Lekarze Koszalin

Igor Żukowiec

Gabinet Lekarski
75-025 Koszalin

Doskonały specjalista i wspaniały empatyczny człowiek. Można na niego liczyć w sytuacji kryzysowej, gdy nagle rozboli ząb, wielokrotnie przyjął mnie kosztem swego prywatnego czasu. Jest to lekarz, który swój zawód traktuje jako pasję i misję, wyjaśnia jaki jest problem z zębami , proponuję metody leczenia. Gabinet wyposażony w rtg i nowoczesny sprzęt, bardzo czysto, jednym słowem Polecam.
Opinia dodana przez: Mariusz

dr n. med. Krzysztof Przybył

Ortopeda, Traumatolog

Szpital Wojewódzki, Oddział Chirurgii Dziecięcej
ul. Chałubińskiego 7
Koszalin

Pan Doktor jest najlepszym specjalistą w swoim fachu. Dzięki niemu już od 10 lat nie mam problemów z kolanem, a wcześniej jako nastolatka raz/dwa razy w roku musiałam poruszać się o kulach + miesiąc w ortezie. Żaden wcześniejszy lekarz nie podszedł z takim zaangażowaniem do znalezienia przyczyny bólu i nawracających kontuzji. Jestem wdzięczna Doktorowi za okazane wsparcie i pomoc.
Opinia dodana przez: Paulina

lekarz Alina Łajdecka

Śniadeckich 3 lok. 6
75-453 Koszalin

Dla mnie to lekarz z prawdziwego zdarzenia bardzo dokłądnie bada dziecko szuka najlepszych orzwiązań widać pasję i poświęcenie ie ważne czy jest 6 rano czy 20 jeśli jest coś poważnego przyjmie zawsze. I najważniejsze ma podejście do dzieci i trafne diagnozy. Widac że nie leczy dla ksy bo koszt wizyty to jedyne 50 zł za wyleczenie jednej choroby a nie za kazda wizytę więc bez względu na to ile razy ...

lekarz Renata Kaczanowska

Zielona 39
75-664 Koszalin

Chodzę do pani doktor od małego. Zawsze była dla mnie uprzejma, chodź jak każdy człowiek ma prawo mieć gorszy dzień. Diagnoza nie zawsze trafiona, ale jak odgadnąć chorobę mając do dyspozycji oczy, ręce, stetoskop, termometr i drewniany patyczek? A lekarz który skieruje na wszystkie potrzebne badania przestanie zarabiać... Ogólnie polecam rozmawiać, zadawać pytania, lekarza uważać za wsparcie i doradcę w samoleczeniu, a nie wyrocznię.
Opinia dodana przez: JW
Nie polecam. Byłam u pani doktor prywatnie, była niby spokojna ale na moj stres zareagowala nerwowo. Postawiła mylna diagnozę narazajac mnie na stres i dodatkowe koszty zwiazane z badaniami. Podczas wizyty wchodzi do gabinetu asystentka i każe juz kończyć. Czyli tak naprawdę pani doktor ma stawke za pół godziny pracy.

dr n. med. Piotr Błasiński

Gajowa 7
75-900 Koszalin

Widzę,że są tutaj same stare wpisy na temat dr Błasińskiego i przydałoby się trochę je odświeżyć, by nowe pacjentki miały świadomość do kogo chcą iść. Nie chcę oceniać wiedzy i umiejętności doktora, bo na szczęście moja ciąża przebiegała bezproblemowo i nie miałam okazji sprawdzić kompetencji tego lekarza. Chcę natomiast zwrócić uwagę na podejście doktora do pacjentek. Nie znając żadnego ginekologa, wyszukałam w internecie prywatny gabinet dr Błasinskiego. Pierwsza wizyta wypadła ...
Bardzo dobry lekarz naprawdę polecam. Chodze do Pani Doktor cały czas i jestem zadowolona. Bylam u nie jednego neurologa miałam dość odsłania mnie od drzwi do drzwi. Trafiłam do Pani Doktor tak naprawdę już bardzo zniechęcona do lekarzy i służby zdrowia. Pierwsze wrażenie po wizycie... Bardzo pozytywne byłam w szoku że zostałam potraktowana jak czlowiek. Pierwszy raz wyszłam z gabinetu z którego cokolwiek się dowiedziałam i do tego ze skierowaniem ...
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Anna Jasińska

Psychiatra

Wąwozowa 3g
Koszalin

Nie polecam, homofobka. Liczą się pieniądze, nie problemy ludzi, które notorycznie bagatelizuje i umniejsza. Po wizycie wyszedłem w histerii, płacząc. Sprawiła, że poczułem się zupełnie zbesztany z błotem, zignorowany jakby mnie nie słuchała.
Opinia dodana przez: anonim

lekarz Anna Pelczar

Środkowopomorskie Centrum Zdrowia Psychicznego MEDISON - Ambulatoryjna opieka medyczna
Zwycięstwa 119
75-601 Koszalin

