Lekarze Zamość

Wspaniała lekarka, wysokiej klasy w swojej dziedzinie e, bardzo serdeczna, sympatyczna. Byłem pacjentem i jestem bardzo zadowolony z leczenia i kontaktu.
Opinia dodana przez: ml

lek. dent. Magdalena Hamelusz-Wojda

ulica Lwowska 25/1
22-400 Zamość

Polecam serdecznie Panią Doktor. Jest bardzo dokładna, gabinet jest czysty, sterylny, organizacja jak w zegarku. Uczęszczam regularnie od kilku lat na przegląd dentystyczny, gdy jest coś nie tak to od razu zęby są leczone. Poleciłam ją całej rodzinie i wszyscy są zadowoleni.
Opinia dodana przez: Alicja

lekarz Emanuela Bętkowska

ulica Zacisze 21
22-400 Zamość

Zdecydowanie nie polecam tego lekarza. Z Panią Doktor miałam do czynienia we wczesnym dzieciństwie i mówiąc prawdę nie mam dobrych wspomnień. Każdą wizytę pamiętam jako koszmar. Od przekroczenia progu gabinetu zbierało się na płacz. A wynikiem tych emocji był zwykły potworny stres,którego Pani Doktor nie starała się pozbyć. Jedynie Pani współpracująca działała na mnie kojąco. Zdecydowanie nie polecam
Opinia dodana przez: Malgorzata

lekarz Bożena Olszewska

Polna 28 lok. 1
22-400 Zamość

Okropna doktorka nie polecam jej Pani doktor przyjmuje tylko swoich pacjentów a ma obowiązek tez innych ale niestety tego nie robi .

lek. dent. Aleksandra Świderek-Pochodeńko

ulica Lwowska 28/15
22-400 Zamość

A my jesteśmy zadowoleni z podejścia do małego pacjenta zarówno pani dr jak i pani asystentki. Bardzo trudny pacjent otworzył bez problemu buzię i dał wyleczyć ząbki! Bardzo sympatyczny klimat!

Jerzy Szaruga

Pediatra, Pulmonolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej LEKARZ RODZINNY Sp.zo.o.
ulica Harcerska 8
22-400 Zamość

Doktor Szaruga jest naszym lekarzem rodzinnym od wielu lat i nie zgadzam się z żadną negatywną opinią na jego temat ! To prawda, ma specyficzne poczucie humoru, jednak inteligentna osoba potrafi je zrozumieć . Poza tym to świetny lekarz z dużym doświadczeniem, skupiony na pacjencie i na tym, żeby mu pomóc; diagnozy stawia rozważnie, nie ma żadnego problemu z wypisaniem jakiegokolwiek skierowana na badania!
Opinia dodana przez: Anna
Bardzo krótko nosiłam aparat, może 1.5 roku. Zgryz nie został do końca wyprostowany. Dostałam aparat retencyjny zakładany, w którym musiałam spędzać czas poza posiłkiem, dodatkowo stała retencja. Pieniążki poszły, to i zainteresowanie przeszło... ciągłe zbywanie w stylu "proszę przyjść jak się coś będzie dziać". Tylko, że się nic nie działo. Czasem odpadł klej, oczywiście tysiąc pytań jak to się stało, czy przy jedzeniu, czy jadlam coś twardego itp. Podklejenie I ...
Pan doktor jest niepoważny. Zostałem poproszony o przybicie na wizytę godzinę wcześniej, po przybyciu okazało się, ze „doktor już pojechał”. Zdarza się. Ale następnym razem doktor Przyjmuje do gabinetu, po czym wychodzi na kilkanaście minut do gabinetu obok i słyszę jak bada pielęgniarkę podczas mojej wizyty, pielegniarka z nim wychodzi i dziękuje przy mnie. Następnie prosi o przyjście za 2 tygodnie na zmierzenie długości nogi bo „dzisiaj nie ma czasu”. ...
Opinia dodana przez: Adam

lekarz Anna Migielska

Dermatolog

Centrum Usług Medycznych SONOLOGISTIC Obuchowicz Dariusz
ulica Peowiaków 1b
22-400 Zamość

Pani doktor przez 10 minut przyjęła 5 pacjentów co jest dla mnie śmieszne. Moja wizyta z małym dzieckiem trwała również 3 minuty i była to kompletna strata czasu a mamy poważna zmianę skórną, zero odpowiedniego podejścia do pacjenta (dziecko), przepisywanie hurtowo maści bez dokładnego zdiagnozowania choroby, zapewne wszystkim to samo. Nie polecam.

