łódź

Psychiatra

Gabinety Psychiatryczne Entropia; Łódź
ul. Nawrot 19 m. 10, 90-091
Śródmieście, Łódź

Już po kilku wizytach jestem usatysfakcjonowa. Nie żałuje, może jednego że tak późno trafiłam do doktora ;)

Wolny termin: 3 Mar o 18:00. Sprawdź inny. # 2
Laryngolog Łódź lek. med. Krystian Rozmus

lek. med. Krystian Rozmus

Laryngolog   (+1 więcej)

Średnia ocen: 5/5

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u dr Rozmusa. Poświęcił mi czas, wysłuchał, nie zbagatelizował moich problemów i pomógł ! Chciałabym, żeby wszyscy byli tak profesjonalni jak doktor. Naprawdę polecam !

Opinia dodana przez: Jula

lek. med. Jakub Bryll

Ortopeda   (+1 więcej)

None
Gimnastyczna 20
Łódź

Jestem pacjentem pana dr. Jakuba Brylla od połowy 2016 roku. Cierpię na chorobę zwyrodnie-niowa stawów biodrowych objawiającą się przewlekłymi i bardzo dokuczliwymi bólami. W grudniu byłem operowany przez dr. Jakuba Brylla (wstawienie endoprotezy lewego stawu biodrowego). Zabieg przebiegł pomyślnie, a bóle lewego biodra ustąpiły (cóż za ulga !!!). Obecnie czekam na operację prawego stawu biodrowego.
Według mojej opinii pan dr Jakub Bryll jest bardzo dobrym chirurgiem ortopedą, który w sku-teczny sposób potrafi pomóc pacjentowi. Robi to z zaangażowaniem i życzliwością. Poza tym umie nawiązać kontakt z pacjentem i wyjaśnić mu szczegółowo, ale jednocześnie w zrozumiały sposób, przyczyny dolegliwości i sposób ich leczenia.
Z czystym sumienie mogę polecić pana dr. Jakuba Brylla wszystkim, którzy mają problemy orto-pedyczne. Jest to naprawdę świetny lekarz i człowiek.

Opinia dodana przez: Czesław Romanowski
Wolny termin: jutro o 17:45. Sprawdź inny. # 4

dr n. med. Ewa Kaczkowska-Marusik

Kardiolog

Średnia ocen: 5/5

Już dawno nie przyjmuje w Almedzie. Aktualnie w Argo,Centrum Medycznym przy Sterlinga w Łodzi.
Polecam Panią doktor bez zastrzeżeń.

Polecam Panią doktor bez zastrzeżeń.

Opinia dodana przez: Monika
Wolny termin: jutro o 18:00. Sprawdź inny. # 5
Ginekolog Łódź lek. med. Kamila Sobczuk

lek. med. Kamila Sobczuk

Ginekolog

Centrum Medyczne Vimedica
ul. Milionowa 86
Łódź

Pani doktor jest bardzo sympatyczna, szczegółowo odpowiada na wszystkie pytania, nie panikuje tylko uspokaja pacjentkę. Szczegółowo opisuje na czym będzie polegała zabieg. Otrzymałam skierowanie do szpitala, Pani doktor skierowała mnie na swój oddział, w szpitalu badała i przeprowadzała operacje a po zabiegu wszystko sprawdziła. Bardzo polecam Panią doktor.

Opinia dodana przez: Agnieszka
Wolny termin: jutro o 18:00. Sprawdź inny. # 6
Ginekolog Łódź prof. dr hab. n. med. Tomasz Stetkiewicz

prof. dr hab. n. med. Tomasz Stetkiewicz

Ginekolog

Śródmieście, Łódź

Polecam lekarza. Pan doktor wytłumaczył mi wszystko po kolei jak przysłowiowe "Kawa na ławę".

Wolny termin: 2 Mar o 16:00. Sprawdź inny. # 10

dr n. med. Tomasz Grzelewski

Alergolog dziecięcy   (+1 więcej)

Śródmieście, Łódź

Koszt wizyty 80 zł za dwójkę dzieci.

Koszt wizyty 80 zł za dwójkę dzieci.
Bardzo dobry lekarz :)). Zaangażowany w swoją pracę. Widać, że praca jest jego pasją. Leczę dwójkę moich dzieci (4 i 5 lat), które od urodzenia bardzo chorowały i to zawsze ON "wyprowadził" je z ciężkiego stanu bez konieczności leczenia szpitalnego. Początkowo broniłam się przed leczeniem dzieci prywatnie, teraz wspominając początki boję się chodzić do innych lekarzy. Jako jedyny przeprowadził dokładne badania krwi i alergiczne w celu znalezienia powodu częstych chorób dzieci. Podane przez niego lekarstwa szybko przyniosły pozytywny rezultat. Dzieci coraz rzadziej chorują a zwykłe przeziębienia nie kończą się zapaleniem płuc. Roztargniony raczej nie...może zbyt wiele obowiązków i pacjentów :))