lekarz Leszek Albiniak

USG

Lekarz bez powołania, nieuprzejmy, z góry negatywnie nastawiony na pacjenta. Nie polecam. Brak empatii.

Umówiony bylem telefonicznie na 7:20 a doktor mi powiedział że nigdy nie umawialiśmy się na tą godzinę, tylko zaczyna od 7:30. To dlaczego pani umówiła mnie na 7 : 20. Rozmowa telefoniczna była rejestrowana.

To dlaczego pani umówiła mnie na 7 : 20.
Rozmowa telefoniczna była rejestrowana.

Lekarz z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Na wizytę przyjechałam ponad 100 km i nie żałuję. Ponad rok odsyłano mnie od drzwi do drzwi za duże pieniądze. Oby więcej takich ludzi.

Nie wiem skąd taka fala hejtu na pana Albiniaka .Rozumiem konkurencja i tym podobne ale dajcie spokój. Pan albiniak może w gabinecie nie ma ławeczek co przydało by się w przypadku chociaż by kobiet w ciąży. Jednak jest bardzo dobrym lekarzem pomógłbym i mojej rodzinie w wielu problemach ,zna się na rzeczy ma bardzo duża widze.Polecam szczerze.

Pan Albiniak pomógł mojej mamie w ciężkim dla niej okresie . Ceny uregulował do majątku mojej mamy . Zawsze starał się pomódz i mu się udało uratować moja mamę.

Pan albiniak to lekarz jakiego trudno znaleźć jest on wyrozumiały z dobrym podejściem do pacjenta i bardzo pomocny. W dobie koronawirusa także przyjmuje co nie wszędzie jest spotykane . Jedyny minus słaba poczekalnia czekamy na poprawę poczekalni Panie Albiniak.

Polecam pana albiniaka doświadczony z podejściem za dobra cena idealnie nic dodać nic ująć . Pozdrawiam

Brak wiedzy, brak wyczucia, brak empatii, błędna diagnoza. Totalna znieczulica i olewactwo. Stanowczo odradzam

Szczerze polecam!!!! .............................................................................

Szczerze polecam!!!!

.............................................................................

Pan Albiniak jets wyjątkowym lekarzem, podchodzi do pacjenta ze spokojem i wyrozumiałością. Takiego lekarza dawno nie spotkałem wszytko na spokojnie wytłumaczył i doradził. Nie wiem czemu jet tyle złych ocen czyżby konkurencja? A co do cen nigdzie nie znajdziecie lepszych.