ożarów mazowiecki

Chirurg stomatolog Ożarów Mazowiecki dr Beata Moritz

dr Beata Moritz

Chirurg stomatolog   (+1 więcej)

Beata Moritz Gabinet Stomatologiczny
ul. Spacerowa 11
Ożarów Mazowiecki

Super stomatolog!!! Ogromna jakość i cierpliwość do pacjentów. POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Stanisław Łuczak

Protetyk   (+1 więcej)

Beata Moritz Gabinet Stomatologiczny
ul. Spacerowa 11
Ożarów Mazowiecki

Wspaniały lekarz.Mam przez niego zrobione 2 implanty.Jak na razie nic się nie dzieje.

lekarz Magdalena Szczygielska

Okulista

Przychodnia Stomatologiczna FLORDENT
Floriana 2 lok. U-1
Ożarów Mazowiecki

Bardzo fachowa Pani dr. Jestem zadowolona po wizycie i wreszcie wiem co mi dolega ! a byłam już u kilku okulistów.... zaangażowana, uprzejma, empatyczna. Cieszę się że trafiłam na dr. Szczygielską. Polecam, jak okulista , to tylko dr. Szczygielska.

Opinia dodana przez: Justyna

lekarz Zbigniew Horoszkiewicz

Chirurg ogólny

Gminny Samodzielny Publiczny Zakład Lecznictwa Otwartego w Ożarowie Mazowieckim
Konopnickiej 8
Ożarów Mazowiecki

Życzliwość, fachowość, doświadczenie, codzienna wielogodzinna praca, tysiące pacjentów, lekarz wzór! Dziękuję! Andrzej Witczak, pacjent - usunięcie zmian na skórze.

Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Grzegorz Kulik

Radiolog

Gminny Samodzielny Publiczny Zakład Lecznictwa Otwartego w Ożarowie Mazowieckim Filia w Józefowie
ul. Marii Konopnickiej 8
Ożarów Mazowiecki

Lekarz godny polecenia.Fachowe podejście,pełen profesjonalizm.Poświęca dużo czasu na dokładne zbadanie.Byłam u Pana Doktora na badaniu w państwowej przychodni i jestem mile zaskoczona.Oby wszyscy lekarza byli tacy.W stosunku do pacjenta miły,uśmiechnięty,przesympatyczny :)

Opinia dodana przez: Agnieszka O

lekarz Ewa Marczyńska

Lekarz rodzinny   (+1 więcej)

None
3-go Maja 16
Ożarów Mazowiecki

Serdecznie polecam Panią Doktor. Całe dzieciństwo byłem jej pacjentem i zawsze pomagała w trudnych sprawach. Polecam!

Opinia dodana przez: Dominik J

lekarz Piotr Ślifirczyk

Neurolog

Gabinet Neurologiczny lek.med. Piotr Ślifirczyk
Szkolna 9
Ożarów Mazowiecki

Miałem udar mózgu, w szpitalu nie znaleziono przyczyny udaru. Poszedłem do tego lekrza na kontrolę po szpitalu. Dokładnie przeczytał dokumentację, rozmawiał ze mną bardzo dużo. Zlecił mi dodatkowe badania, które nie były wykonane wcześniej. Badania wykazały że mam wadę serca. Teraz czekam na zabieg który ma mnie uchronić przed kolejnym udarem. POLECAM!!!!

Małgorzata Grzelak

Poznańska
Ożarów Mazowiecki

Osoba godna polecenia! Miła, sympatyczna, kompetentna! Po prostu odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu :) Od wielu lat jestem stałym pacjentem. Pani Małgosia jest niezastąpiona :))

lekarz Stanisław Paluch

Rehabilitant

Graniczna 11
Ożarów Mazowiecki

Pisałam już na innych profilach. Mam na imię Ewa, jestem z Poznania. Dzięki Panu doktorowi funkcjonuję, wychowuję dzieci.Miałam w perspektywie wózek, operację "wyciągnął" nie z tego.Zawsze będę zachwalać doktora. Jak macie Państwo problemy, wątpliwości chętnie pomogę. Wiem jaka to ulga, funkcjonować znów.

Ewelina Surdy

Ożarów Mazowiecki

Jestem b. zadowolony. Lekarz godny polecenia, pomimo trudnego ubytku dała radę bez bólu i sympatycznie. Dzięki!!!!!!

Opinia dodana przez: Michał