Lekarze Zamość

lekarz Piotr Łukasik

Poradnie Okulistyczne
ulica Polna 9A
22-400 Zamość

Pan Doktor Łukasik jest jednym z niewielu lekarzy których odwiedzam z WIELKĄ przyjemnością. Od kilku lat zajmuje się moimi oczami i chętnie go wszystkim polecam. Co prawda w kolejce trzeba troszkę poczekać ale to świadczy o ogromnej ilości pacjentów którzy są zadowoleni z usług Pana doktora i chętnie do Niego wracają. POLECAM!
Opinia dodana przez: Joanna

dr Michał Kornet

Stomatolog, Chirurg szczękowo twarzowy

Stomatologia El-Dent Zamość
Ul. Szwedzka 15
Zamość

Polecam Pana Dr Michała. Trafiłem do Dr 4 lata temu po pobiciu, w środku nocy na ostry dyżur przywieziony karetką na Lindley'a. Pan Doktor przyszedł na konsultacje na SOR , zbadał mnie, oglądal badania, i powiedział, że wymagam operacji, że przyjmuje mnie od razu do kliniki. Po kilku dniach byłem operowany przez Pana Dr. Przez pół roku miałem 3 metalowe płytki na kościach twarzy i wiele śrub. Juz wszystkie zostały ...
Opinia dodana przez: Marek
świetny lekarz polecam bardzo byłam kilkakrotnie u niej z moimi dwiema córkami które często chorują ma bardzo dobry kontakt z małymi dzieccmi

dr Iwona Ciuba

Endokrynolog

Zamość

Gorąco polecam . Mam porównanie z innymi i jestem pełna podziwu. Człowiek po rozmowie z P. Doktor wie ,że : da radę , może i nie jest tak źle. Nie chcę opisywać swoich problemów , radzę sprawdzić samemu. Bardzo dziękuję P.Dr.
Opinia dodana przez: elżbieta

lekarz Dariusz Dziuba

Chirurg ogólny, Urolog

ulica Al. Jana Pawła II 21
22-400 Zamość

Od ponad czterech lat, jestem pacjentem Pana Doktora i wiem, jak wiele Mu zawdzięczam. Gorąco polecam!
Opinia dodana przez: Karol

lekarz Andrzej Sieracki

Internista, Onkolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Stacja Opieki Caritas
Hetmana Jana Zamoyskiego 1
22-400 Zamość

Wspaniały lekarz. Polecam z całego serca, kto do Niego trafi na pewno będzie dobrze leczony.

lekarz Renata Rycyk

Centrum Medyczne Luxmed
ulica Spadek 41
22-400 Zamość

Bardzo dobry lekarz który nie ogranicza się do natychmiastowego przepisywania leków bez rzetelnej diagnostyki.Pani Doktor bardzo starannie zbadała moją mamę, wyjaśniła obecną sytuację i konieczność dalszych badan diagnostycznych. Zwróciła uwagę nie tylko na sprawy dotyczące jej specjalizacji(nefrologia) ale szerzej: styl życia,dieta,historia medyczna i całościowe funkcjonowanie organizmu. Czas przy chorobach nerek jest krytycznym czynnikiem -natychmiast skontaktowała sie ze mną gdy wyniki biopsji byly gotowe i zaproponowała konkretne postępowanie. Odpowiadziała na wszelkie ...
Opinia dodana przez: andrzej

lekarz Iwona Łyp

Elizy Orzeszkowej 45
22-400 Zamość

Jesteśmy niezmiernie wdzięczni, że spotkaliśmy Panią doktor.Wspaniały lekarz, osoba godna polecenia, miła ,życzliwa, bardzo oddana pacjentom.
Opinia dodana przez: Janusz

lekarz Łukasz Szczepański

22-400 Zamość

Pan Doktor Łukasz Szczepański jest bardzo uprzejmy ,kompetentny.Diagnozy zawsze trafne. Pełny profesjonalizm.Polecam bardzo.
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Wojciech Borzęcki

