Lekarze Kwidzyn

lekarz Kinga Chwiędacz

FEMINA, CMP
KOLLATAJA 3, LOTNICZA 1
82-500 Kwidzyn

Ogromny szacunek dla Pani doktor,byłam w ciąży jednokosmówkowej bliźniaczej po zabiegu fetoskopii Pani doktor nie bała się i nie odmówiła pomocy i w dalszym ciągu prowadziła moją ciąż jestem teraz mama dwóch ślicznych chłopaków.Ogromnie się cieszę że trafiłam na tak życzliwą i miłą osobę,z całego serca polecam!!!
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Anna Łagowska-Wichowska

Reymonta 9 lok. 35
82-500 Kwidzyn

Lekarz z prawdziwego powołania, przyjazny i życzliwie nastawiony do pacjenta, a przy tym w pełni kompetentny

lekarz Zofia Kozłowska

Internista, Kardiolog

Kwidzyn

Świetny lekarz, podchodzi bardzo poważnie do pacjenta, stara mu się bardzo mu pomóc. Ma podejście do pacjenta. Oby więcej takich lekarzy .

lek. dent. Emilia Jóźwiak

ul. Wspólna 12
82-500 Kwidzyn

P. Emilia leczy Nasze zęby od lat - bez zastrzeżeń. I co ważne, w tle słychać "Trójeczkę", a nie jakieś "odmóżdżacze" z komercyjnych stacji :)
Opinia dodana przez: Piotr

lek. dent. Beata Chmielewska

Przychodnia specjalistyczna
Sokola 18
82-500 Kwidzyn

Bardzo polecam:) Podczas pierwszej porady ortodontycznej uzyskałam rzetelną informację na temat możliwości korekty mojego zgryzu. Noszę aparat trzeci rok. Efekty są dużo lepsze niż oczekiwałam. Profesjonalnie i uczciwie.

lek. dent. Roman Sikora

Staszica 22
82-500 Kwidzyn

Jestem bardzo zadowolona. Pan doktor to profesjonalista, nie tylko w zakresie stomatologii, ale również protetyki. Serdecznie polecam!

lekarz Jolanta Turoń

FEMINA, CMP
KOLLATAJA 3, LOTNICZA 1
82-500 Kwidzyn

Bylam u tej pani kilka razy . Pierwsza wizyta niezwykle krępująca nie zadawala żadnych pytań tylko patrzała i czekala aż ja cos powiem . Kobieta przepisala co musiała i koniecna tym . Bez badania i pytan o co kolejek,np uczulenia. Jedyne pytanie to tylko czy bylam w ciąży i czy poroniłam. Koniec diagnozy :( nieprzyjemna wizyta
Opinia dodana przez: marta

lekarz Anna Wiśniewska żmudowska

Lekarz rodzinny

ul.Kołłątaja
Kwidzyn

Ile osób tyle opinii. Lekarz jest super i jeśli to możliwe poświęca dużo czasu na wytłumaczeniu choroby jej objawów i konsekwencji leczenia i jakimi metodami. Osoba która pisze, że nie chce przyjechać do Korzeniewa to niech zada sobie pytanie dlaczego sama nie mogę do niej dojechać Na pewno odpowiedź jest jedna bo mam chore dziecko, a czy Pani doktor może mieć kogoś ze swojej rodziny też chorego? Czy może mieć ...

lekarz Wojciech Baran

Hematolog

ul. Braterstwa Narodów 33/37
82-500 Kwidzyn

Moje kontakty z dr. Wojciechem Baranem mają już długą historię - kilkanaście lat temu leczył On mojego Ojca. Od dwóch lat także i ja jestem Jego pacjentką na oddziale hematologii UM w Gdańsku. Mam pełne zaufanie do Jego kompetencji. Jest lekarzem bardzo oddanym swoim pacjentom, niezwykle rzetelnym w wypełnianiu swojej misji, czego wielokrotnie miałam dowody. Uprzejmy i cierpliwy w czasie wizyt, jest jednocześnie precyzyjny i konkretny w wyrażaniu swoich opinii ...
Opinia dodana przez: elżbieta

