Urolog Szczecin

Urolog Szczecin lekarz Wojciech Bychawski

lekarz Wojciech Bychawski

Chirurg ogólny, Urolog

NZOZ URONEX (w przychodni MEDICA)
ul. Traugutta 101
Szczecin

Ogromna cierpliwość oraz zrozumienie dla pacjenta i jego niewiedzy. rzetelne i fachowe, a jednak zrozumiale dla szarego człowiek wytłumaczył i opisał chorobę.
Bije od doktora ciepło i empatia, polecam serdecznie :)

Opinia dodana przez: Aleksandra

lekarz Igor Frulenko

PZP NZOZ MSWiA
Piotra Skargi 16
Szczecin

Zaufałem Mu przeszło 10 lat temu i nie zawiodłem się. Znakomity lekarz, ujmujacy pacjenta fachowością

Opinia dodana przez: Ireneusz Karol

lekarz Sławomir Archimowicz

Chirurg ogólny, Urolog

Lux Med
Mickiewicza 128a
Szczecin

Lekarz godny polecenia. Kompetencja, kultura i właściwe podejście do pacjenta. Zanim podejmie się decyzję - wytłumaczy powody swej propozycji.

Opinia dodana przez: Wiesław
Urolog Szczecin dr Michał Soczawa

dr Michał Soczawa

PSK-2 Klinika Położnictwa i Ginekologii
ul. Powstańców Wielkopolskich 72

Byłem dwa lata temu u Doktora
Soczawy w Świnoujściu i byłem bardzo
zadowolony z wizyty,badania bardzo
profesjonalne moja ocena ...

Byłem dwa lata temu u Doktora
Soczawy w Świnoujściu i byłem bardzo
zadowolony z wizyty,badania bardzo
profesjonalne moja ocena to "5"

dr n. med. Artur Lemiński

Dermestetic
Milczańska 7K
Szczecin

Na pierwsza wizytę u Pana Doktora trafiłem na początku maja 2017r. ze wstępną diagnozą nowotworu złośliwego nerki. Diagnoza sie potwierdziła czekała mnie nefrektomia radykalna.  Ze względu na duży rozmiar guza i ból, który powoli uniemozliwiał mi normalne funkcjonowanie Pan Doktor zrobił co w Jego mocy aby operacja odbyła sie niezwłocznie. Nie owijał w bawełnę, mówił rzeczowo i przedstawił mi konkretny plan działania dzięki czemu wiedziałem co mnie czeka i mogłem jakoś psychicznie poradzić sobie z sytuacją w jakiej się znalazłem. Poczułem, że zależy Mu na pacjencie, że nie jestem sam .
Cały czas od pierwszej wizyty był ze mną w stałym kontakcie telefonicznym.  Był OBECNY w szpitalu i teraz też interesuje się moim zdrowiem, dzwoni i pyta o zdrowie, samopoczucie.
Jeśli szukasz fachowca z zakresu guzów nerki to szczerze mogę Pana Doktora polecić. Nie będziesz kolejnym numerkiem statystycznym. Pierwszy raz w życiu spotkałem się z takim zaangażowaniem w pomoc pacjentowi. Pan Doktor wyznacza nowe standardy w podejściu do pacjenta !!!!
Ponadto Doktor operuje w Klinice Urologii i Urologii Onkologicznej PUM w Szczecinie gdzie jakość leczenia jest bardzo wysoka ( bez porównania ze szpitalami powiatowymi).  Klinika Urologii ma drugą lokatę w kraju.
Polecam jeszcze raz i jestem wdzięczny za całą opiekę i leczenie Panie Doktorze.

Opinia dodana przez: Marcin

dr n. med. Bartłomiej Gliniewicz

Katedra i Klinika Urologii PAM

Szczecin

super lekarz,fachowiec.stawia prawidlową diagnozę,kierujr prawidłowo procesem leczenia.Poza tym potrafi wysłuchac pacjenta,poswieca mu wiele czasu

Urolog Szczecin lekarz Norbert Taraszkiewicz

lekarz Norbert Taraszkiewicz

PZP NZOZ MSWiA
Piotra Skargi 16
Szczecin

znakomity specjalista, konkretny i kompetentny. Poświęca odpowiednią ilość czasu i zna sie na rzeczy, polecam

dr Artur Smogór

Niepubliczny ZOZ "TW"
ulica Ściegiennego 27/5
Szczecin

Polecam szczerze tego lekarza. Jeśli masz problemy z napletkiem, nie wahaj się tylko idz do niego. Na pewno Ci pomoże.

dr n. med. Adam Gołąb

Klinika Urologii PAM
Powstańców Wielkopolskich 72
Szczecin

LEKARZ ,KTÓREGO POLECAM W 100% ,WŁAŚNIE JESTEM PO ZABIEGU ,KTÓRY DOKTOR SAM WYKONAŁ A PRZEZ 10 LAT WALCZYŁAM Z PĘCHERZEM JAKO JEDYNY SKIEROWAŁ MNIE DO SZPITALA WYKONAŁ CYTOSKOPIE I TERAZ PO ZABIEGU CZUJĘ SIĘ BARDZO KOMFORTOWO I WSZYSTKIE DOLEGLIWOŚCI USTĄPIŁY.DZIĘKUJĘ I
ŻAŁUJĘ ,ŻE WCZEŚNIEJ NIE TRAFIŁAM DO PANA DOKTORA JESZCZE RAZ BARDO DZIĘKUJĘ

dr n. med. Marcin Słojewski