lekarz Leszek Albiniak

USG

Bardzo miły i kulturalny lekarz. Robiłam u niego USG piersi. Wszystko bardzo dokładnie mi wytłumaczył, odpowiadał spokojnie i zrozumiale na wszystkie moje pytania. Dodatkowo zrobił USG tarczycy. Gdy zajdzie taka potrzeba na pewno pójdę do niego jeszcze raz.

Niestety, moja wizyta w przychodni w Sosnowcu zakończyła się tym, że lekarz usłyszał ode mnie że jest poprostu OSŁEM i się nie nadaje do pracy między ludźmi! Co najwyżej do chlewa, między resztę świń i wieprzy! Wbrew pozorom, nie jestem człowiekiem wylewnym ani agresywnym. Z tym człowiekiem inaczej się nie da. Nie polecam nikomu.

Totalnie nieporozumienie. Takie traktowanie pacjenta. Gość się chyba zapomina gdzie pracuje i z czyich pieniędzy dostaje wypłatę. Oby jak najmniej takich lekarzy bo strach będzie chodzić się leczyć.

Totalnie nieporozumienie.
Oby jak najmniej takich lekarzy bo strach będzie chodzić się leczyć.

W życiu nie zostałam tak chamsko potraktowana przez lekarza! Byłam w takim szoku, że nawet nie potrafiłam mu nic powiedzieć do słuchu, choć i tak by to pewnie nic nie dało. BUC a nie lekarz! Już na samym wstępie zostałam "zjechana", dlaczego nie poszłam do rodzinnego lekarza, bo to jest dyżur! Wyszło na to, że zawracam mu głowę. Po "obejrzeniu" gardła w ciemnym pomieszczeniu z opuszczonymi roletami (ciemno było jak cholera) stwierdził, że to wirus i powinnam kupić bez recepty: "to, to i to". Gdy to mówił (bardzo szybko i niewyraźnie), był odwrócony plecami i mył ręce. Gdy poprosiłam o powtórzenie prawie na mnie nakrzyczał, że pacjent jest od tego, żeby słuchać lekarza, bo to jest nie szanowanie jego pracy! Zagryzłam język, żeby nie wybuchnąć, bo by mnie chyba wyrzucił na korytarz, a chciałam żeby mi na kartce zapisał co mam kupić. Teraz tego żałuje, że nic nie skomentowałam. OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM!

Należy zwrócić uwagę na jedno niepokojące zjawisko. Prywatne wizyty o koszcie średnio 60 zł są załatwiane rewelacyjnie i jest super. Tyle, że nie każdego stać na to, by za przepisanie leków które już bierze od jakiegoś czasu płacić dodatkowo 60 zł za wizytę. Pacjentowi się to należy, ponieważ całe życie płacił składki na ubezpieczenie zdrowotne. Niestety idąc do przychodni napotyka na tego samego lekarza, który już taki uprzejmy nie jest i traktuje pacjenta jak zło konieczne. Cóż. Za pieniądze ksiądz się modli, za pieniądze świat się podli, a pan doktor za darmo potrafi upodlić człowieka a za 60 zł jest mu gotowy wleść do d... . Ale chyba nie o to chodzi. Gdybym ja w pracy tak odnosiła się do ludzi i tak ich traktowała jak rzekomy Pan DOKTOR (!) już dawno wyleciałabym z pracy. Ale Pan doktor się nie przejmuje, bo ma prywatny gabinet i kupę znajomych doktorków. Niemniej jednak nie ma to jak opinia publiczna i tzw. poczta pantoflowa. A że Wolbrom jest małym miasteczkiem to i gabinecik niedługo może świecić pustkami. Tego też Panu Doktorowi życzę, by stać go było na leczenie samego siebie tylko w publicznych ośrodkach zdrowia. Może wtedy nauczy się rozumu i szacunku do ludzi i będzie czuł się jednym z nas a nie Panem i władcą!!!!!! Ciekawe dlaczego na siedem wizyt publicznych aż 5 jest oceniona na 1!!!!! Zastanawiające jest dlaczego na 6 wizyt prywatnych ocenionych tutaj aż cztery to - 5 i dwie - 4. Co za ironia. Za pieniądze ksiądz się modli, bez pieniędzy lekarz człowieka upodli!!!!

Pan Albiniak nie zasługuje nawet na to abym wypowiedział się na jego temat. Jest wielkim nieporozumieniem aby ktoś taki przyjmował pacjentów w ośrodu. Pan Dr. na dyżurach za pieniądze podatników musi odpocząć po ciężkiej pracy w swoim gabinecie.Daleki jest od udzielania pomocy potrzebującym.

Podczas wizyty w Wolbromskim ośrodku zdrowia napotkałem się na wyżej omawianego PANA. Wszystkie przeczytane opinie dotyczą najprawdopodobniej wizyt prywatnych lub odpłatnych. Większego „CHAMA” trudno spotkać. Pacjentów traktuje jak rzeczy, siedząc rozwalony za biureczkiem. Na obejrzenie pacjenta nie ma czasu a co dopiero na omówienie choroby. Arogancki, agresywny. Myślę że ktoś w końcu się nim zainteresuje i przestanie psuć opinię Wolbromskiemu ośrodkowi.

Jak dotąd wszystkie diagnozy trafione. Miły uprzejmy.

Jak dotąd wszystkie diagnozy trafione. Miły uprzejmy.

Byłem u niego gorączką i bólem gardła w Wolbromiu na pogotowiu. Lekarz jest bardzo nieprzystępny, nie słucha do końca co mu się mówi. Jest bardzo arogancji. Nie polecam go nikomu.

Oby takich było więcej, bo zazwyczaj traktuja nas jak..., a może lepiej to przemilczeć. Ten na szczęście w rzeczywistości słucha co sie do niego mówi.