Lekarze Koszalin

{'id': 18714, 'name': u'Koszalin'} Ginekolog położnik
                                       lek. med. Ismaiel Salloum

lek. med. Ismaiel Salloum

Multimed NZOZ Ginekologiczno-Położniczy Błasiński,Bukowiec,Salloum Sp. Z O.O.
1 Maja 20/9
75-114 Koszalin

Dzień dobry bardzo dobry lekarz na wysokim poziomie mily uśmiechnięty i w dodatku zadbany gabinet na wysokim standardzie szybko rozwiewa kobiece wątpliwości co do zdrowia kobiety pomocny uczynny wyrozumiały jeszcze nigdy nie spotkałam się żeby lekarz był niw miły i aby olał pacjentkę na swoim przykładzie fakt że bywaja lekkie przesunięcia w poczekalni ale każda pacjentka musi mieć tyle czasu w gabinecie ile potrzebuje trochę wyrozumiałości jak dla lekarza pozdrawiam ...
Opinia dodana przez: Barbara

lek. dent. Jarosław Buczyk

Zwycięstwa 148 lok. 6
75-604 Koszalin

Lekarz jak najbardziej godny polecenia, tanio i bardzo profesjonalnie leczy zęby. Przy tym bardzo uprzejmy i potrafi odpowiedzieć nawet na najbardziej wyczerpujące pytania pacjentów z dziedziny, którą się zajmuje. Za leczenie 3 kanałów plus plomba zapłaciłam 170zł więc to są grosze w porównaniu z innymi zakładami. bardzo ważne także jest to , że wszystko odbywa się bez stresu i bólu.
Opinia dodana przez: Natalia

dr Anna Wiśniewska

Lekarz rodzinny

"Panaceum"
Staszica 8A
75-449 Koszalin

Cudowna Pani lekarz . Pracowita ,kompetentna miła , nigdy gdy potrzebna jest pomoc lekarska nie odmówi jej , a wręcz całym sercem pomaga . Dzięki pomocy Pani doktor moja żona mniej cierpi . DZIĘKUJĘ !!!
Opinia dodana przez: Michał

Hanna Czekała-Hajdamowicz

Kutrzeby 14
Koszalin

Baardzo polecam , Pani Hanna bardzo miła , sympatyczna , wszystko powie , wytłumaczy i przede wszystkim nie kasuje pacjentów jak inni stomatolodzy .
Opinia dodana przez: Sandra

Mirosława Kierkosz

Gastroenterolog, Internista

Szpital Wojewódzki, Oddział Chirurgii Dziecięcej
ul. Chałubińskiego 7
Koszalin

Bardzo kompetentna i przemiła Pani doktor. Wspaniały lekarz i człowiek z dużą empatią dla pacjenta. Dziękuję za pomoc i zrozumienie. W dodatku wizyta była przez NFZ a nie prywatnie. Oby było więcej takich Lekarzy.👍
Opinia dodana przez: Stanisław

lekarz Paweł Dzięcielski

Wyszyńskiego Stefana 3/9
75-062 Koszalin

Najlepszy lekarz na świecie. Podejście, wiedza i empatia jaką Pan Paweł posiada przerasta oczekiwania. Jedyna osoba, która z niemożliwego robi możliwe. Najpierw robi wszystkie wyniki dopiero później zaczyna leczyć. Nie przepisuje niepotrzebnych leków. Polecam z całego serca. Wspaniały lekarz, a co jest niespotykane to jest w tym cudownym człowiekiem.
Opinia dodana przez: Eleonora
{'id': 18714, 'name': u'Koszalin'} Chirurg ortopeda
                                       lekarz Maksym Własny

lekarz Maksym Własny

Chirurg ortopeda, Ortopeda

haluxy.pl
Waryńśkiego 1, 75-404 Koszalin
Koszalin

Szukałam i znalazłam lekarza dla mojej mamy. Uprzejmy i miły, wyjaśnił i widać było, że uspokoił mamę. Po zabiegu wszystko w porządku, a mama uśmiechnięta i to się liczy bo lepiej się w bucie czuje i przed latem ma większą odwagę. Pozdrawiam i dziękuję serdecznie!
Opinia dodana przez: Aleksandra B

lekarz Sylwester Szewczyk

ul. Tytusa Chałubińskiego 26
75-581 Koszalin

śmiało można powiedzieć- Mój Lekarz,człowiek podchodzi do pacjenta z empatią,potrafi pomóc w każdej chwili,zaradzi i od razu postawi diagnozę,zachęci nawet leni do ćwiczeń, polecam
Opinia dodana przez: Ewa

lek. dent. Lucyna Borucka

Korczaka 21
75-713 Koszalin

Bardzo dobry lekarz! Polecam! Najlepszy dentysta jakiego spotkałam. Trauma z dzieciństwa po wizycie u Pani Lucyny Boruckiej zniknęła. :)
{'id': 18714, 'name': u'Koszalin'} Stomatolog
                                       lek. stom. Elżbieta Burcza

lek. stom. Elżbieta Burcza

Gabinet Stomatologiczny Elżbieta Burcza
Rynek Staromiejski 11 lok. 1
75-452 Koszalin

