lekarz Leszek Albiniak

USG

3,9
3,9
3,7

Nie wiem skąd taka fala hejtu na pana Albiniaka .Rozumiem konkurencja i tym podobne ale dajcie spokój. Pan albiniak może w gabinecie nie ma ławeczek co przydało by się w przypadku chociaż by kobiet w ciąży. Jednak jest bardzo dobrym lekarzem pomógłbym i mojej rodzinie w wielu problemach ,zna się na rzeczy ma bardzo duża widze.Polecam szczerze.

Zachowanie p.Albiniaka w stosunku do kobiety w ciąży poniżej wszelkiej krytyki, żona umówiła się telefonicznie na godzine 8:10 (gabinet czynny od 8:00) pod gabinetem zjawiła się przed czasem, w gabinecie znajdował się już pacjent, a 4 kolejnych czekało przed drzwiami, ok 8:20 pierwszy pacjent wyszedł, więc żona weszła zapytać czy obowiązują godziny z rejestracji telefoniczej, pan doktor stwerdził 'że jest kolejka' jeżeli przyjmuje Pan ludzi na zasadzie kto pierwszy ten lepszy, to po co umawianie ludzi na konretne godziny? Druga sprawa żona jest w widocznej/zawansowanej ciąży (8 miesiąc), chyba w każdej placówce medycznej, nawet tej prywatnej kobieta w ciąży jest osobą uprzywilejowaną - a Pan kazał stać ciężarnej ponad godzine na korytarzu w oczekiwaniu na wizytę !!! (nadmieniam, że przed gabinetem nie ma ławeczek ani krzeseł- pacjenci oczekują na stojąco!) Wstyd Panie Albiniak! Wstyd... uważam, że  jako lekarz powinnien pan wykazać się życzliwością i empatią w stosunku do kobiety w ciąży!

Lekarz z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Na wizytę przyjechałam ponad 100 km i nie żałuję. Ponad rok odsyłano mnie od drzwi do drzwi za duże pieniądze. Oby więcej takich ludzi.

Szczerze polecam Pana Doktora! Fachowe podejście do pacjenta, wyrozumiały człowiek, ze spokojem tłumaczy choremu co i jak ma robić jak stosować się do zaleceń. Brawo!

Lekarz, godny polecenia, dobry specjalista, terminy od zaraz, niskie zapłaty. Zawsze doradzi. .............................................................................

.............................................................................

Pan Albiniak jets wyjątkowym lekarzem, podchodzi do pacjenta ze spokojem i wyrozumiałością. Takiego lekarza dawno nie spotkałem wszytko na spokojnie wytłumaczył i doradził. Nie wiem czemu jet tyle złych ocen czyżby konkurencja? A co do cen nigdzie nie znajdziecie lepszych.

Pan albiniak to lekarz jakiego trudno znaleźć jest on wyrozumiały z dobrym podejściem do pacjenta i bardzo pomocny. W dobie koronawirusa także przyjmuje co nie wszędzie jest spotykane . Jedyny minus słaba poczekalnia czekamy na poprawę poczekalni Panie Albiniak.

Pan Albiniak pomógł mojej mamie w ciężkim dla niej okresie . Ceny uregulował do majątku mojej mamy . Zawsze starał się pomódz i mu się udało uratować moja mamę.

To najlepszy lekarz w Olkuszu od lat nie spotkaliśmy się z takim podejściem do pacjenta .Tak się złożyło że moi domownicy i ja w tym miesiącu odwiedziliśmy kilku lekarzy ale PAN DOKTOR to prawdziwy fachowiec w dodatku uprzejmy pomocny Szacunek w Pana kierunku i myślę ze te niżej negatywne komentarze są wyłącznie za sprawą konkurencji Ja i moja rodzina jesteśmy mile zaskoczeni z wizyty oby reszta naszych lekarzy wzięła przykład z Pana DOKTORA ALBINIAKA POLECAM dodam jeszcze że jeśli chodzi nawet i o ceny to ma najniższe tak niskich nigdzie nie doświadczyłam

Polecam pana albiniaka doświadczony z podejściem za dobra cena idealnie nic dodać nic ująć . Pozdrawiam