Lekarze Koszalin

lekarz Donata Suleżycka

ulica Karłowicza Mieczysława 9H/5
75-563 Koszalin

Jest bardzo dobrym lekarzem dziękujemy za pomoc dla Syna :) Zna się na rzeczy mam nadzieję że nie raz jeszcze zkorzystamy z porady jak będzie potrzeba .

lekarz Małgorzata Wesołowska

ul. Saperów 14
75-647 Koszalin

Pani doktor kilka lat temu uratowała mi życie. Podjęła odpowiednią decyzję w odpowiednim czasie. Dziękuję.
Opinia dodana przez: Irmina

lekarz Aneta Bartnicka-Makowska

ul. Tytusa Chałubińskiego 26
75-581 Koszalin

Najlepszy pediatra. Bada długo i bardzo dokładnie. Konkretna i rzeczową, nie ma czasu na pogaduchy i zbędne pytania. Bardzo dobry lekarz. Dziecko u Pani Anety to dziecko w dobrych rękach może nawet w najlepszych.
Opinia dodana przez: Beata

lekarz Bogusław Zawalich

Neurolog

Szpital Wojewódzki w Koszalinie
Koszalin

WSPANIAŁY LEKARZ O WIELKIEJ WIEDZY MEDYCZNEJ ,PEŁEN EMPATII DO KAŻDEGO PACJENTA .DOKTORA DIAGNOZY SĄ TRAFNE I LECZENIE PRZYNOSI WSPANIAŁE EFEKTY , MAM DO DOKTORA CAŁKOWITE ZAUFANIE I SZACUNEK DO JEGO CIĘŻKIEJ , ODPOWIEDZIALNEJ I PEŁNEJ POŚWIĘCENIA PRACY. Z CAŁEGO SERCA POLECAM WSZYSTKIM CIEPIĄCYM. WDZIĘCZNA PACJENTKA Z BRATEM.
Opinia dodana przez: jOLANTA
Do Pana doktora trafiłem z polecenia osób trzecich. To była bardzo dobra decyzja. Na wejściu widać profesjonalizm. W trakcie wizyty nabiera człowiek 100% zaufania widząc podejście i szacunek do pacjenta. Pomógł zdecydowanie nie tylko mi, ale również mojemu stu letniemu ojcu, gdzie inni lekarze nie mogli sobie poradzić. Pomógł również mojej matce i wszyscy zgodnie twierdzimy - FACHOWIEC Z WIELKĄ KLASĄ. A przy okazji - to do tych, którzy podważają ...
Opinia dodana przez: RK

dr n. med. Bożena Mikulska

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Morelowa 16
Koszalin

Chodzę do pani Bożeny od 12 lat i naprawdę polecam pani jest bardzo komunikatywna i naprawdę można nawet spać na fotelu

lekarz Krzysztof Buczeń

Szpital Wojewódzki w Koszalinie
Tytusa Chałubińskiego 7
75-581 Koszalin

Ogromne podziękowania dla Pana doktora za "postawienie mnie na nogi", lekarz jak najbardziej godny polecenia. Dziękuję!
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Beata Wasilewska

Neurolog dziecięcy

Prywatna Przychodnia Specjalistyczna AlergoSan Maria Stanosz-Sankowska
Heleny Modrzejewskiej 13
75-721 Koszalin

Polecam. Fachowość i świetne podejście do małego pacjenta. Uprzejmość, zaangażowanie. Traktowanie dziecka i jego problemów na pierwszym planie. Pani Doktor wszystko tłumaczy. Rozwiewa wątpliwości. Wszystko czego chciałam się dowiedzieć a nawet więcej uzyskałam. Polecam serdecznie. Świetny lekarz.
Opinia dodana przez: Esmesia

lekarz Hanna Januszkiewicz

Rejtana 16
75-507 Koszalin

Zostałam bardzo dokładnie zbadana, Pani doktor poświęciła mi dużą ilość czasu na wytłumaczenie co mi dolega oraz jak będzie przebiegać leczenie. Poprzednich trzech lekarzy stwierdziło, że nie mam żadnych problemów ze wzrokiem. U Pani Hani dowiedziałam się, że mam krótkowzroczność i muszę zacząć chodzić w okularach... Jest bardzo miła i sympatyczna. Dla zainteresowanych wizyta kosztowała 100zł- otrzymałam paragon za wizytę.
Opinia dodana przez: MonikMis

dr n. med. Tomasz Marszałek

Chirurg ogólny, Chirurg naczyniowy

ul. Zamenhoffa 26
75-663 Koszalin

Polecam ,jestem zachwycona wizytą.Kompetentny,poświęcił mi dużo czasu,wykonał dokładnie badanie,wytłumaczył.