Jak dla mnie najlepsza, konkretna, co trzeba wytłumaczy, no i nie jest drogo, ceny bardzo niskie. Polecam
Opinia dodana przez: luki
Potwierdzam opinie - świetny lekarz, znakomity fachowiec oraz człowiek z uśmiechem na twarzy. Skupiony nad problemem pacjenta, podaje rozwiązanie i jeszcze wytłumaczy dlaczego proponuje takie rozwiązanie. Niesamowite. Polecam Pana Doktora każdemu, kto potrzebuje pomocy chirurga ortopedy.
Opinia dodana przez: Sylwia

lekarz Regina Wasilewska-Kita

Poliklinika Koszalińska
Koszalin

Odpowiedzialna, z olbrzymią wiedzą i doświadczeniem lekarka ,o wysokiej kulturze osobistej i znakomitej aparycji. Ufam tej lekarce bo zawsze stawia właściwą diagnozę i jest głęboko zainteresowana pacjentem holistycznie. Dziękuję i jestem wdzięczna, że mojej córce Nicoli pomogła Pani doktor niejednokrotnie .Na pewno jest inspiracją dla młodego pokolenia lekarzy ,ale i młodych ludzi w ich przyszłym życiu. Małgorzata Koprzywa
Opinia dodana przez: Małgorzata Koprzywa

lekarz Mariusz Sznajdrowicz

Psychiatra

RODZINA
KOSZALIN
75-450 Koszalin

Polecam lekarza. W dzisiejszych czasach niejednokrotnie w gabinetach prywatnych nie na takiej atencji na pacjenta. Widać że chce postawić diagnozę A nie tylko przepisać lek i to wszystko 🙂🙂🙂🙂

lekarz Marcin Chęciński

Urolog

NZOZ "UROMED"
Głowackiego 7
75-847 Koszalin

Zdecydowanie najlepszy lekarz jakiego znam, duża kultura osobista, fachowość i życzliwość. Zawsze ma czas dla pacjenta, nigdy mnie nie zawiódł (wyleczył ze śmiertelnej choroby). Takich lekarzy nam potrzeba!

lek. dent. Justyna Sadowska

ul.Asnyka
Koszalin

Myslalem, ze juz nie znajde dentysty, prawdziwego lekarza...ze wszyscy sa juz biznesmenami...Ale znalazlem i ciesze sie z tego,ze sa jeszcze lekarze profesjonalni,ktorym mozna zaufac,jak Pani dr Sadowska,u ktorej wizyta nie wzbudza strachu ani bolu pod kazdym wzgledem...Pierwszy raz tez spotkalem sie z kasa fiskalna u lekarza /czy inni lekarze prywatni nie musza miec?/,mile zaskoczenie...

lekarz Jacek Nacewicz

Neurochirurg

Prywatna Lecznica Chirurgiczna PRAXIS
ulica Al. Armii Krajowej 7
75-200 Koszalin

Doktor bardzo profesjonalny Operował metodą ALIF Od operacji brak bólu, żyje normalnie, bez tabletek Dziękuję
Opinia dodana przez: Anita

Anna Świerczyńska

Laryngolog

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska dr n. med. Waldemar Świerczyński Specjalista Ginekolog-Położnik
ulica Jachtowa 2
75-206 Koszalin

Jest ok, po co pisać skoro jest ok, ok, ok, ok, ok, ok, ok, ok, ok, ok, ok, ok..... ok, ok, ok, ok ................................................................................................................................................................................

Joanna Bochenek

Boczna 11 lok. 5
75-430 Koszalin

Dla mnie najlepsza.W Koszalinie w kilku miejscach byliśmy i uważam że może nie mieć sobie równych. Pod każdym względem pełen profesjonalizm ze spokojem i harmonią Dzieci mimo iż zawsze się boją przed taka wizytą idąc do Pani Joasi od razu są spokojne ,wystarczy spojrzeć na nią i usłyszeć jej głos. Plomby wykonane jak prawdziwy ząb, żadnego bólu Super,super i jeszcze raz super. Przyjazny gabinet, miła pani Ola (pomoc) Polecam wszystkim ...
Opinia dodana przez: Bogumiła

Paweł Iwanek

Praktyka Stomatologiczna
Jaworowa 7
75-681 Koszalin

Pani Doktor Iwanek w sposób fachowy i sympatyczny ma podejście do pacjentów.Muszę powiedzieć, że jestem zadowolona z jej usług lecz bardzo niekompetentnie zachowała się Pani umawiająca na wizytę do gabinetu.Podała mi termin na 16.10 w piątek 10.09.2015 ja przyjechałam na wyznaczony czas i czekam 10,20 potem pół godziny.Pukam do gabinetu i mówię o danej wizycie a Pani odpowiadam mi za 15 min ta sytuacja jeszcze raz się powtarza.W końcu nie ...
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Ewa Przybyła-Ożóg

Psycholog dziecięcy, Pediatra

ulica Wąwozowa 38/6
75-339 Koszalin

Takich dobrych lekarzy i fascynujących osób jak Pani Ewa Przybyła- Ożóg jest dziś już niewiele. Szanuję Panią. Pragnę podziękować.