warszawa

Chirurg ogólny Warszawa dr n. med. Piotr Bednarski

dr n. med. Piotr Bednarski

Chirurg ogólny

Medycyna Dąb Warszawa
ul. Nowogrodzka 84/86, II piętro (winda)

Super lekarz polecam w 100%!! Inni lekarze chcieli mnie ciac, a ten lekarz od razu zalecil biopsje mammotomiczna. Jestem juz po i jestem zdrowa ;) Wynik okazal sie dobry.

Dermatolog Warszawa dr n. med. Elżbieta Podgórska

dr n. med. Elżbieta Podgórska

Elesthetic Clinic
ul. Dereniowa 2 lok.3

Średnia ocen: 5/5

Pani doktor zajełą się mną bardzo kompleksowo, przedstawiła mi dokładny plan leczenia i odpowiedziała na wszystkie pytania. Polecam!

Dermatolog Warszawa lekarz Marlena Majkut-Sobechowicz

lekarz Marlena Majkut-Sobechowicz

Instytut Zdrowia i Urody Feniks SPA
ul. Giełdowa 4A

Średnia ocen: 5/5

wspaniały specjalista no i przepisuje leki którego pomagają, a to najważniejsze, polecam jak najbardziej wszystkim

Dermatolog Warszawa lek. med. Aleksandra Szczepańska

lek. med. Aleksandra Szczepańska

Akademia Medycyny Estetycznej
ul. Cynamonowa 2/U6

U Pani dr zrobiłam usta . Wyszło cudownie . Jestem bardzo zadowolona. Jeśli usta to tylko u dr Szczepanskiej

Chirurg ogólny Warszawa dr hab. n. med. Michał Wszoła

dr hab. n. med. Michał Wszoła

Chirurg ogólny   (+3 więcej)

MediSpace
ul. Spokojna 5
Wola, Warszawa

Bardzo dobry fachowiec. Jestem bardzo zadowolony z wizyty u lekarza. Dokładnie wytłumaczył mi mój stan i jak należy dalej postępować. Po wizycie jestem dobrej myśli.

Homeopata Warszawa dr n. med. Jacek Czelej

dr n. med. Jacek Czelej

Homeopata   (+1 więcej)

Gabinet Lekarski
ul. Dickensa 7 m 83

Moje dzieci miały problem z obniżoną odpornością oraz alergiami. Często chorowały: syn, infekcje bakteryjne, wirusy, córka zapalenie krtani. Oboje są po rocznych wizytach u Pana Doktora. Dziękujemy. Na dziś jesteśmy na dobrej drodze do sukcesu. Antybiotyki? ostatnie 2 lata temu i to na siłę przez lekarza POZ wciskane. Pan doktor, udziela też konsultacji telefonicznych, gdy pojawiają się jakieś podbramkowe sytuacje. Szczerze polecamy doktora i wiemy, że możemy zawsze liczyć na JEgo wsparcie. Wizyty, też nie należą do najdroższych.

Opinia dodana przez: Mariusz
Wolny termin: jutro o 12:00. Sprawdź inny. # 7
Psycholog Warszawa mgr Karolina Jarosz

mgr Karolina Jarosz

Psycholog   (+1 więcej)

INZPIRO
Sienna 72

Średnia ocen: 5/5

Bardzo się cieszę, że trafiłam do Pani Karoliny. Dzięki niej poradziłam sobie z nawracającą depresją i lękiem. Wcześniej leczyłam się u róznych specjalistów, ale żaden nie pomógł mi tak jak ona. Bardzo mądry, ciepły psycholog, osoba pełna zrozumienia i zaangażowana w pomoc pacjentowi. Bardzo polecam!

Opinia dodana przez: Janina
Neurolog Warszawa lekarz Piotr Du Chateau

lekarz Piotr Du Chateau

Neurolog   (+1 więcej)

Centrum Medyczne CMP Mariańska
Mariańska 1

Średnia ocen: 5/5

Bardzo polecam Pana doktora. Zawsze miły i pomocny. Zawsze znajdzie czas dla pacjenta i wszystko dokładnie tłumaczy.

Opinia dodana przez: Sylwia

lek. med. Katarzyna Góra

Internista   (+1 więcej)

Centrum Medyczne Damiana - al. Zjednoczenia
Al. Zjednoczenia 36
Żoliborz, Warszawa

Średnia ocen: 5/5

Świetny lekarz, lekarz z powołania, mówi ze lubi pracować i udowadnia to na każdym kroku. Brak mi słów dla Pani Doktor, gdybym mogła wystawić wyższa niż 5 ocenę, wystawiłabym bez zastanawiania. Absolutnie indywidualne podejście do pacjenta, pani doktor żaden szczegół nie umknie. Wszystko jest jasne i klarowne, pani Góra nie skąpi czasu swoim pacjentom, wytłumaczy dokładnie wyniki badań, działanie leków rodzaj schorzenia, możemy się czuć przy lekarzu bezpiecznie. Absolutnie polecam!

Opinia dodana przez: anonim
Psycholog Warszawa mgr Marta Dymowska

mgr Marta Dymowska

Psycholog   (+1 więcej)

CO Tam? Psychoterapia bliska Tobie
ul. Borzymowska 19
Targówek, Warszawa

Średnia ocen: 5/5

Polecam goraco Pania Marte. Opinie wystawiam nieco z opoznieniem, gdyz na terapie do p. Marty uczeszczalam w ubieglym roku, jednak jej pozytywne efekty trwaja do dzis. Pani Marta jest bardzo cierpliwa, starannie przygotowywuje sie do spotkan, zleca rowniez niekiedy prace domowe - praktyczne. Jest ciepla osoba oraz zawsze bardzo zaangazowana w sprawe, z ktora pacjent / klient sie zglasza. Od Pani Marty bije pozytywna energia. Dzialanie Pani Mart jest ukierunkowane, aby obrac najbardziej odpowiedni tor dzialania.

Opinia dodana przez: Barbara