lekarz Jan Ignaczuk

Kwiatowa 22
22-400 Zamość

Wizyta w Sonologistic : nie dość, że płatna, to jeszcze Pan doktór traktuje pacjenta „przedmiotowo”: nie analizuje schorzenia, mimo że dokumentacja medyczna z kilku lat została przedstawiona, ani charakteru zatrudnienia osoby ubiegającej się o urlop zdrowotny. Nawet nie rozmawia z pacjentem tylko wpis do zeszycika, kilka pieczątek, wypełnienie druczka, „wszystkim daję na tyle miesięcy, więc i pani tyle dostanie”… i do widzenia… No szok… taki lekarz od pieczątek i papierków. ...
Opinia dodana przez: Aga

lekarz Marek Nowosielecki

"Puls"
22-400 Zamość

Bardzo dobry lekarz. Polecam baaardzo. Miłe podejście. Pełny profesjonalizm. Jest konkretny. Zabiegi u doktora przebiegają szybko i sprawnie . Wcześniej byłam u innego usuwać tłuszczaka to kierował na szpital- nie chciał w przychodni. A dr Nowosielecki bez problemu
Opinia dodana przez: Beata

lekarz Barbara Frydecka

Ginekolog, Ginekolog położnik

ulica Al. Jana Pawła II 21
22-400 Zamość

Pierwsza wizyta u ginekologa. Wg rozpiski powinna przyjmować od 10:25, byłam u niej w poradni trzy razy i za każdym razem spóźnienie wynosiło ponad godzinę. Dr Frydecka jest bardzo oschła, żeby nie powiedzieć nieuprzejma. Nic nie tłumaczy, jest niedelikatna podczas badania, w ogóle jakaś taka niemiła i sprawia wrażenie nieprzytomnej. I co da się zauważyć- traktuje uprzejmie tylko pacjentki ciężarne.
Opinia dodana przez: zandra

lekarz Jolanta Pielach

Wenerolog, Dermatolog

Przychodnia "PROF-LEK"
Św. Piątka 49, 22-400 Zamość
Zamość

Nie polecam, nie potrafiła zdiagnozować choroby skóry ale leczenie nie wiadomo czego ruszyło.. Antybiotyki i maści oczywiście nic nie dały.. Wydaje mi się że powinna zlecić jakieś badania jeśli podejrzewala bakterie a nie odrazu antybiotyk, toż to nie placebo.. Wyrzadza dodatkowe szkody.. Masakra
Opinia dodana przez: Ewa

Marek Adamczyk

Przychodnia stomatologiczna
Aleje Jana Pawła II 19
22-400 Zamość

Strasznie nieprzyjemny człowiek. Chamski i gburowaty. Leżałam na oddziale tylko 2 dni a "pana doktora" mam dość na bardzo długo. Najgorsze jest traktowanie z góry - kobieta, która potrzebuje pomocy i wsparcia w trudnych chwilach może liczyć tylko na ironiczny uśmiech i komentarze typu "niech się rozbiera", "szerzej nogi nie będziemy się tu zabawiać", "co pewnie nie chciała dziecka, że umarło" (to ostatnie na szczęście nie było do mnie tylko ...
Opinia dodana przez: TakaSobieJa

dr Krzysztof Romanowicz

Chirurg onkolog

Stom-Med
Kilińskiego 32, Graniczna73
22-400 Zamość

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u dr. Romanowicza. Właściwie to moja mama wymagała porady. Inny lekarz zalecał usunięcie guza pod pachą. Dobrze, że posłuchałyśmy wskazówek dr. Romanowicza, który odradzał operację, nie kazał się spieszyć, bo prawdopodobnie to przyczyna hormonalna. I rzeczywiście guzek po kilku tygodniach zniknął samoistnie. To prawda, że czasem tłumy pacjentów okupują korytarz w przychodni, ale to świadczy tylko o tym, jak bardzo dobry jest ten lekarz.
Opinia dodana przez: Bożena

lekarz Andrzej Traczyk

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej MEDLUX J. Pukaluk
ulica Lipska 28
22-400 Zamość

Najgorszy lekarz z jakim kiedykolwiek mialam doczynienia,nieuprzejmy,agresywny,opryskliwy.Podwaza diagnoze innych lekarzy.Koszt wizyty 10 minutowej 210 zl.Ogromny stres przez to jego zachowanie.Nikomu nie Polecam
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Kajetan Mazurek

Zakład Endoskopii
al. Aleje Jana Pawła II 10
22-400 Zamość

Polecam Pana doktora. Super atmosfera jak i podejście do pacjenta na SOR. Diagnoza jak i leczenie trafione w 100% i przede wszystkim sprawnie. Co do innych opinii że sprawdza leki w google: moim zdaniem bardzo dobrze.. lepiej sprawdzić 2 razy niż się pomylić! Nikt nie jest chodząca encyklopedią!
Opinia dodana przez: Żaneta
4-/5 nie widzę większych minusów (wydaje się p. lekarz wyniosła, ale poświeciła mi sporo czasu i to na NFZ)

lekarz Sławomir Gontarz

Neurolog

Zakład Endoskopii
al. Aleje Jana Pawła II 10
22-400 Zamość

Dobry fachowiec z profesjonalnym podejściem do pacjenta. Badania- robiłem w Puławach- przeprowadzone sprawnie i z dużym doświadczeniem. Wywiad z pacjentem przeprowadzony uważnie i szczegółowo. Miła atmosfera podczas wizyty. Polecam.
Opinia dodana przez: Piotr

lekarz Dariusz Kapłun

Ortopeda, Traumatolog

Wiśniowa 1
22-400 Zamość

Lekarz kompletnie nie miał pojęcia o czym mowi, mam koślawość palców u stóp, jest to operacyjne ,a doktor Kapłun dał mi na kartce napisana nazwę wkładek do butow na płaskostopie