szczecin

Wolny termin: 31 Maj o 14:30. Sprawdź inny. # 1
Chirurg plastyczny Szczecin dr n. med. Andrzej Krajewski

dr n. med. Andrzej Krajewski

Chirurg plastyczny   (+2 więcej)

Gabinet konsultacyjny Chirurgii Plastycznej i Medycyny Estetycznej dr Andrzej Krajewski
ul. Klonowica 36/1
Szczecin

Majstersztyk lekarza jest niesamowity! efekt w 100% mnie zadowala, a Pan doktor jest osobą ciepłą i tłumaczy wszelkie kwestie. Można naprawdę czuć się pewnie i bezpiecznie w jego rękach.

mgr Ewa Sakwa

Dietetyk

Gabinet prywatny
ul. Monte Cassino 16/5
Szczecin

Wyjątkowa osoba. Ciepła, konkretna i bardzo pozytywna;))) Współpraca przebiega bardzo dobrze i jestem zadowolona. Polecam.

Opinia dodana przez: erin

lek. med. Henryk Grudniewicz

Ortopeda   (+1 więcej)

Szczecińskie Centrum Medyczne "Twoja Przychodnia"
ul. Janickiego 33
Szczecin

Profesjonalista, a do tego bardzo dobrze nastawiony do pacjenta. Przyjazny, chętnie odpowiada na pytania. Zna się na tym co robi. Nic dodać nic ująć. Polecam potrzebującym!

lek. dent. Grzegorz Radek

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Piotr Tomaszewski
ulica Brązowa 8
Szczecin

Najlepszy z najlepszych , kompetentny , spokojny, dokładny , zawsze wszystko tłumaczy i ma czas dla każdego pacjenta. Polecam każdemu ...

Opinia dodana przez: Beata M.

lek. dent. Dorota Knasiak

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Stomatologiczna
Mazurska 16
Szczecin

Bardzo kompetentna pani Doktor, cierpliwa, uprzejma, ma niezwykle ludzkie podejście do pacjenta. Godna polecenia.

Opinia dodana przez: Loletta

Lekarz rodzinny

PORTOWY SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ
ul. Energetyków 2, 70-656 Szczecin
Szczecin

Bardzo kompetentna, miła, uprzejma, w razie potrzeby przyjmuje pacjentów poza kolejnością jako dodatkowo zarejestrowanego pacjenta. Potrafi pomóc w każdej sytuacji, kieruje do specjalisty, zleca wykonywanie badań w celu ustalenia przyczyny choroby. Gorąco polecam Panią Iwonę Mechowską jako lekarza rodzinnego. Leczy od 3-ch lat mojego męża, który również jest zachwycony jej wyrozumiałością i podejściem do każdego pacjenta. Grażyna

Opinia dodana przez: Grażyna

lekarz Agata Pożarycka

Lekarz rodzinny

prywatna praktyka
Maciejowicza
Szczecin

Wspaniały lekarz, wspaniały człowiek.
Wzorzec lekarza pierwszego kontaktu!

Wspaniały lekarz, wspaniały człowiek.
Wzorzec lekarza pierwszego kontaktu!

W każdym przypadku wnikliwie bada, doradza specjalistów. Zna historię pacjenta, troszczy się o rodzinę.

Opinia dodana przez: Krzysztof

dr n. med. Marta Gałęska

Protetyk   (+1 więcej)

UNI-MED
ul. Wielkopolska 24/3
Szczecin

Właśnie zrobiłam u Pani doktor korony na dwie jedynki. CUDO :-))) kolor, kształt rewelacja! Bardzo polecam!

Opinia dodana przez: Marta