Lekarze Koszalin

lekarz Jan Zdanowski

Alergolog, Pediatra

Modrzejewskiej 2 lok. 2
Koszalin

Leczę się w poradni od kilkunastu lat. Jestem zadowolony. Wiele komentarzy jest wg mnie nie krzywdzących Pana Doktora.
Opinia dodana przez: Paweł

Grażyna Horbacz-Jary

Laryngolog

Bożka 10
75-365 Koszalin

Na wstępie do gabinetu, z góry odmówiła w pomocy medycznej! Brak komunikacji, nie słucha co pacjent mówi, brak empatii, po krótkim obejrzeniu problemu stwierdziła, że ja jestem całkowicie zdrowa i sobie wszystko wymyślam!
Opinia dodana przez: Ola

lekarz Izabela Ciuńczyk

Psychiatra, Psychoterapeuta

Środkowopomorskie Centrum Zdrowia Psychicznego MEDISON - Oddziały Psychiatryczne
Słoneczna 15
75-642 Koszalin

Zgadzam się w pełni z pierwszą opinią, kiepski lekarz z fałszywym uśmiechem. Trafiłam w skrajnym przypadku, roztoczyła aurę opiekuńczości ale była to fałszywa aura i jej opiekuńczość. Zmusza pacjentów do poddańczego posłuszeństwa na czasie trzeciej wizyty w Poradni właściwie nie miała mi nic do powiedzenia prócz tego, że dziwi się że leki nie działają więc zaproponowała mi bardzo drogie leki ponad 200 zł w dalszej rozmowie odkryłam dlaczego robi tak ...
Opinia dodana przez: ENIGMA
Dobry psycholog, pomaga całej rodzinie. Nie skupia się tylko na dziecku ale daje także wskazówki rodzicom i pracuje z cała rodzina nad zmianą , dzieki ktorej wszyscy czują się lepiej.
Opinia dodana przez: pacjent
Pomyłka nie lekarz, moja mama boryka się z dużymi problemami zdrowotnymi od ponad roku, ze względu na COVID w 2020 oraz 2021r. miały odbyć się po 2 telefoniczne porady z tym pseudo lekarzem, oczywiście nie odbyła się żadna z nich. Mama wybrała się więc do Pani Urszuli z prośbą aby ją przyjęła na poradę i chociaż wysłuchała...mama dostała polecenie żeby pójść się zarejestrować co natychmiast uczyniła. Po rejestracji i powrocie ...
Opinia dodana przez: Dawid

lekarz Edyta Łyszcz-Fedasz

Psychiatra

ulica Tadeusza Kościuszki 7
75-950 Koszalin

Jestem zadowolona z pierwszego spotkania. Byliśmy po raz pierwszy u psychiatry i pani doktor była bardzo wyrozumiała i wszystko nam wyjaśniła.
Opinia dodana przez: Sylwia ze Słupska

lekarz Barbara Kluba-Ziemińska

Lekarz rodzinny

ulica Modrzejewskiej Heleny 42A/11
75-734 Koszalin

Podejście rodem z PRL: Uprzejmość, owszem: niech usiądzie, niech pójdzie prywatnie do specjalisty żeby się nie stresowała wynikami, niech powie kiedy zaobserwowała zmiany, nagłe pogorszenie wzroku a jaskra w rodzinie- dostanie skierowanie to zrobi badania, niech się rozbierze, niech oddycha głęboko. Kompleksowość podejścia- kompleksowo robi wszystko żeby ostatecznie wypchnąć pacjenta za drzwi i mieć spokój od jego problemów zdrowotnych( ignoruje zmiany zdrowotne i wyniki badań bo młoda dziewczyna) a wzrok ...
Opinia dodana przez: pacjentka

lekarz Mirosława Kłak

ul. Tytusa Chałubińskiego 26
75-581 Koszalin

Spotkałam się ze złymi opiniami na temat Pani doktor już w samym szpitalu. Natomiast ja z całego serca mogę Panią doktor polecić! Dla nas była bardzo miła, uprzejma, wszystko tłumaczyła. Jestem bardzo zadowolona że wraz z naszą nowo narodzoną córcia trafiliśmy właśnie na nią
Opinia dodana przez: Nikola

lekarz Roman Jędrzejewski

Urolog

Poradnia Medycyny Rodzinnej
Św. Wojciecha 1
75-666 Koszalin

Kompetentny i rzeczowy. Super podejście do ( trudnej) pacjentki. Za cierpliwość, zrozumienie i życzliwość 6+. Pan Doktor dokładnie i fachowo odpowiadał na wszystkie pytania i wątpliwości. Poleciłabym tego lekarza każdemu.

