neurochirurg

Wolny termin: 29 Maj o 14:00. Sprawdź inny.

prof. dr hab. n. med. Stanisław Kwiek

Neurochirurg

Szpital im. Mościckiego Lecznica Dzieci i Dorosłych - Specjalistyczna Poradnia Neurochirurgiczna
Powstańców 27
Chorzów

W grudniu przeszedłem dwa zabiegi Diam i Stabilizacja u Dr Kwieka . I to był strzał w dziesiątkę , to jest nie samowite jak człowiekowi można ulżyć w bólu i cierpieniu. Aż chce się żyć . Dziękuję Panie Doktorze. Jeśli mogę wam doradzić to nie na myslajcie się ani chwili bo naprawdę warto.

Opinia dodana przez: Janusz

lek. med. Rafał Górski

Neurochirurg   (+1 więcej)

Lekmed Centrum Medyczne
Ul. Świetlików 3

Dziękuję to za mało dla tego Wielkiego Człowieka. Z doktorem Górskim spotkałam się już trzy razy na sali operacyjnej, za każdym razem ratuje mnie z opresji i stawia na nogi. Nie ma takiego drugiego lekarza i nigdy nikomu nie powierzyłabym swojego kręgosłupa. Doktor Rafał to człowiek o wielkim sercu,świetnym poczuciu humoru,wielu pasjach i niesamowitej intuicji.

Opinia dodana przez: Danuta
Neurochirurg Poznań dr Piotr Winkler

dr Piotr Winkler

Szpital św. Wojciecha Wielkopolskie Centrum Medyczne
ul. Bolesława Krzywoustego 114
Poznań

To aniol prosze wierzyc ufac 0 obaw mialem operacje wczoraj laska borza ze spotkalem Tego Wielkiego Czlowieka na mojej sciezce zycia w trudnej sytuacji profesjonalista dar bozy.....Dzieki Doktorze

dr n. med. Paweł Lis

Lekmed Centrum Medyczne
Ul. Świetlików 3

Byłam operowana przez Pana Doktora 4 lata temu - przepuklina w odcinku lędźwiowym. Jestem bardzo wdzięczna za odzyskanie normalnego życia

lekarz Robert Konior

Szpital Wojewódzki im. św. Łukasza w Tarnowie
ulica Lwowska 178a
Tarnów

"Dr Koniora poznałem trafiając na oddział w trybie pilnym .Bardzo dokładna analiza mojej dokumentacji, diagnoza oraz szczegółowe omówienie obecnego stanu oraz wskazań co do natychmiastowej operacji (masywnej przepukliny L5/S1 ) zbudowało we zaufanie do dr Koniora i rozwiało wszelkie wątpliwości dotyczące konieczności podjęcia decyzji (szybkiej)o zabiegu. Dr Konior odpowiedział na wszystkie moje pytania w sposób wyczerpujący i zrozumiały . Doktor buduje świetne relacje z pacjentem. Bardzo szybko zostałem przygotowany do zabiegu, który Pan doktor przeprowadził w sposób perfekcyjny- opieka pooperacyjna z równie wielkim zaangażowaniem i odpowiedzialnością za pacjenta. Lekarz o bardzo wysokiej etyce lekarskiej. Bardzo dziękuję doktorze. pozdrawiam ( ponad 6 miesięcy po zabiegu i wszystko ok)

Opinia dodana przez: grzegorz

lekarz Marcin Czternastek

Szpital Wojewódzki im. św. Łukasza w Tarnowie
ulica Lwowska 178a
Tarnów

Przepuklina L4-L5 . Pierwsza wizyta i decyzja o operacji . Teraz już 10 dni po operacji . Bóle z przed operacji ustąpiły już na drugi dzień po zabiegu (mrowienie uda , łydki , bóle w biodrze i podbrzuszu ) . Doktor zdecydowany , kompetentny i fachowiec w tym co robi . Wytłumaczył dokładnie co z czego się bierze jakie są zagrożenia i jakie konsekwencje nie operowania . Teraz wracam powoli do sprawnych . Polecam wszystkim którzy potrzebują fachowej porady jak również pewnej ręki na stole operacyjnym .