Pani doktor bardzo uprzejma i cierpliwa do pacjenta. Ma w sobie dużo empatii. Lekarz z powołania, mam pełne zaufanie do jej kompetencji.
Opinia dodana przez: Kazimierz

dr n. med. Elżbieta Zinka

Hipertensjolog, Kardiolog

PulsMed
Stoczniowców 11- 13
75-051 Koszalin

Jestem od 30 lat pacjentem; Doprowadziła do ustabilizowania ciśnienia i pracy serca.
Opinia dodana przez: Rawin

lekarz Maria Tarasow-Śmiałek

Kilińszczaków 3
75-358 Koszalin

Będąc w drugim miesiącu ciąży Pani doktor po zrobieniu usg powiedziała mi, że w ciązę mogę zachodzić...Powiedziała o badaniach krwi, jakie mogę wykonać i że mogę brać kwas foliowy. Lekarz może i dobry dla początkujących, z przepisaniem podstawowych leków lub rozpoznaniem podstawowych dolegliwości, lecz po tej wizycie zmieniłam na innego.

lekarz Barbara Liberowicz-Moroz

PRZEDSIĘBIORSTWO LECZNICTWA SZPITALNEGO
ulica Szpitalna 2
75-720 Koszalin

Zanim trafiłem do tej Pani, miałem wrażenie, że leczą mnie „komputery” które przypisują te same lekarstwa na wszystko i rozkładają ręce jak problem wykracza poza ich „system”. Tą Panią cechuje bardzo indywidualne podejście, szerokie spojrzenie na problem pacjenta i skuteczność. Pisac mógłbym jeszcze wiele, jednak dla mnie to co najważniejsze to zdrowie moje i najbliższych które zawdzięczam właśnie tej Pani… :-)
Opinia dodana przez: Jakub

lekarz Ewa Ożóg

Psychiatra dziecięcy

Koszalin

To był rok 1999, 2000... Byłam w liceum. Trafiłam do tej pani doktor ze stanami lęku (brak wsparcia rodziców), wiedziałam, że coś ze mną jest nie tak i szukałam pomocy jako nastolatka, bardzo dużą pomoc dostałam od pani doktor Ożóg. Nie da.sie tego opisać. Najpierw upewniła się czy moje zaburzenia i objawy, które zgłaszam, nie są związane z wadą serca, zaprowadziła mnie do doktora Czarneckiego, nieżyjącego już kardiologa, zaproponowała leczenie. ...
Opinia dodana przez: Zosia S.

lekarz Grażyna Pieróg

Laryngolog, Audiolog

Prywatny gabinet laryngologiczny
Akacjowa 26
75-640 Koszalin

Nie polecam, żona leczyła się u tej Pani przez pół roku bez jakiego kolwiek skutku, jak pytała co jej dolega to odpowiedź zawsze była ta sama "coś tam jeszcze jest", u innego lekarza efekt był po pierwszej wizycie a na drugiej zakończyło się leczenie.
Opinia dodana przez: Bart

lek. med. Lucyna Fiedorowicz-Abdulla

Neurolog

Bicom-Med Gabinet neurologiczny
ul. Piłsudskiego 73
75-523 Koszalin

Leczę się u Pani doktor ponad 6 lat i zawsze jest dla mnie uprzejma i miła jako jedyny neurolog po licznych badaniach z MRI włącznie postawiła prawidłową diagnozę nie traktując mnie jak histeryczki która sobie wymyśla chorobę.Za każdym razem dokładnie wie jak mi pomóc gdy objawy się nasilają - polecam z całego serducha bo kompetencja ogromna wiedza i wspaniala osobowość to cała pani Doktor
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Jerzy Aleksiejew

Neurolog

Rejtana 3 lok. 1
75-510 Koszalin

Kiedy moja mama chodziła do niego, powiedział, że tej choroby nie można wyleczycz! Leczyła się u niego prawie 5 lat. Poszła do innego lekarza do Pani Stanosz i od razu jest poprawa. Dostaje w ogóle inne leki i zaczyna chodzić coraz to lepiej ! Bardzie pojeciła bym paną Stanosz. Jest dobra w tym co robi!!!
Opinia dodana przez: olenieczka

lekarz Henryka Zwolakiewicz

Mariańska 7
75-610 Koszalin

Do pani doktor chodze z synem .Pani doktor zawsze znajdzie czas na wyjaśnienie stanu zdrowia mojego dziecka.Nigdy nie zdarzyło się żeby nas nie przyjęła. Od wielu lat jezdzimy do niej i mój syn nie wyobraża sobie zmiany lekarza.Jest zawsze miła i sympatyczna . Polecam!
Opinia dodana przez: malgorzata

lekarz Antoni Bukowiec

Piłsudskiego 88a
Koszalin

Dzisiaj byłam pierwszy raz u p. Bukowiec, mimo iż jestem emerytką, takie był mój wybór, lekarz bardzo uprzejmy, miły, konkretny a raczej zadaniowy, profesjonalny, polecam każdej Pani
Opinia dodana przez: Danuta

dr hab. n. med. Jerzy Jarski

ul. Wopistów 19
75-688 Koszalin

W końcu trafiłam na lekarza z powołania.Dla mnie najlepszy ginekolog w Koszalinie.Kobiety szukają w innych miastach nowoczesnych rozwiązań,a mają takiego lekarza z takimi umiejętnościami pod nosem.
Opinia dodana przez: NATALIA

Anna Dziurewicz-Góra

center-dent anna dziurewicz-góra
Młyńska 15 lok.3
75-050 Koszalin

Licówki, które wykonałam w Center-Dent odmieniły mój wygląd i sprawiły, że wreszcie zaczęłam się uśmiechać. Polecam każdemu wizytę w gabinecie dr Ani! To najlepsza dentystka w Koszalinie!
Opinia dodana przez: Kasia