Pediatra Opole

Matei 15
45-286 Chwałkowice, Opole

bardzo miła i kompetentna lekarka, swoim małym pacjentom poświęca dużo czasu starannie osłuchując i badając
rzetelnie tłumaczy genezę powstania choroby jak i odpowiednie leczenie

rzetelnie tłumaczy genezę powstania choroby jak i odpowiednie leczenie

ginekologiczno położniczy

Chwałkowice, Opole

Zgadzam sie z poprzednimi opiniami,bardzo dobry pediatra,zdecydowanie polecam.

Zgadzam sie z poprzednimi opiniami,bardzo dobry pediatra,zdecydowanie polecam.

Publiczny Samodzielny Zakład Opieki Zdrowotnej Wojewódzkie Centrum Medyczne
ulica Witosa 26
45-418 Opole

Świetny lekarz,bardzo kompetentny.Gorąco polecam innym.

Świetny lekarz,bardzo kompetentny.Gorąco polecam innym.

ulica Ozimska 19
45-057 Opole

Doświadczona, dobra lekarka. Bardzo konkretnie podchodzi do leczenia. Zleca na wstępie zawsze kompleksowe badania, analizuje, doradza najlepsze dla pacjenta rozwiązania. Miła i uprzejma. Polecam!!!!

Opinia dodana przez: Anna

Jest wyjątkowym pediatrą.
Korzystałam z jego wiedzy prywatnie. Wiem ,że przyjmuje również w przychodni i też jest bez zarzutu.
TACY POWINNI BYĆ LEKARZE

Jest wyjątkowym pediatrą.
TACY POWINNI BYĆ LEKARZE

ulica Ozimska 19
45-057 Opole

Cudowny lekarz przyjechał w nocy do naszego synka na wizytę postawił słuszną diagnozę i uratował naszemu synkowi życie jesteśmy mu wdzięczni

Opinia dodana przez: Wioleta

OJOM dzieci

Chwałkowice, Opole

pan doktor to człowiek kompetentny, życzliwy i lekarz z powołania. Uratował życie naszej córce i zawsze mogliśmy liczyć na Niego i Jego wspaniały Zespół.

Publiczny Samodzielny Zakład Opieki Zdrowotnej Wojewódzkie Centrum Medyczne
ulica Witosa 26
45-418 Opole

Najwspanialszy lekarz, z jakim miałam do czynienia w życiu. Uratowała moje dziecko, nie czekała biernie na rozwój wypadków tylko działała, zleciła wszystkie potrzebne badania. Pani doktor zawdzięczam to, że moja Agatka odzyskała przytomność i wróciła do rzeczywistego świata bez ubytków. Ponadto swoim zachowaniem potrafiła rodziców trzymać w pionie, informowała o sytuacji nie ukrywając niczego, ale czyniła to w taki sposób, że nie traciliśmy nadziei, iż wszystko dobrze się zakończy. Dziękuję bardzo, bardzo, bardzo....
Mama Agatki z WCM w Opolu.

Opinia dodana przez: Bogusia

ulica Książąt Opolskich 48-50
45-005 Opole

sztosik

sztosik

OPTIMA MEDYCYNA SPÓŁKA AKCYJNA
ulica Krakowska 44
45-075 Opole

Kocham! Wspaniała dr pozdrawiam 5/5 najlepsza w nzoz malinka Opole pozdrawiam...................................................................................................................

Opinia dodana przez: szymon