Lekarze Skoczów

lekarz Andrzej Tomiczek

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Stomatologii i Protetyki "Sigma" s.c.
43-430 Skoczów

Lekarz, który minął się z powołaniem...bardzo nie miły i nie pozwalający dojść do słowa...dziś wyszłam od niego z płaczem...pomimo tłumaczeniu mu swoich objawów stwierdził, że nie potrzebnie przychodzę i jak znów mi coś będzie, czyli okres po okresie, bóle, brak okresu to mam się nie pokazywać. Jedynym remedium na wszystko to szukanie męża, odstawienie hormonów, które kazano mi brać od początku leczenia i zachodzenie w ciążę, oraz wypominanie wieku.

lekarz Ewa Śliwka-Colosenco

43-430 Skoczów

Nie rozumiem negatywnych opinii nt. Pani doktor. Za każdym razem poświęca nam dużo uwagi, nie śpieszy się, wysłuchuje dokładnie, doradzi co należy zrobić. Co więcej jest bardzo uprzejma, dziecko się jej nie boi i bez problemu daje się zbadać. Pani doktor zawsze zleca gdy są potrzebne jakieś badania, a gdy trzeba coś pilnie skonsultować, to jest dostępna pod telefonem nawet poza godzinami pracy. Wiadomo, że w razie poważniejszych tematów odsyła ...
Opinia dodana przez: Alicja

lekarz Agnieszka Nowak

Niepubliczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej Medok Bożena Rutkiewicz Wojtacha
ul. Targowa 2c
43-430 Skoczów

Opinia o lekarzu pozytywna, natomiast personel nie ma czasu na nic. Do rejestracji trzeba czekać lub łapać w biegu pracownika, do zapłaty podobnie i do optyka też. Porażka nie polecam. Chyba że ktoś ma czas i nerwy by gonić za biegającym między pacjentami personelem. Bezczelnie odbierającym telefony przy osobach stojących się zarejestrować. NIE POLECAM PORAŻKA

mgr Paulina Siedlińska

Psycholog, Psychoterapeuta

Krzywa 4
43-430 Skoczów

Pani Paulina jest bardzo uzdolnionym, taktownym i życzliwym pacjentom psychologiem. Była moją psychoterapeutką indywidualną w trakcie mojego pobytu w Narcyzie i nie mam żadnych podstaw do narzekania. Co więcej, jestem jej bardzo wdzięczny zwłaszcza za to, że któregoś dnia po zajęciach z własnej i nieprzymuszonej woli zaprosiła mnie do swojego gabinetu, ponieważ zaniepokoiła ją moja odpowiedź na jedno z pytań w kwestionariuszu objawowym. Ponadto podczas sesji grupowych stawiała trafne hipotezy ...

lekarz Izabela Dydo-Konior

Psychiatra

Niepubliczny Wielospecjalistyczny Zakład Opieki zdrowotnej Piotr Gruszczyk
ulica Mennicza 3
43-430 Skoczów

Jak widzę, że ktoś PISze, że Pani Dr. jest niekompetentna to już wiem kim jest taki pacjent ;). Uważam, że gdyby więcej takich specjalistów psychiatrii było to stan Polaków byłby o wiele lepszy. Czas poświęcony mojej osobie był zdecydowanie długi. Diagnoza i zapobieganie - w punkt. Jestem wdzięczny za to, że do Pani Doktor trafiłem. Dziękuję
Opinia dodana przez: Piotr

lekarz Krzysztof Puda

Lekarz rodzinny

Objazdowa 22 lok. 37
43-430 Skoczów

Nie polecam. Kilka wizyt u doktora za nami. Z żadnej nie wyszedłem zadowolony. Nie da sobie nic powiedzieć i zawsze odpowiada tym samym - "nie będę z Panem dyskutował".

lekarz Samuel Grabiec

ulica Bładnice Dolne 62
43-430 Skoczów

Świetny lekarz jeśli chodzi o wypisanie recepty, ale na tym jego kompetencje się kończą. Sam nie potrafi dojść do przyczyny dolegliwości pacjenta, wyleczyć go, a dodatkowo nie chce wypisywać skierowań do lekarzy specjalistów. Polecam omijać szerokim łukiem.
Opinia dodana przez: Gosia

lekarz Róża Kuźnik

Dermatolog

Sportowa 1
43-430 Skoczów

Nikomu nie polecam Pani Dr Kuźnik.kilka dni temu bylam u niej na wizycie,byla nieuprzejma,wręcz wysmiewala sie ze mnie i z tego co mówię.stwierdziła ze wmawiam sobie chorobę a tak naprawdę nawet nie spojrzała na moje dłonie.Nie pomogla,nie skierowała na żadne badania.Bezczelna, niemiła,tacy ludzie nie powinni być lekarzami i pracować z ludźmi.z całego serca nie polecam!
Opinia dodana przez: Sa_sa_na

lekarz Urszula Kwiatkowska

Dębowa 5
43-430 Skoczów

Chodze do Pani Kwiatkowskiej i to bedzie szczera opinia ,Pani doktor nie należy do zbyt super uprzejmych osób ale jest konkretna czasem powinna byc delikatniejsza
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Adam Wawrzacz

