juśkiewicz

OLDENT
ul.Spółdzielcza 1a/2
75-205 Koszalin

Dobry dentysta? opisze Panstwu chetnie nastepujaca historie. Bylem u Pani "doktor" raz czy dwa wczesniej i fakt bylem zadowolony, chociaz zawsze zyczyla sobie dosc sporo. Za trzecim razem mialem problem, stwierdzila leczenie 4 kanalow plus wypelnienie oczywiscie. Cena jednego kanalu 300 zl, ale specjalnie dla mnie zrobi promocje750 zl kanalowe i 400 wypelnienie...SZOK! zdjela miazge ( 80 zl), zatrula i kazala wrocic tego sameo dnia na 19 aby inny lekarz ...
Opinia dodana przez: t-.

Agnieszka Frątczak

Protetyk, Stomatolog

Fałata 17
Koszalin

Ja panicznie się boję dentystów, więc to co mnie ujęło najbardziej to fakt, że Pani doktor nie drwiła z mojej fobii stomatologicznej i okazała wielką cierpliwość! Dobrze podeszły (z Panią asystenktką) do takiego tchórza jak ja. Ceny jak wszędzie, solidność wykonania wysoka (nowe technologie) duży komfort pacjenta! Polecam ty (którym jak mnie) zazwyczaj brakuje odwagi do stomatologów:).

lekarz Grzegorz Mil

Środkowopomorskie Centrum Zdrowia Psychicznego MEDISON - Ambulatoryjna opieka medyczna
Zwycięstwa 119
75-601 Koszalin

Nie polecam. Problem ze wszystkim... Książkę ciążowa otrzymałam dopiero na 3 wizycie i za jej odbiór zapłaciłam 100zl (pół wizyty bo bez badania). Doktor nie słucha o czym się do niego mówi. Moja ciążę nazwał "ciążą patologiczną" tylko dlatego że jest to ciąża bliźniacza i na każdej wizycie opowiadał jak to czesto bywa że bliźniak zjada bliźniaka. Tutaj liczą się tylko pieniądze a nie podejście do pacjentki.
Opinia dodana przez: Kinga

lekarz Ryszard Ryś

Internista, Diabetolog

Gabinet Laryngologiczny
Staszica 8A pok 5
75-449 Koszalin

Najlepszy lekarz, jakiego znam, a znam doktora Rysia od 28 lat, czyli tyle ile mam cukrzycę typu I. Teraz dodatkowo mój lekarz rodzinny - dla mnie fantastyczna sytuacja. Ogromna wiedza i zaangażowanie. Do problemu podchodzi kompleksowo. Zachęca pacjenta do rozwoju i poprawy wyników. Niestety nie potrafi odmówić pomocy, dlatego ciągłe kolejki. Ale dla takiej opieki warto czekać na swoją kolej.
Opinia dodana przez: Sylwia

Joachim Grabowski

Ogrodowa 18
75-504 Koszalin

Pan doktor uprzejmy i kompetentny w swojej dziedzinie. Ma dobry kontakt z pacjentem i ukierunkowaniem do dalszego leczenia .Pełny profesjonalizm i wiedza lekarska. Bardzo polecam.
Opinia dodana przez: Sylwia

lekarz Dariusz Jurgielaniec

Chirurg ogólny, Gastrolog

Specjalistyczny Gabinet Chirurgii Ogólnej i Endoskopii Diagnostyczno-Zabiegowej
Morska 28
75-223 Koszalin

Bardzo sympatyczny Lekarz a co najważniejsze specjalista z dużą wiedzą Przed badaniem zostałam poinformowana o jego przebiegu. Po zakończonym badaniu Pan Doktor wytłumaczył mi wszystko Również Pani Pielęgniarka bardzo miła ,spokojna, podczas zabiegu cały czas była przy mnie
Opinia dodana przez: Monika

Aleksandra Adamowska

Fizjoterapeuta

PulsMed
ul. Stoczniowców 11-13
Koszalin

Byłam bardzo zadowolona z efektów rehabilitacji. Pani Ola dokładnie wyjaśniła mi istotę zabiegów i skutecznie motywowala mnie do pracy. Poza tym to świetna masażystka. Moim zdaniem godna polecenia.

lekarz Marcin Hornung

Koszalin

Po raz pierwszy byłam u tego lekarza i mam świerze spojrzenie i możliwość porównania z innymi u których bywałam w okresie ostatnich 30 lat. Krótko mówiąc jest taki jakiego oczekujemy : uprzejmy i kompetentny. Poświęcił mi wystarczająco dużo czasu aby wytłumaczyć moje dolegliwości i miał pomysł na ich usunięcie . Bardzo polecam tego lekarza. Cieszę się że jest w Koszalinie.
Opinia dodana przez: Elżbieta

lekarz Maria Liwacz

Kostrzewy 19
75-362 Koszalin

Wizyta u Pani doktor trwała dość długo, ale było warto! Dobrała mi okulary, w których wreszcie dobrze widzę i znacznie lepiej pracuje mi się np. przy komputerze. Po wizycie, chcąc dodać swoją opinię, zobaczyłam opinie innych mówiące o tym, że Pani doktor była niemiła itp. Ja zdecydowanie mam pozytywne doświadczenia- doktor przede wszystkim kompetentna, a do tego miła i cierpliwie odpowiadała na moje liczne pytania. Jeśli znowu będę się wybierać ...
Opinia dodana przez: Karolina N

