lekarz Leszek Albiniak

USG

NIE polecam. Matki z dziećmi, a zwłaszcza z córkami, uważajcie. Pan, zwany doktorem odbiegał od problemu. Nie umknęło Mu, że "dziewczynki mają taki ładny, gładki brzuszek", i "czy mama też taki ma"? !!! Zamiast skupić się na tym, po co tam przyszłam z córką, to pieprzył o łechtaczcze, wargach, jądrach, zaroście i gwałcie !!! Starałam się opanować, tylko dlatego, że było tam małe dziecko, ale mało brakowało, a bym Mu rozpieprzyła ten śmierdzący gabinet !!! NIGDY więcej...!!! Żałuję, że Go nie nagrałam !

To najlepszy lekarz w Olkuszu od lat nie spotkaliśmy się z takim podejściem do pacjenta .Tak się złożyło że moi domownicy i ja w tym miesiącu odwiedziliśmy kilku lekarzy ale PAN DOKTOR to prawdziwy fachowiec w dodatku uprzejmy pomocny Szacunek w Pana kierunku i myślę ze te niżej negatywne komentarze są wyłącznie za sprawą konkurencji Ja i moja rodzina jesteśmy mile zaskoczeni z wizyty oby reszta naszych lekarzy wzięła przykład z Pana DOKTORA ALBINIAKA POLECAM dodam jeszcze że jeśli chodzi nawet i o ceny to ma najniższe tak niskich nigdzie nie doświadczyłam

Jestem pacjentka dr od kilku dobrych lat, zawsze pomaga , jest codziennie osiagalny i do tego podziwiam go za to że jako jedyny w Olkuszu potrafi nie wziać za wizytę ani grosza, szanuje pacjenta i pieniądze. Zawsze zaradzi, jest kulturalny. Na prawdę polecam.

Jestem zadowolona z leczenia u doktora Albiniaka.Sumienny,dokladny,niedrogi ,a przede wszystkim skuteczny w leczeniu.Robil mi usg ,konsultowal,wlaczyl leczenie ,choroba cofnela sie.Ja polecam.

Bardzo dobry lekarz.Uprzejmy,fachowy,niedrogi.Wyleczyl mnie z dolegliwosci.Korzystalam z jego leczenia na kase chorych ,jak i prywatnie.

Gdyby chociaż połowa lekarzy podchodziła do pacjenta tak jak dr Albiniak byłoby w tym kraju bardzo dobrze.Chodzę do dr Albiniaka w ramach Funduszu Zdrowia,kolejki do Niego są bardzo duże bo to naprawde bardzo dobry lekarz i człowiek.

Dr Albiniak dużo by pisać. Krótko mówiąć wiedza fachowca na bardzo wysokim poziomie, zna każdą chorobę fachowo doradza jak mało który lekarz i cenowo w porządku.

Korzystałam z wizyt u pana doktora dwa razy .Za każdym razem pan doktor konkretnie podszedł do problemu i pomógł w "cierpieniach" .Według mnie lekarz godny polecenia ze względu na swoją wiedzę i trafną diagnozę , a o to chyba chodzi wszystkim pacjentom . Ja w każdym razie będę korzystać tylko z Jego porad w przychodni publicznej w Sosnowcu .

byłam bardzo mile zaskoczona nigdy dotąd nie spotkałam takiego specjalisty i wspaniałego człowieka - polecam agunia

Mądry i rzeczowy gość potrafiący wyjaśnić przyczyny i pomóc w usuwaniu skutków.

Mądry i rzeczowy gość potrafiący wyjaśnić przyczyny i pomóc w usuwaniu skutków.