dr hab. n. med. Zdzisław Maciejewski

Zgoda 12
75-554 Koszalin

Jestem mężczyzną ale towarzyszyłem zawsze żonie podczas wizyt u prof. Maciejewskiego.Mogę śmiało powiedzieć, że dzięki jego fachowej wiedzy jestem dzisiaj szczęśliwym, podwójnym ojcem. Zawsze rzetelnie nas informował o stanie zdrowia żony i przebiegu ciąży. Odpowiadał na wszystkie pytania i zawsze miał dla nas czas. Polecam z całego serca pana profesora Z. Maciejewskiego.
Opinia dodana przez: G.

dr n. med. Jerzy Melnyczuk

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska
ul. Szymanowskiego 18c/1
75-547 Koszalin

pan doktor prowadził moja ciąże , po tym jak jeden z koszalińskich ,,super " ginekologów stwierdził , ze płód umiera i nie ma co się łudzić ze będzie dobrze . donosiłam i urodziłam zdrowe dziecko , które ma dzisiaj 14 lat . nigdy nie byłam u innego lekarza , ponieważ doktor Melnyczuk spełnia wszelkie oczekiwania . co pol roku zgłaszam się na wizytę mimo ze muszę jechać prawie 1000 kilometrów ...
Opinia dodana przez: blanka

lekarz Ewa Adamczak

Lekarz rodzinny, Internista

Zielona 10b
75-664 Koszalin

Najlepszy lekarz w Koszalinie, takiego diagnosty trudno ze świecą znaleźć. Do tego bardzo uprzejma. Jest lekarzem rodzinnym całej mojej rodziny, nie wyobrażam sobie aby naszym zdrowiem zajmował się inny lekarz. Mam do Niej ogromne zaufanie. Przez tyle lat nigdy się nie zawiodłam.
Opinia dodana przez: Zofia

dr n. med. Zygmunt Ziemba

Stomatolog, Ortodonta

ORTODONTA
ul. Domina 5/7
75-500 Koszalin

Lekarz pierwsza klasa, niezdecydowanym polecam iść w ciemno i nie pożałują. Gdyby można było dać więcej gwiazdek to dałbym od razu. Pan dr. szuka skutecznych rozwiązań i ma ogromną wiedzę - ze świecą szukać takich lekarzy. Leczenie ortodontyczne i jego efekty utrzymują się od lat, w każdej chwili można skonsultować się z Panem dr. Polecam bez zastanowienia.
Opinia dodana przez: Rafał

dr n. med. Anatol Pachman

Urolog

Szpital Wojewódzki, Oddział Chirurgii Dziecięcej
ul. Chałubińskiego 7
Koszalin

Naaaajlepszy lekarz! Byłam pod Pana opieką i nie narzekam, a wręcz polecam. Pozdrawiam Pana i do zobaczenia(szybkiego) 😉

mgr Ewa Rutkowska

Psychoterapeuta

Gabinet Psychoterapii Ewa Rutkowska
Konikowo 59i
76-024 Koszalin

Do gabinetu Pani Ewy Rutkowskiej trafiłem z polecenia. Wówczas w cieżkiej fazie depresji (nie chciało mi się nic, a nawet gorzej). Wydawało mi się, że nie ma dla mnie już ratunku. Wcześniej nie znałem i nie słyszałem o jej gabinecie psychoterapii. Ostatkiem sił, za namową żony i rodziny zdcydowałem się na spotkanie - chociaż nie było to dla mnie łatwe, a powiem nawet, że okropnie trudne. Traktowałem, to jako ostatnią ...

lekarz Eugenia Mruczyńska

RODZINA
KOSZALIN
75-450 Koszalin

Była moją lekarką od niemowlaka. Rzeczywiście miła kobieta, ale jej wiedzę oceniam na 15 lat wstecz. Nie doucza się na bieżąco i od 100 lat leczy tymi samymi lekami. Uważam, że kompetencje Pani doktor nie są najlepsze. Opieram swoją opinię o wielokrotnie błędnie stawiane diagnozy.
Opinia dodana przez: olka

lekarz Konrad Rydwelski

Internista, Kardiolog

ul. Tytusa Chałubińskiego 26
75-581 Koszalin

Porządny lekarz, skierował żonę na ablację. Wszystko wytłumaczył jak trzeba.Ablacja udana, żona czuje się lepiej. Godny polecenia.
Opinia dodana przez: Arkadiusz

lekarz Dąbrowski Wojciech

ZOZ MSWiA
75-720 Koszalin

Super lekarz,mało mówi duzo robi i dokładnie

Jacek Wezgraj

Psycholog, Psychoterapeuta

Gabinet Psychologiczny
Grochowskiego 3c
Koszalin

Szedłem z obawami, ale jestem zachwycony. Bardzo mi pomógł, konkretnie się zajął moim problemem. Teraz już wiem jak sobie z kłopotami radzić. Polecam go wszystkim, którzy czują się źle i chcą coś w swoim życiu zmienić
Opinia dodana przez: Wiktor