Filtruj specjalizacje

Okulista Tychy

Centrum Medyczne "PAPROCANY"
ulica Sikorskiego 103
Tychy

Fantastyczna pani doktor. Od 10 lat prowadzi mój przypadek i zawsze cenię sobie jej rady, pomoc oraz jej podejście.

Arkamed

Zawiść, Tychy

Lekarz z powołania. Pani doktor jest osobą kompetentną, skromną i od pierwszej wizyty wzbudziła moje zaufanie. Profesjonalne podejście do pacjenta. POLECAM !!!!

WSS nr 1
Edukacji 102

Szkoda, że p.Magda już w szpitalu nie pracuje :(

Szkoda, że p.Magda już w szpitalu nie pracuje :(

Niepubliczny zakład opieki zdrowotnej
ul. Zofii Nałkowskiej 10
Tychy

Pani Doktor podczas wizyty rozwiazuje problem od A do Z.
Jest pełna wiedzy i kompetencji.
W sposob miły i uprzejmy ...

Pani Doktor podczas wizyty rozwiazuje problem od A do Z.
Jest pełna wiedzy i kompetencji.
W sposob miły i uprzejmy traktuje pacjenta oraz poswięca mu dużo czasu.
Polecam.

Opinia dodana przez: Mirosław

Kochanowskiego 1A/2
Tychy

Nasze dziecko nie tylko że nie płakało na wizycie to jeszcze następnego dnia chciało wrócić !! Dziękuję !!!
Joanna

Joanna

Opinia dodana przez: Joanna

None
Grota Roweckiego 57
Tychy

Lekarz godny polecenia. Leczy mnie od ponad 20 lat, trafiłem do niego po tym gdy przez niemal rok nosiłem okulary przepisane na złą wadę, "lekarka" uznała, że nie znam liter, a ja ich nie widziałem bo dobierała szkła do złej wady. Pan doktor od razu rozpoznał, że mam trudną wadę bo astygmatyzm mieszany. Pan doktor zawsze w uprzejmy i kompleksowy sposób przeprowadza badanie. Nie wierzy ślepo komputerowemu badaniu tylko zawsze koryguje jego wynik aby nowe szkła były jak najbardziej komfortowe. Najlepsza rekomendacja to fakt, że astygmatyzm zmniejszył mi się do wartości minimalnych, a druga wada stoi w miejscu chociaż powinna z wiekiem rosnąć. Polecam, Specjalista przez wielkie "S".

Opinia dodana przez: Kamil

Niepubliczny Okulistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Lens-Med" s.c.
ulica Narcyzów 24
Tychy

Należy dziękować Bogu, że są tacy lekarzee, ja dziękuję każdego dnia ,Jestem pelna yznania, ale przede wszystkim wdzięczności.

Ta doktor, to nie tylko talent i umiejetnosci, ale ma kobieta serce.
To sie bardzo liczy.
Serce wieksze niz ...

Ta doktor, to nie tylko talent i umiejetnosci, ale ma kobieta serce.
To sie bardzo liczy.
Serce wieksze niz zycie.
Przujechalbym do niej na wizyte nawet z drugiego konca Swiata.
Nie znam drugiego tak dobrego specjalisty. A moje oczy sa powaznym wyzwaniem dla specjalistow od oczu.
Jak najbardziej godna polecenia :)

Opinia dodana przez: Yogi Mik

Niepubliczny Okulistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Lens-Med" s.c.
ulica Narcyzów 24
Tychy

Byłem u dr Szendzielorza w kwietniu z podejrzeniem jaskry. Muszę przyznać, że nie spotkałem jeszcze tak profesjonalnego i fachowego okulisty. Dr Szendzielorz zaimponował mi swoją wiedzą, podejściem do pacjenta, jasnym i precyzyjnym wyjaśnieniem problemu. Podczas wizyty u Pana dr człowiek odnosi wrażenie, że dr Szendzielorz jest pewny tego co mówi, nie waha się i dysponuje ogromnym doświadczeniem. Podsumowując, same pozytywy. Gorąco polecam.

Opinia dodana przez: Tomasz

Studio Optyczne 44

Zawiść, Tychy

Bardzo dobra, bardzo dokładnie tłumaczy chorobę, zupełnie inna okulistka niż inni mi znani. Polecam !

Opinia dodana przez: a