Urolog Szczecin

Urolog Szczecin lekarz Wojciech Bychawski

NZOZ URONEX (w przychodni MEDICA)
ul. Traugutta 101
71-300 Szczecin

Uważam Pana Bychawskiego za lekarza godnego polecenia i potwierdzam poniższe opinie. Wyjaśnia, tłumaczy i doradza. Można powiedzieć taki z krwi i kości. Mile tez zaskoczony jestem iż lekarz z taką wiedzą ( wymagającą czasu aby ją zdobyć ) jest obecny w internecie. Duży plus, bardzo duże podziękowania za sprawną diagnozę i dalszą część leczenia.

Opinia dodana przez: Mariusz B

PZP NZOZ MSWiA
Piotra Skargi 16
Szczecin

Zaufałem Mu przeszło 10 lat temu i nie zawiodłem się. Znakomity lekarz, ujmujacy pacjenta fachowością

Opinia dodana przez: Ireneusz Karol

Lux Med
Mickiewicza 128a
Szczecin

Lekarz godny polecenia. Kompetencja, kultura i właściwe podejście do pacjenta. Zanim podejmie się decyzję - wytłumaczy powody swej propozycji.

Opinia dodana przez: Wiesław
Urolog Szczecin dr Michał Soczawa

PSK-2 Klinika Położnictwa i Ginekologii
ul. Powstańców Wielkopolskich 72

Byłem dwa lata temu u Doktora
Soczawy w Świnoujściu i byłem bardzo
zadowolony z wizyty,badania bardzo
profesjonalne moja ocena to "5"

Byłem dwa lata temu u Doktora
Soczawy w Świnoujściu i byłem bardzo
zadowolony z wizyty,badania bardzo
profesjonalne moja ocena to "5"

Katedra i Klinika Urologii PAM

Szczecin

super lekarz,fachowiec.stawia prawidlową diagnozę,kierujr prawidłowo procesem leczenia.Poza tym potrafi wysłuchac pacjenta,poswieca mu wiele czasu

Urolog Szczecin lekarz Norbert Taraszkiewicz

PZP NZOZ MSWiA
Piotra Skargi 16
Szczecin

znakomity specjalista, konkretny i kompetentny. Poświęca odpowiednią ilość czasu i zna sie na rzeczy, polecam

Dermestetic
Milczańska 7K
70-107 Szczecin

Poszukiwaliśmy jak najszybciej lekarza dla ojca, polecono nam wlasnie pana doktora. Opinie innych pacjentow w internecie tez byly jak najlepsze, wiec dlugo sie nie zastanawialismy. No i okazalo sie, ze to byla najlepsza decyzja, jaka moglismy podjac. Pan doktor z ogromna troska zajal sie ojcem. Wytlumaczyl nam wszystko, co wiaze sie z jego choroba i pokierowal oczywiście jego dalszym leczeniem. Juz pozniej w samym szpitalu bylo podobnie. Po szczesliwie przeprowadzonej operacji caly czas interesowal sie stanem taty. Teraz ojciec jest pod stala kontrola doktora Leminskiego.
To najlepszy urolog w Szczecinie, ze szczerego serca polecam wszystkim, ktorzy szukaja dobrego lekarza.
Dziekujemy!

Opinia dodana przez: Diana

Niepubliczny ZOZ "TW"
ulica Ściegiennego 27/5
70-354 Szczecin

Polecam szczerze tego lekarza. Jeśli masz problemy z napletkiem, nie wahaj się tylko idz do niego. Na pewno Ci pomoże.

Centrum Rehabilitacji Terapia
Powstańców Wielkopolskich 66-68
70-111 Szczecin

LEKARZ ,KTÓREGO POLECAM W 100% ,WŁAŚNIE JESTEM PO ZABIEGU ,KTÓRY DOKTOR SAM WYKONAŁ A PRZEZ 10 LAT WALCZYŁAM Z PĘCHERZEM JAKO JEDYNY SKIEROWAŁ MNIE DO SZPITALA WYKONAŁ CYTOSKOPIE I TERAZ PO ZABIEGU CZUJĘ SIĘ BARDZO KOMFORTOWO I WSZYSTKIE DOLEGLIWOŚCI USTĄPIŁY.DZIĘKUJĘ ...

LEKARZ ,KTÓREGO POLECAM W 100% ,WŁAŚNIE JESTEM PO ZABIEGU ,KTÓRY DOKTOR SAM WYKONAŁ A PRZEZ 10 LAT WALCZYŁAM Z PĘCHERZEM JAKO JEDYNY SKIEROWAŁ MNIE DO SZPITALA WYKONAŁ CYTOSKOPIE I TERAZ PO ZABIEGU CZUJĘ SIĘ BARDZO KOMFORTOWO I WSZYSTKIE DOLEGLIWOŚCI USTĄPIŁY.DZIĘKUJĘ I
ŻAŁUJĘ ,ŻE WCZEŚNIEJ NIE TRAFIŁAM DO PANA DOKTORA JESZCZE RAZ BARDO DZIĘKUJĘ

Katedra i Klinika Urologii PAM