Opinia dodana przez: Marcin

Marcin Birski

Szpital Wojskowy
ul. Powstańców Warszawy 5
Bydgoszcz

Witam,

Witam,
Od około 2 lat miałam bóle głowy. Bóle pojawiały się coraz częściej i były coraz silniejsze, co skłoniło mnie do wizyty u neurologa.
W lipcu 2015 roku miałam rezonans magnetyczny. Wynik - olbrzymia torbiel pajęczynówki (torbiel wewnątrz i nadsiodłowa) około 60mm oraz wodogłowie obu komór mózgu. Od swojej Neurolog otrzymałam skierowanie do neurochirurga Wojskowego Szpitala we Wrocławiu. Tam neurochirurg tego szpitala stwierdził, że operacji się nie podejmie, gdyż jest bardzo ryzykowna. Torbiel uciska mózg, a więc kiedy zostanie usunięta, mózg może się zapaść i może dojść do nieodwracalnych w skutkach uszkodzeń mózgu a nawet śmierci. Zalecił pozostawienie torbieli i okresowa jej obserwacja. Jestem młodą osobą, całe życie przede mną a tu już miałby być koniec?
Zaczęłam poszukiwać informacji w Internecie. Czytałam rankingi najlepszych neurochirurgów w Polsce. Ale los chciał, że akurat znajomy rodziny miał operacje guza mózgu w Bydgoszczy u dr Furtaka, która w pełni się powiodła. Zaczęłam czytać opinie o Bydgoskim Wojskowym Szpitalu Klinicznym. Zadzwoniłam do rejestracji w celu zarejestrowania się na wizytę do prof. Marka Harata. Tam Pani poinformowała mnie, że kolejki są ogromne. Zadzwoniłam do prywatnego gabinetu i wizytę miałam już po ok. miesiącu.
Na wizycie pierwsze spojrzenie prof. na rezonans, ze spokojem jakby to był chleb powszechni, „pilnie potrzebna jest operacja”, to usłyszałam. Zgodziłam się bez wahania. Do Szpitala Wojskowego w Bydgoszczy wstawiłam się 3 miesiące później zgodnie z terminem zaplanowanym przez prof. Marka Harata.
Kiedy już w trafiłam na oddział (w grudniu 2015) i przebywałam na Sali, przyszedł do mnie, z wyglądu bardzo młody, dr Marcin Birski i oświadczył, że będzie mnie operował.
Bardzo się przestraszyłam, bo nie wyglądał na doświadczonego lekarza, gdyż jak wcześniej wspomniałam wyglądał na bardzo młodego lekarza, ale wzrok zawodzi. Pacjentka, która leżała ze mną na tej samej sali, była już po operacji mózgu przez dr Birskiego, zaczęła mnie uspakajać i pocieszać. Od niej usłyszałam, że każdy z lekarzy ma bardzo duże doświadczenie w operacji głowy i każdy z nich niejedną taką operację wykonał, bez żadnych komplikacji.
I tak rzeczywiście było. Dr Marcin Birski to wspaniały, bardzo spokojny, kulturalny, cierpliwy lekarz, z powołania, co w dzisiejszych czasach bardzo rzadko jest spotykane.
Bardzo dokładnie i na spokojnie opisał mi przebieg operacji, co potwierdziło mnie w przekonaniu o jego bogatym doświadczeniu w tym, co robi na co dzień.
Tuż po operacji, jeszcze na sali pooperacyjnej usłyszałam od dr Birskiego, że operacja przebiegła zgodnie z planem bez żadnych komplikacji.
Kiedy przebywałam na oddziale, dr Birski codziennie przychodził do mnie pytając o samopoczucie. To naprawdę niezwykły specjalista. Wszystkim bardzo polecam dr Marcina Birskiego.
Panie doktorze bardzo dziękuję za udaną operację.

Opinia dodana przez: Martyna P.

lekarz Ryszard Pilarek

Centrum Medyczne "MEDHOUSE"
ulica Radlińska 68
Wodzisław Śląski

Fantastyczny człowiek, uprzejmy, brakło mi pytań to opowiadał na podstawie doświadczenia o sytuacjach które trapią pacjentów przed w trakcie oraz po operacji. Nie mogłem chodzić z powodu wypadnięcia dysku w odcinku lędźwiowym L5 S1. 24h po operacji pierwszy raz od wielu miesięcy poszedłem o własnych siłach do ubikacji :) Dla mnie pomoc na kosmicznym poziomie. Jestem niezmierny wdzięczny Panu Pilarkowi.

Opinia dodana przez: Paweł M.

lekarz Grzegorz Józwiak

None
ul. Wieniecka 43/15
Włocławek

polecam gorąco.lekarz z prawdziwego zdarzenia. naprawdę warto wybrac się do tego lekarza. Naprawde fachowiec pierwsza klasa

Opinia dodana przez: Małgorzata