lekarz Marek Fanslau

Psychiatra

Chopina 43
82-500 Kwidzyn

Ja z dzieckiem byłam 14 razy u różnych lekarzy i miała 15 różnych podejrzeń w diagnozach(poważnie).Na 14 lekarzy,przebywaniu w klinikach,szpitalach,wzywaniu pogotowia-trafiło 2 lekarzy(w tym Pan doktor).Poświecił mojemu dziecku 2,5 godziny.Polecam każdemu takiego lekarza.Prosze mi wierzyć że trochę się najeździłam i ile razy mi wmawiano że córka jest,, perfekcyjnie zdrowa,,gdzie się okazało że ma-początki epilepsji.Dziękuje p.doktorze a Wam polecam.
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Dariusz Tomaszewski

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Lancet""
11 Listopada 20/1
82-500 Kwidzyn

Czułam się zaszczycona być pacjentka lek.Dariuszs.Wyrazam ogromna wdzieczność i podziw dla ogromnego talentu chirurga za ciepła osobowość.i dobrą opiekę.oraz zaangazowanie.Bardzo serdeczne podziękowania❤️❤️❤️❤️❤️Proszę polecać ludziom takich lekarzy 👍👍
Opinia dodana przez: Iwona Cygert

dr Michał Sigurski

Endokrynolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej im. Św. Łukasza
Zbożowa 1 Kwidzyn
82-500 Kwidzyn

Bardzo dobry lekarz. Leczę się na niedoczynność 7 lat - u dr Sigurskiego. Ciąża przebiegła bezproblemowo. Co wizytę zleca nowe badania, gdzie u innego lekarza nie robiłam żadnych. Chętnie odpowiada na zadane pytania. I faktycznie proponuje wizyty na kasę chorych a nie prywatnie! Polecam
Opinia dodana przez: Barbara

lekarz Waldemar Templin

Internista, Kardiolog

Specjalistyczny Szpital w Prabutach
ul. Kuracyjna 2 Prabuty
Kwidzyn

Wielka wiedza, profesjonalizm, szacunek dla pacjenta. Cieszę się, że sa jeszcze tacy lekarze.

lekarz Joanna Sobczak-Żurek

Medyczne Laboratorium Diagnostyczne w Kwidzynie
Józefa Hallera 31
82-500 Kwidzyn

Jestem bardzo zadowolona z podejscia do pacjenta jaka ma wiedze taka mloda pani doktor jest bardzo dokladna bada bardzo dokladnie tlumaczy wszystko co sie dzieje jak zapobiec jakimkolwiek powiklaniom i napewno bede do niej chodzila . Lekarz godny polecenia
Opinia dodana przez: Magdalena

dr Henryk Aszkiełowicz

Anestezjolog

Centrum Dializ Fresenius
ulica Hallera 31
82-500 Kwidzyn

Tego lekarza bardziej interesują pielęgniarki na nocnych dyżurach niż dobro pacjentów. Zdecydowanie odradzam.

lekarz Helena Koroluk

Reumatolog, Internista

Podgórna 9
82-500 Kwidzyn

Bardzo miła w podejściu do pacjenta, ale nie zawsze trafia z diagnozą.

lekarz Joanna Wierzba

Neurolog

Odrowskiego 3/38
82-500 Kwidzyn

To jak pani doktor traktuje pacjenta jest nie wyobrażalne. Zero współczucia,zero empatii,zrozumienia,chęci pomocy.Lekarzem powinno być się z powołania oraz możnością pomocy innym.Branie pieniędzy za pseudo leczenie jest żałosne. Nie mam słów.
Opinia dodana przez: Pacjentka

Jacek Bolałek

Mieszka I 4
82-500 Kwidzyn

pan doktor moze nie ma zbyt towarzyskiego usposobienia ;) ale jest dobrym specjalistą. Drogo,ale plomby trzymają się od 15 lat. zdecydowanie polecam.

lekarz Maciej Dubieniecki

Szpitalny Odział Ratunkowy
Grunwaldzka 16 lok. 2
82-500 Kwidzyn

Zawsze.ma.czas na pacjenta nigdy nie odmawia pomocy. Uśmiechnięty i z dowcipem. Gorąco polecam tego lekarza
Opinia dodana przez: Justyna