lekarz Leszek Albiniak

USG

3,6

Zachowanie p.Albiniaka w stosunku do kobiety w ciąży poniżej wszelkiej krytyki, żona umówiła się telefonicznie na godzine 8:10 (gabinet czynny od 8:00) pod gabinetem zjawiła się przed czasem, w gabinecie znajdował się już pacjent, a 4 kolejnych czekało przed drzwiami, ok 8:20 pierwszy pacjent wyszedł, więc żona weszła zapytać czy obowiązują godziny z rejestracji telefoniczej, pan doktor stwerdził 'że jest kolejka' jeżeli przyjmuje Pan ludzi na zasadzie kto pierwszy ten lepszy, to po co umawianie ludzi na konretne godziny? Druga sprawa żona jest w widocznej/zawansowanej ciąży (8 miesiąc), chyba w każdej placówce medycznej, nawet tej prywatnej kobieta w ciąży jest osobą uprzywilejowaną - a Pan kazał stać ciężarnej ponad godzine na korytarzu w oczekiwaniu na wizytę !!! (nadmieniam, że przed gabinetem nie ma ławeczek ani krzeseł- pacjenci oczekują na stojąco!) Wstyd Panie Albiniak! Wstyd... uważam, że  jako lekarz powinnien pan wykazać się życzliwością i empatią w stosunku do kobiety w ciąży!

Szczerze polecam Pana Doktora! Fachowe podejście do pacjenta, wyrozumiały człowiek, ze spokojem tłumaczy choremu co i jak ma robić jak stosować się do zaleceń. Brawo!

To najlepszy lekarz w Olkuszu od lat nie spotkaliśmy się z takim podejściem do pacjenta .Tak się złożyło że moi domownicy i ja w tym miesiącu odwiedziliśmy kilku lekarzy ale PAN DOKTOR to prawdziwy fachowiec w dodatku uprzejmy pomocny Szacunek w Pana kierunku i myślę ze te niżej negatywne komentarze są wyłącznie za sprawą konkurencji Ja i moja rodzina jesteśmy mile zaskoczeni z wizyty oby reszta naszych lekarzy wzięła przykład z Pana DOKTORA ALBINIAKA POLECAM dodam jeszcze że jeśli chodzi nawet i o ceny to ma najniższe tak niskich nigdzie nie doświadczyłam

Po komentarzach zauważyłam, że Pan Albiniak ma dwie twarze. Każdy kto był u niego na wizycie prywatnej daje pozytywne komentarze. Wizyty publiczne nie są już tak mile wspominane... Przykre to ale i niestety bardzo powszechne wśród lekarzy. Należałoby się zastanowić nad sensem płacenia składek ubezpieczeniowych skoro i tak spora część płacących udaje się z wieloma kłopotami zdrowotnymi do gabinetów prywatnych? Ale wracając do tematu- kilka razy byłam u Pana doktora na wizycie w gabinecie USG. Zrobił na mnie bardzo bardzo dobre wrażenie. Diagnozę postawił szybko i trafnie, inni lekarze robiący USG "nic nie widzieli" , mimo charakterystycznych objawów kamicy nerkowej. Wizyta spowodowała, że -notabene- kamień spadł mi z serca, bo nie wiedziałam, co się dzieje z moimi nerkami. Często słyszę także opinie innych lekarzy, że Pan Albiniak widzi coś czego nie ma! Nie wiem, co człowiek to opinia ale po swoim doświadczeniu raczej polecam tego Lekarza!!!!

Należy zwrócić uwagę na jedno niepokojące zjawisko. Prywatne wizyty o koszcie średnio 60 zł są załatwiane rewelacyjnie i jest super. Tyle, że nie każdego stać na to, by za przepisanie leków które już bierze od jakiegoś czasu płacić dodatkowo 60 zł za wizytę. Pacjentowi się to należy, ponieważ całe życie płacił składki na ubezpieczenie zdrowotne. Niestety idąc do przychodni napotyka na tego samego lekarza, który już taki uprzejmy nie jest i traktuje pacjenta jak zło konieczne. Cóż. Za pieniądze ksiądz się modli, za pieniądze świat się podli, a pan doktor za darmo potrafi upodlić człowieka a za 60 zł jest mu gotowy wleść do d... . Ale chyba nie o to chodzi. Gdybym ja w pracy tak odnosiła się do ludzi i tak ich traktowała jak rzekomy Pan DOKTOR (!) już dawno wyleciałabym z pracy. Ale Pan doktor się nie przejmuje, bo ma prywatny gabinet i kupę znajomych doktorków. Niemniej jednak nie ma to jak opinia publiczna i tzw. poczta pantoflowa. A że Wolbrom jest małym miasteczkiem to i gabinecik niedługo może świecić pustkami. Tego też Panu Doktorowi życzę, by stać go było na leczenie samego siebie tylko w publicznych ośrodkach zdrowia. Może wtedy nauczy się rozumu i szacunku do ludzi i będzie czuł się jednym z nas a nie Panem i władcą!!!!!! Ciekawe dlaczego na siedem wizyt publicznych aż 5 jest oceniona na 1!!!!! Zastanawiające jest dlaczego na 6 wizyt prywatnych ocenionych tutaj aż cztery to - 5 i dwie - 4. Co za ironia. Za pieniądze ksiądz się modli, bez pieniędzy lekarz człowieka upodli!!!!

A co to za hejt na doktora Albiniaka,czyzby konkurencja?Ja od lat wraz z Rodzina chodze do niego,mily ,kompetentny,pomaga w dolegliwosciach. Stawia trafne diagnozy,kulturalny ,wizyta nie trwa u niego 5 minut.Ja polecam.Z minusow zdarzaly sie opoznienia,bylismy przyjeci pozniej niz bylismy umowieni.

Nie polecam , stanowczo odradzam . U żony stwierdził z absolutną pewnością nowotwora złośliwego . Zalecił natychmiastową chemioterapię i powolne żegnanie się ze światem . Moim zadaniem było przygotowanie małoletnich synów na śmierć mamy . Nie będę pisał co z żoną przeszliśmy , każdy oddzielnie , po swojemu , starając się drugiej osobie nie okazywać swoich odczuć i bólu . Po kolejnych badaniach u niezależnych lekarzy i obiektywnych diagnozach okazało się , że wyrok , który wydał konował Albiniak był przedwczesny , niczym nieuzasadniony . Odnoszę wrażenie , że P . Albiniak cierpi na poważne zaburzenia psychiczne . Stanowczo odradzam n a korzystanie z jego usług i porad . Osoby pokrzywdzone przez Albiniaka proszę o kontakt . adamb69@gazeta.pl

Polecam doktora Albiniaka,swietny fachowiec,korzystam z jego uslug od kilku lat zarowno panstwowo jak i prywatnie.Pomogl mi w dolegliwosciach ,jego diagnozy i leczenie zawsze przynosily efekt.Fajny lekarz i mily czlowiek.

Bardzo ludzki lekarz,poswiecil mi duzo czasu na wizycie,wszystko wytlumaczyl.Uprzejmy,jestem zadowolona z jego uslug.Bylam u doktora Albiniaka i prywatnie na usg i z NFZ w Sosnowcu.

Jestem pacjentka dr od kilku dobrych lat, zawsze pomaga , jest codziennie osiagalny i do tego podziwiam go za to że jako jedyny w Olkuszu potrafi nie wziać za wizytę ani grosza, szanuje pacjenta i pieniądze. Zawsze zaradzi, jest kulturalny. Na prawdę polecam.