dr n. med. Słwomir Janik

Neurochirurg

ALERGOSAN
Koszalin

Pan dr Janik przyjmuje 3 minuty za 150 zł, przepisze wynik z prywatnie zrobionego RM i dopisze że "wypustki" nie wymagają leczenia jedynie zwyrodnienie bioder. Pacjentka (emerytowany pracownik służby zdrowia) z obustronnym porażeniem 3 stopnia po tygodniu dostaje skierowanie do szpitala na oddział chirurgii neurologicznej, ale od innego lekarza. Skoro wizyta trwa 3 minuty, bez badania, bez przeczytania opisu z SOR to tak to wygląda, inni pacjenci też się skarżą ...
Opinia dodana przez: Annam

lekarz Krzysztof Krupiński

Urolog

PRZEDSIĘBIORSTWO LECZNICTWA SZPITALNEGO
ulica Szpitalna 2
75-720 Koszalin

Odwiedziłem w Koszalinie kilku urologów na przestrzeni kilku lat. Dopiero tu spotkałem osobę rzeczową, kompetentną która nie szczędziła czasu na kompleksowe wyjaśnienie problemu, ścieżkę leczenia oraz szereg istotnych informacji dotyczących czekającej operacji. Teraz jestem spokojniejszy że w końcu mam dobrego specjalistę który będzie mnie prowadził przez cały czas leczenia. Dziękuję.

lekarz Bożena Smolińska

Lekarz rodzinny

ZOZ MSWiA
SZPITALNA 2
Koszalin

Pacjent w obliczu choroby jest bezbronny a rodzina bezsilna,szuka wsparcia i pomocy u lekarzy. Moja 92 letnia babcia jest pacjentką Pani Doktor ,przeziębiła się , wystąpiła gorączką kaszel i duszności oraz osłabienie organizmu. Pani doktor mimo próśb i nalegań nie była chętna aby udać at na wizytę domową do babci. Mówiąc kolokwialnie spotkaliśmy się z pretensjami, niechęcią i okazywaniem ogromnej wyższości ze strony Pani doktor , powiedziała że jeżeli nam ...
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Paweł Stanisławski

Staszica 8 lok. a
75-720 Koszalin

Lekarz jakich mało. Od wielu lat jestem jego pacjentką i nigdy mnie nie zwiódł. Przy tym lekarzu nie czuje się dystansu i skrępowania, jego empatia pozwala nam , kobietom czuć się swobodnie. A.... i wskazuje dalsze drogi diagnostyki , co jest baaardzo ważne.
Opinia dodana przez: Jolanta

Marek Żmuda

Neurolog

Szpital Wojewódzki, Oddział Chirurgii Dziecięcej
ul. Chałubińskiego 7
Koszalin

Ja osobiscie nie kontaktowalam sie z lekarzem ale mam doswiadczenie z wizyty mojego taty 79 lat. Wczoraj zostal przewieziony do szpitala wojewodzkiego w Koszalinie,przyjety na izbe przyjec,zbadany przez doktora Zmude. Niestety nic z tego nie winiklo,wypis ze szpitala jest nieczytelny,doktor raczej nie staral sie napisac zrozumiale dla pacjeta lub rodziny. Wiec nie wiadomo jak postepowac dalej,w proba skontaktowania sie z lekarzem Zmuda nie doszla do skutku poniewaz ma wylaczony tel. ...
Opinia dodana przez: krystyna

lekarz Mariusz Fuks

ul. Tytusa Chałubińskiego 26
75-581 Koszalin

Najlepszy gastrolog, u jakiego dane mi było być. Zarówno gastroskopia, jak i wizyty w gabinecie oceniam na 5. Lekarz cierpliwy, spokojnie wszystko tłumaczy, nie ocenia, naprawdę próbuje znaleźć źródło problemu i pomóc. Bardzo delikatne podejście do pacjenta, czym potrafi uspokoić zestresowaną osobę. Polecam!
Opinia dodana przez: Agata

Beata Bezmian

Gabinet Okulistyczny.
75-395 Koszalin

Jest to bardzo słaby okulista bez kompetencji, faktycznie posiada przestarzały sprzęt, który nie wychwycił porażenia nerwu wzrokowego. Gabinet zamyka bez uprzedzenia pacjentów, kompletny brak empatii wobec pacjenta i poszanowania. Nikomu nie polecam wizyt u p. Bezmian, strata czasu i pieniędzy! A na Facebooku krążą takie właśnie opinie, byłem głupi, że mimo złych opinii tam się wybrałem. Tam był najkrótszy czas na wizytę już wiadomo dlaczego.
Opinia dodana przez: Julia

lekarz Zdzisław Bociąg

Psychiatra

Wyspiańskiego 18 lok. 3
75-627 Koszalin

Godny plecenia, jedyny lekarz w Koszalinie, który traktuje Cię jak człowieka, indywidualnie daje Ci tyle czasu na wygadanie się ile potrzebujesz, a nie popędza Cię i kasuje tyle samo za 15 min! Stosuje też innowacyjne leki, które działają, a nie te za, które firma farmaceutyczna wysyła na wycieczki. Byłem z tym samym problemem u kilku specjalistów i wiem o czym piszę.

lek. dent. Ewa Cal

Prywatny Gabinet Lekarski
Stanislawa Dąbka 5b lok. 5
75-354 Koszalin

Kompetentny lekarz spełnił moje oczekiwania, wzbudza ponadto zaufanie Polecam