łódź

Psychiatra

Gabinety Psychiatryczne Entropia; Łódź
ul. Nawrot 19 m. 10, 90-091
Śródmieście, Łódź

Już po kilku wizytach jestem usatysfakcjonowa. Nie żałuje, może jednego że tak późno trafiłam do doktora ;)

Wolny termin: 3 Mar o 18:00. Sprawdź inny. # 2
Laryngolog Łódź lek. med. Krystian Rozmus

lek. med. Krystian Rozmus

Laryngolog   (+1 więcej)

Średnia ocen: 5/5

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u dr Rozmusa. Poświęcił mi czas, wysłuchał, nie zbagatelizował moich problemów i pomógł ! Chciałabym, żeby wszyscy byli tak profesjonalni jak doktor. Naprawdę polecam !

Opinia dodana przez: Jula

lek. med. Jakub Bryll

Ortopeda   (+1 więcej)

None
Gimnastyczna 20
Łódź

Byłęm wielokrotnie hospitalizowany i operowany. Pana dr. Jakuba Brylla poznałem przy rozpoznaniu i diagnozowaniu złamania trzonu kręgu TH12 odcinka piersiowego kręgosłupa. Obecnie 6 m-cy po zabiegu sprawność bdb. Lekarz - chirurg ortopeda - prof3esjonalizm na bardzo wysokim poziomie. Przy tym: życzliwy, uprzejmy, przyjazny pacjentowi, zaangażowany w leczenie urazów. Pacjentom z kłopotami ortopedycznymi szczerze polecam osobę dr. J. Brylla. Świetny specjalista w świetnym zespole lekarzy Kliniki Ortopedii WIM.

Opinia dodana przez: Tadeusz Smoleń
Wolny termin: 27 Lut o 15:00. Sprawdź inny. # 4

lek. med. Michał Głowacki

Radiolog

Centrum Medyczne Vimedica
ul. Milionowa 86
Łódź

Średnia ocen: 5/5

super lekarz polecam!!! kameralna miła i dyskretna obsługa pacjenta polecam centrum medyczne i lekarza

Opinia dodana przez: Barbara Jarosz
Wolny termin: 27 Lut o 16:00. Sprawdź inny. # 5
Lekarz sportowy Łódź dr n. med. Paweł Denys

dr n. med. Paweł Denys

Lekarz sportowy   (+2 więcej)

Śródmieście, Łódź

Bardzo dobry fachowiec, wie co robi. Długie lata praktyki przekładają się na skuteczność leczenia. Zdecydowanie polecam.

Wolny termin: 27 Lut o 16:00. Sprawdź inny. # 6

dr n. med. Arkadiusz Zygmunt

Endokrynolog

Witam!

Witam!
Pragnę dodać swoją opinię na temat dr Zygmunta.Byłam jego pacjentką przez tydzień gdy leżałam na oddziale endokrynologii on był moim lekarzem prowadzącym.Zajął się mną profesjonalnie,poświęcał dużo czasu,wyjaśnił mi na czym polega moja choroba,objawy,zalecenia.Jestem usatysfakcjonowana.bardzo polecam tego lekarza,bo lepiej nie mogłam trafić,jest w Matce Polsce najlepszym specjalistą.Godny polecenia.Dziękuję mu z całego serca za WSZYSTKO. pacjentka Joanna Biały

Opinia dodana przez: Joanna
Wolny termin: 27 Lut o 18:00. Sprawdź inny. # 9
Urolog Łódź lek. med. Paweł Wędzikowski

lek. med. Paweł Wędzikowski

Urolog

Śródmieście, Łódź

Bylam dzisiaj jest uprzejmy kompetentny poswieca pacjentowi odpowiednio duzo czasu przyjmuje w Argo centrum medyczne szterlinga27/29 lodz

Wolny termin: 28 Lut o 10:00. Sprawdź inny. # 10
Diabetolog Łódź lek. med. Agnieszka Lipińska

lek. med. Agnieszka Lipińska

Diabetolog   (+1 więcej)

Średnia ocen: 5/5

Świetny specjalista!!!!Moja mama leczy się u dr Lipińskiej na Sterlinga i jesteśmy obie pod wrażeniem podejścia pani dr do pacjenta. Przesympatyczna, uśmiechnięta i punktualna . Bardzo cierpliwie odpowidała na wszystkie pytanie i skierowała na dodatkowe badania. Idealnie dobrała leki i ustawiła dietę. Wszystkim gorąco polecam.

Opinia dodana przez: Małgorzata