Lekarze Koszalin

lekarz Danisława Foland

Zakład Opieki Zdrowotnej "FEMINA"
aleja Monte Cassino 13
75-414 Koszalin

Pani doktor jest najlepszą jaką mogą mieć moje dzieci. Jest rzetelna, pyta o każde objawy, dokładnie bada. Nierzadko widzi juz po samym wyglądzie czy zachowaniu dziecka co mu dolega. Pamięta swoich pacjentów, troszczy się o nich. Nigdy nie pomyliła się w diagnozie ( w naszym przypadku). Polecam każdemu takiej Pani doktor.
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Marek Gisterek

Radioterapeuta

75-581 Koszalin

Świetny lekarz, cierpliwy i dobry człowiek. Takich lekarzy potrzebujemy. Ze spokojnym sumieniem można polecić tego fachowca.

Urszula Diakun-Mac

Szpital Wojewodzki Im.Mikolaja Kopernika
Koszalin

W świetle mojej opinii lekarz z powołania. Pani doktor bardzo pomogła mojemu mężowi po ciężkiej operacji.

lek. dent. Jakub Kaleta

ul. Jantarowa 25A
75-256 Koszalin

Jestem wielokrotnym pacjentem. Wszystkie cząstkowe składniki oceny wystawiam na 5 ponieważ w pełni na to zasługuje. Leczy się u Niego cała moja rodzina i co ciekawe nikt z nas już się nie boi iść do dentysty. Nie pójdę już do nikogo innego. Bardzo polecam :)
Opinia dodana przez: Tomasz

lekarz Jerzy Tarnowski

Zakład Opieki Zdrowotnej MEDICAL BETA
Heleny Modrzejewskiej 15
75-721 Koszalin

Nie mam nic do zarzucenia, od pierwszej wizyty mój jedyny internista, nie wiem co napisać, ale przychodzą mi do głowy same pozytywy.

lekarz Marek Rzeszutek

NZOZ Clinka
ul. Leopolda Okulickiego 24 A
75-433 Koszalin

Najlepszy lekarz jakiego dotąd spotkałam. Panicznie bałam się gastroskopii, ale Doktor wykonał ją rewelacyjnie i bardzo delikatnie. Po badanie wszystko dokładnie wytłumaczył, poświęcił tyle czasu ile potrzebowałam. W razie pytań mogłam być z Doktorem w kontakcie telefonicznym. Polecam za super podejście, fachowość i uprzejmość.
Opinia dodana przez: Dorota

lekarz Monika Woźniakowska

Reumatolog

Prywatna Przychodnia Specjalistyczna AlergoSan Maria Stanosz-Sankowska
Heleny Modrzejewskiej 13
75-721 Koszalin

Bardzo dobry człowiek i lekarz. Pacjenta traktuje poważnie i po partnersku. Błyskawicznie działa w chwilach ważnych dla pacjeta i pomaga bezinteresownie.

lek. dent. Krystyna Łosowska

Protetyk, Stomatolog

Wąwozowa 18
75-330 Koszalin

jestem pacjentką od wielu lat. dzięki jej opiece stomatologicznej mogę cieszyć się własnym uzębieniem chociaż inni stomatolodzy nie dawali takiej szansy. Jest fachowa zdecydowana, udziela porad, które pomagają w utrzymaniu uzębienia w dobrej higienie, dzięki nim uniknęłam nadwrażliwości zębów, poprawiłam stan dziąseł i mam uratowane liczne zęby

mgr Joanna Reich

Rehabilitant

RODZINA
KOSZALIN
75-450 Koszalin

Pani Joasia jest pełną profesjonalizmu i sympatii rehabilitantką, która świetnie tłumaczy istotę choroby i mobilizuje do wysiłku.Efekty ćwiczeń są szybko widoczne. Mój tata szybko stanął na nogi po wylewie i często wspomina tą Panią.Serdeczne dzięki Pani Asiu!