Andrzej Ilków

GABINET PRYWATNY
Koszalin

Miałam kontakt z dr. Ilków w Live Clinic we Włocławku Pacjentką była moja 93 letnia mama . Dr.wykonał zabieg usunięcia zmian nowotworowych na czole .Zabieg kosztował 1000 zł .Po zabiegu już na 3 dzień zaczęły się komplikacje .Rana spuchła i nastąpił z niej wyciek Po osobistych wizytach w klinice pani , która asystowała przy zabiegu stwierdziła autorytatywnie że wszystko jest w porządku .Kontakt z p Ilków był niemożliwy , pani ...
Opinia dodana przez: Krystyna Sobczak

Żaklina Wezgraj

Psycholog dziecięcy

Koszalin

Nie moze być wiarygodna osoba, która przyjmuje stanowisko zastepcy Dyrektora nie majac do tego uprawnien na PK. Jest to nieetyczne i dlatego jest taka moja opinia.
Miałam ciepłe podejście do Pani Doktor. Ale ewidentnie widać, że stosunek zmienił się na chłodny. Od dawna. Nie wiem nic o sobie. Jakbym do ściany mówiła. Owszem, że wszystko wie. Pozostała mi pustka w glowie. Wyczuwa się awers. Niechęć. Nie można rozwinąć tematu. Ucina rozmowy. Że wszystko wie. Wyszłam zestresowana nie raz. Wręcz sfiksowana. Nie należę do osób nie logicznych. Od iks czasu wymagałam uporządkowania spraw. Myśli. Ile razy nie ...
Mam żadne wspomnienie sprzed lat. Praktycznie wyszłam. Jak zmyta. A problemów posypało się ciut. Jak na moje bary. Za o wiele za dużo. I zostałam sama. Nie Z uwagi, że nie ma innych. Może tak to funkcjonuje w Koszalinie.

lekarz Hanna Symonowicz

Onkolog

wojewodzki
Koszalin

Pani Doktor z pełnym zaangażowaniem podchodzi do współpracy z pacjentem. Przede wszystkim konstruktywnie, z pełną wiedzą analizuje problem, zleca niezbędne badania. Sprawia, że pacjent czuje się zaopiekowany. Rozmawia z pacjentem w sposób uprzejmy, przyjazny i otwarty. Zawsze rzeczowo pomoże, wytłumaczy i odpowie na pytania. Personel współpracujący traktuje pacjentów w sposób bardzo pomocny i empatyczny.
Opinia dodana przez: Monika

dr Halina Dalewska

Wojskowa Specjalistyczna Przychodnia Lekarska Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Zwycięstwa 204 A
75-640 Koszalin

Jak dla mnie, najlepszy i wspaniały lekarz, bardzo miła, ma profesjonalne podejście do dzieci, zawsze dokładnie bada moich dzieciaków i wszystko mi wyjaśnia i tłumacze. Bardzo polecam!
Opinia dodana przez: Viktoriia

lekarz Andrzej Jasiński

Chirurg dziecięcy

ul. Tytusa Chałubińskiego 26
75-581 Koszalin

W mojej ocenie, bardzo fachowe podejście do małego pacjenta. Pan doktor miły, wytłumaczył po operacji wszystko dokładnie. Na kontroli też miły, a nawet z poczuciem humoru. Nie mogę wystawić innej opinii jak tylko pozytywna. Dziękujemy!
Opinia dodana przez: Mama Laury Jeż

Małgorzata Koman

Lekarz rodzinny, Pediatra

Panaceum
Koszalin

Bardzo miły i rzetelny lekarz. Gdy przychodzi się na wizytę czuje się że poświęca nam czas a nie ,,na szybko i następny". Na każde pytanie odpowiada kompetentnie i rzeczowo.
Opinia dodana przez: Aleksandra

dr n. med. Sławomir Błaszczyk

Chirurg ogólny, USG

Lelewela 11 lok. 18
Koszalin

Stanowczo nie polecam. Zgadzam się z poprzednią negatywną opinią też mam niestety taka opinie, potwierdzam, że nie słucha pacjenta, patrzy tępo na wyniki badań, coś mruczy pod nosem, nie odpowiada na pytania. Pani Pielęgniarka w tym duecie również niemiła sugeruje doktorowi co powiedzieć czy co przepisać, wtrąca się niepytana podczas rozmowy z lekarzem, żenujący poziom obsługi i fachowości, nie wiem za co ten doktorat bo kolega weterynarz jak zobaczył szycie ...
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Paweł Stanisławski

Staszica 8a
75-710 Koszalin

Ciągle się spoźnia do gabinetu prywatnego , dla mnie to brak szacunku do umówionych pacjentek .

lekarz Teresa Jaroszyk

Tetmajera 42 lok. 4
75-610 Koszalin

Poświęciła dużo czasu i dokładnie pokierowała jak dziecko leczyc od leków po dietę