Szpital im. Jana Pawła II
ul. Jana Pawła II 10
22-400 Zamość

Jestem pacjentem po wszczepieniu stymulatora serca przez Pana doktora. Naprawdę nie wiem jak taki zabieg przebiegał u innych pacjentów, w każdym razie u mnie przebiegło to bezboleśnie. Pan doktor przez cały czas trwania zabiegu informował mnie jakie elementy zabiegu będą wykonywane. Od pierwszego kontaktu wyczuwa się wysokie kompetencje, fachowość i kulturę osobistą. W mojej opinii Pan doktor Wojciech Borzęcki jest lekarzem naprawdę godnym polecenia! Janusz Mazur - Skierbieszów
Opinia dodana przez: Janusz

lekarz Grażyna Nizioł

Endokrynolog, Ginekolog położnik

NSZOZ Ortopedia Zamojska- Przychodnia
Kilińskiego 4
22-400 Zamość

Kompetencja i spokój Pani Doktor spowodowały że moja pierwsza wizyta była bez stresu. Wszystko o co pytałam zrozumiale wytłumaczyła. Polecam. Ola.

lekarz Marek Maciocha

lekarz Janusz Poświatowski

Internista, Kardiolog

ulica Al. Jana Pawła II 21
22-400 Zamość

Zdecydowanie lekarz godny polecenia, człowiekowi wraca wiara w służbę zdrowia mając kontakt z tak kompetentnym i to tego uprzejmym lekarzem

lekarz Barbara Wróblewska-Boniek

Laryngolog

Niepubliczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ortopedia Zamojska
ul. Jana Kilińskiego 4
22-400 Zamość

Jestem bardzo zadowolona gdyż Pani Basia doskonałe podejście do dzieci. Poprzednia Pani doktor wcale nie umiała sie zachować przy dziecku traktowała je jak dorosłego. Miałam kłopot z wybraniem Pani Basi gdyż opinie na jej temat były podzielone ale jednak zaryzykowałam i jestem bardzo zadowolona. Nie zawiodłam sie na Pani Basi. Polecam.

lekarz Jerzy Liberadzki

Zamoyskiego 7/34
22-400 Zamość

WSPANIAŁY LEKARZ,MIAŁAM PROBLEM Z OWSIKAMI U DZIECKA A ŻADEN LEKARZ NIE CHCIAŁ ZAPISAĆ LEKARSTWA CHOĆ OWSIKI BYŁO WIDAĆ GOŁYM OKIEM A BADANIE KAŁU NIE WYKAZYWAŁO, PAN DOKTOR POLECIŁ WYKONANIE MORFOLOGI KRWI I POTWIERDZIŁ PROBLEM I ZAPISAŁ LEKI.DZIĘKUJE ZA POMOC.

lekarz Jacek Droździel

Lekarz rodzinny

ul. Partyzantów 27
22-400 Zamość

J.Droździel to lekarz idealny. Kompetentny, godny zaufania i zwyczajnie ludzki. Z czystym sumieniem polecam każdemu kto troszczy się o swoją rodzinę.

lek. dent. Remigiusz Caban

Prywatny Gabinet Lekarski
Atamanowa 26
22-400 Zamość

Lekarz z powołania, oprócz zdrowia ważna jest dla niego też estetyka (a niektórym dentystom brakuje takiego podejścia) - wyleczył zęba a także zadbał o uśmiech- wreszcie bez skrępowania mogę się uśmiechać!

lekarz Marek Durakiewicz

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

"Nowy Słuch" Ośrodek Diagnostyki Niedosłuchu- Aparaty Słuchowe Szymoniak Maria
ulica Polna 1 6C.D
22-400 Zamość

Doktor Durakiewicz super fachowiec! Nie będę opisywał historii mojej choroby, powiem krótko - dzięki Panu doktorowi żyję. Dziękuję bardzo i serdecznie polecam. Pacjent Kazimierz.