Gabriela Kowalska-Karaczun

Internista, Lekarz rodzinny

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska
75-687 Koszalin

Wspaniala cierpliwa uprzejma lekarka. Leczymy sie u Pani Doktor od lat. Polecam wszystkim bo to najlepszy lekarz w tej przychodni.

lekarz Sławomir Janik

Neurochirurg

ul. Jabłoniowa 24 B-C
75-721 Koszalin

Lekarz godny polecenia. Naprawił moje 70 letniego tatę. Lekarz z powołania. Bardzo dziękuję i polecam.
Opinia dodana przez: iza

lekarz Józef Gasiński

PRZEDSIĘBIORSTWO LECZNICTWA SZPITALNEGO
ulica Szpitalna 2
75-720 Koszalin

Od wielu wizyt u lekarzy po raz pierwszy poczułam się jak pacjent ,którym ktoś się zainteresował ,a nie odfajkował wizytę .Doktor miał czas ,by porozmawiać .
Opinia dodana przez: Wiesława

lek. dent. Jerzy Wróbel

Chirurg stomatolog

ulica Legnicka 6-10
75-733 Koszalin

Lekarz godny polecenia wyrywana 8 bez stresu bez bólu pełny profesjonalizm👍Bałam się okropnie dzieki panu doktorowi zapomniałam o strachu.

lekarz Iwona Gisterek

Radioterapeuta

75-581 Koszalin

Bardzo ciepła i konkretna pani doktor, z pełnym zaangażowaniem podchodzi do swojej pracy.Jest najlepszym lekarzem w okolicy. Warto polecić.

lekarz Renata Batyra

75-581 Koszalin

najlepsza internistka na Chałbińskiego ........................................................................
Opinia dodana przez: pacjent

lek. dent. Jolanta Zdolińska-Młynarczyk

ul. Maltańska 49
75-430 Koszalin

Cudowny człowiek, znakomity fachowiec, polecam każdemu. Najlepiej zainwestowane pieniądze, profesjonalizm.
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Anna Majewska

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

PRZEDSIĘBIORSTWO LECZNICTWA SZPITALNEGO
ulica Szpitalna 2
75-720 Koszalin

W sierpniu 2016 r. wraz z mężem zostaliśmy skierowani przez Poradnię Dermatologiczną na leczenie zmian skórnych do Niepublicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej ONKOMED w Koszalinie, przy ul. Szpitalnej 2, prowadzonego przez Panią Doktor ANNĘ MAJEWSKĄ - specjalistę chirurgii ogólnej i onkologicznej. Nasze doświadczenia z wizyt u ww. Pani Doktor są zaskakujące, oczywiście POZYTYWNIE. To naprawd

lek. dent. Marek Tłuszczak

{'id': 18714, 'name': u'Koszalin'} Chirurg ogólny
                                       dr n. med. Andrzej Krajewski

dr n. med. Andrzej Krajewski

Chirurg ogólny, Chirurg plastyczny

Gabinet konsultacyjny Chirurgii Plastycznej i Medycyny Estetycznej dr Andrzej Krajewski
Koszalin

Zachęcona pozytywnymi opiniami o Klinice i dr. Krajewskim postanowiłam udać się na konsultację i absolutnie tego nie żałuję. Pierwsze wrażenie jak najbardziej pozytywne a potem było już tylko lepiej, zabieg przeprowadzony bez komplikacji, opieka na najwyższym poziomie dzięki Paniom pielęgniarkom, które są przesympatyczne. A efekt po zabiegu jest świetny, jest super! Jeszcze raz wielkie dzięki i pozdrawiam cały personel Kliniki :)
Opinia dodana przez: Oliwka

lek. dent. Marcin Pesta

ul. Małopolska 1B/5
75-393 Koszalin

Kochany Pan Doktor. Od prawie 20 lat. Zawsze pomocy i perfekcyjny! Polecam każdemu, chociaż trochę boję się pisać, gdyż znowu wydłużą się kolejki:) do tego wspaniałe Panie asystentki. Również zawsze pomocne i kompetentne.
Opinia dodana przez: Jolanta z rodziną