Ortopeda Kraków

UNIMEDICA Specjalistyczne Centrum Medyczne
Gen. Fieldorfa Nila
Kraków

Przemila, wyjatkowo cierpliwa lekarka, taka jak dla dziecka powinna byc. Na razie korygujemy nasze wady, nie sa powazne ale jednak wymagaja korekty. ziobaczymy jak nam pojdzioe leczenie pod okiem pani dr. Na razie wzbudza zaufanie

Centrum Medicover - Kraków Podgórska
ul. Podgórska 36
Kraków

Zdecydowanie polecam dr Tomczyka! Leczyłam się u wielu ortopedów z uwagi na moje problemy z kolanem. Już od samego początku leczenia u dr Tomczyka, wykazał się on dużym zainteresowaniem i zaangażowaniem w rozwiązanie problemu pacjenta. Od razu zauważył błędy, jakich dopuścili się na izbie przyjęć po moim wypadku, od razu wykonał potrzebne badania (USG), zlecił rehabilitację, a gdy wciąż były wątpliwości rezonans magnetyczny. Okazało się, że rok chodziłam z kawałkiem uszczerbionej kości w kolanie, a nikt tego wcześniej nie zauważył. Dr Tomczyk natychmiast zlecił operację, ale z uwagi na terminy poddałam się jej u innego lekarza, który zapewnił mnie, że problem jest rozwiązany. Jednak po kilku miesiącach z powodu dolegliwości bólowych znowu wróciłam do dr Tomczyka i ten z właściwą sobie dociekliwością postanowił zlecić kolejne badania. Okazało się, że podczas operacji nie usunięto źródła problemu (znaleźli mi chondromalację chrząstki rzepki i ją przeczyścili, ale fragmentu kości nie wyciągnęli). Z wynikami badań od dr Tomczyka wróciłam do lekarza, który mnie wcześniej operował i było mu tak głupio, że wykonał kolejną operację w ciągu kilku dni. Jednak na dalsze leczenie wróciłam znowu do dr Tomczyka, którego darzę wielkim zaufaniem. Zlecił rehabilitację i wykonał zastrzyki "zabezpieczające", żebym jak najdłużej mogła się cieszyć własnym stawem kolanowym. Na razie nie narzekam, ale jak znowu wrócą dolegliwości bólowe (byle jak najpóźniej), to jak w dym idę do dr Tomczyka! I polecam to pozostałym.
zadowolona pacjentka
Aneta

Opinia dodana przez: Aneta

None
Cieślewskiego 17/75
Kraków

Ten lekarz robił mi endoprotezy obu bioder . wyszły doskonale. wróciłem do sprawności bardzo szybko Polecam

Opinia dodana przez: Krzysztof

Ultramedica
marsz. Józefa Piłsudskiego 36/1
Kraków

Nie zapeszając, mieliśmy szczęście w nieszczęściu trafić z problemem wyrośli chrzęstno-kostnej na nodze syna właśnie do Pana Doktora Artura Oberca.

Od pierwszego kontaktu Pan Doktor zrobił na nas bardzo dobre wrażenie sympatyczny,rzeczowy,z empatią i zrozumieniem podchodził zarówno do syna jako pacjenta jak i do nas jako rodziców. Jeśli ktoś trafił do szpitala dziecięcego w Prokocimiu to ogólny harmider,walka z rejestracją, papierologią rozdrażniony personel i "lawina" rozdrażnionych ,przestraszonych i zagubionych pacjentów. A tu TAKA MIŁA NIESPODZIANKA w postaci Pana Doktora Oberca. Dodam że syn jest po operacji (oczywiście operował Doktor Oberc w szpitalu „Górka” w Busku Zdroju. ) chwalić Boga na razie wszystko w porządku i nie ulega wątpliwości że niemała w tym zasługa Doktora Oberca.
Dziękujemy za wszystko Panie Doktorze.
Rodzina Woźniaków.
Ps.
Miło jest przekonać się na własnej skórze o życzliwości lekarza .

Opinia dodana przez: Piotr

uniwersytecki szpital dziecięcy w krakowie

Kraków

witam mój syn był operowany i operował go właśnie lekarz Oleksik jestem bardzo zadowolona jest bardzo uprzejmy,kompetentny,ma podejście do ludzi,czasu poświęca tyle ile jest to potrzebne wytłumaczy poleci, godny polecenia lekarz niesamowicie miły i pomocny,przede wszystkim zna się na rzeczy,serdecznie pozdrawiam i bardzo dziękuję bo takich lekarzy brakuje właśnie

Opinia dodana przez: danuta

Wrocławska 53
Kraków

Bardo dobry pecjalista. Ludzi traktuje z szacunkiem i podchodzi z dużym profesjonalizmem,

Szpital Ortopedicum
Koło Strzelnicy 3
Kraków

Jako mieszkaniec Niemiec przyzwyczajony do rozpieszczania pacjenta przez lekarzy i szpitale, miałem przyjemność być pacjentem dr. Sebastianowicza w Nowym Targu. Jego kompetencje, a przede wszystkim życzliwość i podejście do pacjenta z ogromną kulturą i chęcią pomocy każdemu z pacjentów /czego byłem świadkiem/ zaskoczyła mnie w tak miły sposób, że polecam tego Pana każdemu . Jest to medyk z prawdziwego zdarzenia . Wielkie dzięki Panie Doktorze i pozdrawiam! Marek Bukowski Wilhelmshaven

Opinia dodana przez: Marek Bukowski

Podgórska 36
Kraków

Wybitny specjalista. Doskonale diagnozuje uraz kolana po zerwaniu więzadeł.

Wybitny specjalista. Doskonale diagnozuje uraz kolana po zerwaniu więzadeł.

Szpital Zakonu Bonifratrów św. Jana Grandego w Krakowie
Trynitarska 11
Kraków

Dr Antoni Widawski jest skutecznym w leczeniu lekarzem i z zadowoleniem mogę stwierdzić, że dolegliwość z którą wcześniej "walczyłam" prawie rok ustąpiła w wyniku terapii prowadzonej przez z pana doktora. Ponadto atutami dr Widawskiego jest uprzejmość oraz kompleksowość podejścia do choroby i pacjenta, a także tłumaczenie sposobu leczenia. Polecam znajomym i nie tylko :)

Opinia dodana przez: Marta

Wrocławska 53
Kraków

Cudowny lekarz z powolania! Jest swietnym chirurgiem. Skupiony na swojej pracy i na pacjencie. Ma ogromna wiedze. Polecam!

Opinia dodana przez: gosc