warszawa

Wolny termin: dzisiaj o 17:20. Sprawdź inny. # 1
Chirurg ogólny Warszawa dr hab. n. med. Michał Wszoła

dr hab. n. med. Michał Wszoła

Chirurg ogólny   (+3 więcej)

MediSpace
ul. Spokojna 5
Wola, Warszawa

Bardzo dobry fachowiec. Jestem bardzo zadowolony z wizyty u lekarza. Dokładnie wytłumaczył mi mój stan i jak należy dalej postępować. Po wizycie jestem dobrej myśli.

Wolny termin: jutro o 13:00. Sprawdź inny. # 2
Chirurg ogólny Warszawa dr n. med. Piotr Bednarski

dr n. med. Piotr Bednarski

Chirurg ogólny

Medycyna Dąb Warszawa
ul. Sienna 83 / wejście od ul. Żelaznej

Super lekarz polecam w 100%!! Inni lekarze chcieli mnie ciac, a ten lekarz od razu zalecil biopsje mammotomiczna. Jestem juz po i jestem zdrowa ;) Wynik okazal sie dobry.

Dermatolog Warszawa dr n. med. Elżbieta Podgórska

dr n. med. Elżbieta Podgórska

Dermatolog   (+1 więcej)

Elesthetic Clinic
ul. Dereniowa 2 lok.3

Potwierdzam poniższe opinie, bardzo dobry fachowiec. Dziękuję Pani doktor za poradę i dalsze kroki. Czuję się bardziej śmiała i bez wstydu mogę teraz w pełni korzystać z życia. Polecam dr Podgórską, ciepła i przyjazna osoba

Dermatolog Warszawa lek. med. Aleksandra Szczepańska

lek. med. Aleksandra Szczepańska

Dermatolog   (+1 więcej)

Akademia Medycyny Estetycznej
ul. Cynamonowa 2/U6

Najlepszy lekarz! Nie chce już znać innych:-) miła sympatyczna kontaktowa. Dla mnie jak najbardziej lekarz godny polecenia!!!

Chirurg stomatolog Warszawa dr n. med. Piotr Wychowański

dr n. med. Piotr Wychowański

Chirurg stomatolog   (+1 więcej)

Wychowański Stomatologia
ul. Rakowiecka 9/33

Gorace podziekowania dla Dr Piotra Wychowanskiego za wyjatkowo profesjonalna opieke stomatologiczna ,zwlaszcza w moim szczegolnym przypadku...Dziekuje za pelna informacje i terminowosc,, Dr Wychowanski jest wybitnym specjalista o bardzo wysokich kwalifikacjach a przy tym bardzo mily i z poczuciem humoru....Jest godny polecenia !!! ZALACZAM pozdrowienia i podziekowania dla calego zespolu pracujacego w gabinecie doktora za zyczliwosc i mila atmosfere a zwlaszcza dla wspanialej Pani DR ALEKSANDRY ..Krystyna W z Floridy

Opinia dodana przez: KRYSTYNA
Neurolog Warszawa lekarz Piotr Du Chateau

lekarz Piotr Du Chateau

Neurolog   (+1 więcej)

Centrum Medyczne CMP Mariańska
Mariańska 1

Bardzo polecam Pana doktora. Zawsze miły i pomocny. Zawsze znajdzie czas dla pacjenta i wszystko dokładnie tłumaczy.

Opinia dodana przez: Sylwia
Psychiatra Warszawa prof. dr hab. n. med. Bohdan Włodzimierz Wasilewski

prof. dr hab. n. med. Bohdan Włodzimierz Wasilewski

Psychiatra   (+1 więcej)

Centrum Medyczne IPS Poradnia Psychosomatyczna
Mokotowska 3 lok. 6 (I piętro)

Niezwykły specjalista. Profesjonalizm i kompetencje na najwyższym poziomie. Tytuł naukowy na pewno nie przez przypadek. Dobry człowiek o wielkim sercu. Z czystym sumieniem polecam!

Psycholog Warszawa mgr Marta Dymowska

mgr Marta Dymowska

Psycholog   (+1 więcej)

CO Tam? Psychoterapia bliska Tobie
ul. Borzymowska 19
Targówek, Warszawa

Super Psycholog. Kompetentna osoba i godna zaufania. Moge polecic kazdemu kto szuka pomoc i najlepszych rozwiazan.

Opinia dodana przez: SABINA
Psycholog Warszawa mgr Karolina Jarosz

mgr Karolina Jarosz

Psycholog   (+1 więcej)

INZPIRO
Sienna 72

Bardzo się cieszę, że trafiłam do Pani Karoliny. Dzięki niej poradziłam sobie z nawracającą depresją i lękiem. Wcześniej leczyłam się u róznych specjalistów, ale żaden nie pomógł mi tak jak ona. Bardzo mądry, ciepły psycholog, osoba pełna zrozumienia i zaangażowana w pomoc pacjentowi. Bardzo polecam!

Opinia dodana przez: Janina
Ginekolog Warszawa lekarz Magdalena Hołownia

lekarz Magdalena Hołownia

Ginekolog   (+1 więcej)

Centrum Medyczne CMP Wola
Jana Kazimierza 64

Goraco polecam pania ginekolog. Pełen profesjonalizm Czułam sie bardzo komfotowo co w przypadku takiego lekarza jest kluczowe. Jeszcze raz polecam