Lekarz Medycyny Pracy Sosnowiec

lekarz Ewa Gawryś

41-208 Sosnowiec

Dusza człowiek. Podejście do pacjenta pełen profesjonalizm. Oby było więcej takich lekarzy. Poza tym uczynna osoba. Polecam

Opinia dodana przez: Dario

lekarz Konrad Kowalski

Lekarz rodzinny, Lekarz sądowy

Poradnia lekarza rodzinnego
Szara 10
41-200 Sosnowiec

Jestem dlugoletnia pacjentka dr Kowalskiego i chce powiedziec ,ze jest to bardzo rzetelny ,dokladny i pomocny lekarz. Ma dobre podejscie do pacjenta .Uwazam ,ze gdyby wszyscy lekarze tak zajmowali sie chorymi nie bylo by sutuacji dramatycznych.Naprawde godny polecenia

Opinia dodana przez: aleksandra

lekarz Agata Ciesielska-Kondys

al. Zwycięstwa 4 lok. 8
41-200 Sosnowiec

...jest pani super Agato...Bardzo mi pani pomogła i jestem strasznie zadowolony z wizyty u pani....pozdrawiam serdecznie....Darek...

Wiejska 12
41-216 Sosnowiec

Wspaniała lekarka, rzeczowa i konkretna. Nie ma lepszego lekarza !

Wspaniała lekarka, rzeczowa i konkretna. Nie ma lepszego lekarza !

"MEDYK" S.C. Specjalistyczne Centrum Profilaktyki, Leczenia i Rehabilitacji
ulica Kaliska 41
41-211 Sosnowiec

Bardzo miły, sympatyczny lekarz, dokładnie wszystko tłumaczy jest uprzejmy, a jego leczenie zawsze skuteczne, antybiotyk przepisuje zawsze rozważnie ale nie zastanawia się nad tym kiedy uzna, że jest potrzebny. Już nie chodzę do lekarza w przychodni tylko do Pana Kozaka, mój mąż również. Przyjmuje w Medyku w Sosnowcu. Inni lekarze interniści w tym samym miejscu biorą 50, 60 zl. Polecam tego lekarza.

lekarz Jan Haberka

Poradnia Internistyczna "ESKULAP"
Narutowicza 42/39

godny polecenia-normalny w kmońcu lekarz

godny polecenia-normalny w kmońcu lekarz

Sosnowiec

Bardzo kulturalna i inteligentna Pani.. bardzo jestem zadowolona.

Bardzo kulturalna i inteligentna Pani.. bardzo jestem zadowolona.

Baczyńskiego 14
41-203 Sosnowiec

nic dodać nić ująć szkoda że nie ma oceny 6 PANI DR.DOROTA TO FACHOWOŚŚ I KULTURA + UPRZEJMOŚĆ

Opinia dodana przez: szan129 szan129

Sosnowiec

Nie rozumiem komentarza poniżej. Jestem pod opieką Pana doktora od 2 lat i zawsze jest miły, cierpliwy, przeprowadza dokładny wywiad. Chętnie daje skierowania na badania (wiekszośc lekarzy ma przed tym opory). Jestem pacjentką, która zawsze zazwyczaj ma wiele pytań i Pan doktor zawsze cierpliwie na wszystkie odpowiada, tłumacząc sposób leczenia. Jak dla mnie najlepszy lekarz pierwszego kontaktu z jakim dotąd miałam do czynienia.

dr Marek Lipa

Lekarz medycyny pracy

NZOZ TRANS-AJMED - Zespół wyjazdowy specjalistyczny
ul. Wojska Polskiego 23
41-208 Sosnowiec

Bardzo fajny pozytywny człowiek o dużym poziomie zaangażowania w pracę traktuję ją jak misję.Lekarz z powołania niczym doktor Judym .Altruistyczne podejście ,pełna przyjacielskości postawa to priorytet cechujący jego