Lekarz rodzinny

Sportowa 1
43-430 Skoczów

Super Doktor. Profesjonalne podejście do pacjenta. Cierpliwy pomimo zadawaniu zbędnych pytań odnośnie choroby i leczenia polecam

lekarz Hanna Bujok

Morcinka 12
43-400 Skoczów

Bardzo nieuczciwe podejście do pacjenta syn miał do usunięcia 4kę a Pani Bujok postanowiła wyrwać mu dwie jedynki mleczaki niepotrzebnie naraz gdzie syn chciał sobie je sam usunąć. Cel był tylko aby na nas zarobić. Przykre
Opinia dodana przez: Ela

lekarz Anna Cięgiel-Tochaczek

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej LARYNGOLOGIA S.C. Danuta Bajorek Marzena Laskowska
ulica Morcinka 16B
43-300 Skoczów

Bardzo miła i sympatyczna pani doktor. Wszystko dokładnie wytłumaczyła przepisała rehabilitacji na krtań. Polecam
Opinia dodana przez: Sylwia

lekarz Krystyna Skrzypek-Wawrzyniak

Dermatolog

NZOZ Centrum Lekarsko-Stomatologiczne "OMEGA-DENT"
ulica Górecka 6A
43-430 Skoczów

Szczerze nie polecam. Z gorszym dermatologiem nie miałam jeszcze okazji się spotkać. Ciężko nawet nazwać tą Panią lekarzem, nieuprzejma opryskliwa a wiedza na temat problemu z którym się zjawiłam tj trądziku który się utrzymuję już ponad 2 lata to dramat. Pani doktor nic nie wie, zero informacji na temat możliwości działania, leków, terapii, zabiegów, suplementacji. Sama się przez ten czas sporo doszkalam na temat tychże rzeczy, pielegnacji skory trądzikowej itp. ...
Opinia dodana przez: Angelina Tyszka

lekarz Barbara Miodońska

al. Jana Pawła II 1A
43-430 Skoczów

Szybkie wnioski bez jakiegokolwiek wniknięcia w temat. W dodatku jednoznaczne, choć medycyna w tej kwestii zna bardzo zróżnicowane odpowiedzi. Recepta to zwiększona ilość leków zamiast poszukiwania przyczyny. Suma summarum bardzo niska jakość usług z podejrzeniem wyjątkowo ograniczonej wiedzy medycznej.

lekarz Stanisław Kabiesz

Krzywa 4
43-430 Skoczów

Po jednej gwiazdce dla Stanisława Kabiesza to i tak wielka rozrzutność, bo na żadną nie zasługuje. Nie polecam tego lekarza i radzę omijać szerokim łukiem. Opryskliwy i nieuprzejmy, minimum kultury osobistej - brak. Podejście do pacjenta skandaliczne!!
Opinia dodana przez: Bożena

lekarz Krzysztof Kubicius

43-430 Skoczów

Lekarz w zasadzie nie zrobił żadnego wywiadu z pacjentem ,po pokazaniu z daleka znamiona od razu kazał się położyć żeby go usunąć .Zero zainteresowania pacjentem ,na wszystkie pytania odpowiadał niechętnie choć sam po zabiegu powinien poinformować co robić dalej.Nie polecam .

lekarz Janina Kaczmarczyk

AGAPE-MED sp. z o.o. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
ulica Morcinka 16 B
43-430 Skoczów

Lekarka po wejściu na gabinetu wydawała się w ogóle mnie nie zauważać. Jak już zwróciła na mnie uwagę, to miała pretensje po co w ogóle przyszłam. Ona nie będzie i tak w stanie sprawdzić moich objawów. Byłam u kilku laryngologów, a badanie, które zostało przeprowadzone nie nazwałabym badaniem. Miała brudny fartuch, musiała się posiłkować książką, a wypisanie skierowania zajęło jej kilkanaście minut. Po wyjściu wiedziałam mniej niż przed wejściem.

lekarz Małgorzata Latkowska

NZOZ Centrum Medyczne EUCOR S.C.
Al. Jana Pawła II 1b
Skoczów

FATALNY LEKARZ, BARDZOOOOOO NIE POLECAM !!!! tzw " wywiad lekarski " u tej lekarki nie istnieje, bagatelizuje odczucia pacjenta nt swojego stanu zdrowia, ignoruje to zupełnie -nie chce przepisywac skierowań- np.prosiłam o skierowanie do pulmonologa po przebytym covidzie, nie dostałam. -chce raz na pół roku robic badania kontrolne krwi i moczu, przepisuje z wielka łaską ( po covidzie chcialam na krew i mocz podstawowe badania, przeposała mi tylko krew) -zawsze ...

lekarz Danuta Czakon

43-430 Skoczów

stanowczo odradzam tą'lekarkę',ona w ogóle nie sprawdziła sie w roli lekarza, zamiast pomagać to jej działania przynoszą odwrotny efekt,osobie ktora zwrocila sie do niej z wyraźnymi objawami zoltaczki polecila zazyc sylimarol i przejść na diete, porazka i kleska!!!

lekarz Beata Kuś

Rehabilitant

NZOZ Zakład Rehabilitacji i Profilaktyki Leczniczej "DAJA"
ulica Ceglana 16
43-430 Skoczów

Bardzo nieprzyjemna kobieta! Strasznie rozczeniowa i wszechwiedząca. Na wizycie w celu ustalenia zabiegów rehabilitacyjnych można stwierdzić, że Pani ta jest specjalistą każdej maści, a w dodatku, że jest rezonansem magnetycznym:p neguje wszystko, co dowiedziałem się u wcześniejszych lekarzy, to że mam skierowanie do neurologa to.."bez sensu tam iść" wg Pani doktor, że mam mieć rezonans "bez sensu bo tam nic nie wyjdzie", że chwyta mi nogi i promieniuje od lędźwiowego, ...
Opinia dodana przez: Marek