lekarz Leszek Albiniak

USG

Lekarz, godny polecenia, dobry specjalista, terminy od zaraz, niskie zapłaty. Zawsze doradzi. .............................................................................

.............................................................................

Szczerze polecam Pana Doktora! Fachowe podejście do pacjenta, wyrozumiały człowiek, ze spokojem tłumaczy choremu co i jak ma robić jak stosować się do zaleceń. Brawo!

Zachowanie p.Albiniaka w stosunku do kobiety w ciąży poniżej wszelkiej krytyki, żona umówiła się telefonicznie na godzine 8:10 (gabinet czynny od 8:00) pod gabinetem zjawiła się przed czasem, w gabinecie znajdował się już pacjent, a 4 kolejnych czekało przed drzwiami, ok 8:20 pierwszy pacjent wyszedł, więc żona weszła zapytać czy obowiązują godziny z rejestracji telefoniczej, pan doktor stwerdził 'że jest kolejka' jeżeli przyjmuje Pan ludzi na zasadzie kto pierwszy ten lepszy, to po co umawianie ludzi na konretne godziny? Druga sprawa żona jest w widocznej/zawansowanej ciąży (8 miesiąc), chyba w każdej placówce medycznej, nawet tej prywatnej kobieta w ciąży jest osobą uprzywilejowaną - a Pan kazał stać ciężarnej ponad godzine na korytarzu w oczekiwaniu na wizytę !!! (nadmieniam, że przed gabinetem nie ma ławeczek ani krzeseł- pacjenci oczekują na stojąco!) Wstyd Panie Albiniak! Wstyd... uważam, że  jako lekarz powinnien pan wykazać się życzliwością i empatią w stosunku do kobiety w ciąży!

Byłam dzisiaj z bólem gardła i wysoką temperaturą w Przychodni Unii Brackiej w Sosnowcu, doktor Albiniak zwyczajnie odmówił mi pomocy tłumacząc, że ma już dzisiaj dużo pacjentów i jest pierwszy dzień po urlopie. Nie polecam!

Profesjonalny i kompetentny i uprzejmy. Bezbłędnie zdiagnozował coś, z czym nie poradziło sobie 3 lekarzy . Konkretny. Bardzo bardzo polecam.

Polecam doktora Albiniaka,swietny fachowiec,korzystam z jego uslug od kilku lat zarowno panstwowo jak i prywatnie.Pomogl mi w dolegliwosciach ,jego diagnozy i leczenie zawsze przynosily efekt.Fajny lekarz i mily czlowiek.

Bardzo ludzki lekarz,poswiecil mi duzo czasu na wizycie,wszystko wytlumaczyl.Uprzejmy,jestem zadowolona z jego uslug.Bylam u doktora Albiniaka i prywatnie na usg i z NFZ w Sosnowcu.

A co to za hejt na doktora Albiniaka,czyzby konkurencja?Ja od lat wraz z Rodzina chodze do niego,mily ,kompetentny,pomaga w dolegliwosciach. Stawia trafne diagnozy,kulturalny ,wizyta nie trwa u niego 5 minut.Ja polecam.Z minusow zdarzaly sie opoznienia,bylismy przyjeci pozniej niz bylismy umowieni.

Nie polecam , stanowczo odradzam . U żony stwierdził z absolutną pewnością nowotwora złośliwego . Zalecił natychmiastową chemioterapię i powolne żegnanie się ze światem . Moim zadaniem było przygotowanie małoletnich synów na śmierć mamy . Nie będę pisał co z żoną przeszliśmy , każdy oddzielnie , po swojemu , starając się drugiej osobie nie okazywać swoich odczuć i bólu . Po kolejnych badaniach u niezależnych lekarzy i obiektywnych diagnozach okazało się , że wyrok , który wydał konował Albiniak był przedwczesny , niczym nieuzasadniony . Odnoszę wrażenie , że P . Albiniak cierpi na poważne zaburzenia psychiczne . Stanowczo odradzam n a korzystanie z jego usług i porad . Osoby pokrzywdzone przez Albiniaka proszę o kontakt . adamb69@gazeta.pl

NIE POLECAM.DWA TYGODNIE TEMU STWIERDZIŁ U MNIE RAKA JELITA GRUBEGO 12X5,5 CM.PRZEZ DWADZIEŚCIA MINUT PRZELECIAŁO MI CAŁE ŻYCIE .KAZAŁ MĘŻOWI PRZYGOTOWAĆ MAŁE DZIECI NA MOJĄ ŚMIERĆ. PROSTO Z JEGO GABINETU POWINNAM JECHAĆ NA HEMATOLOGIE NA OSTRY DYŻUR.TO CO PRZESZŁA NIKT MI TEGO NIE ZABIERZE .PO TYGODNIOWYCH BADANIACH OKAZAŁO SIĘ ,ŻE TO NIEPRAWDA.POLECAM KAŻDEGO INNEGO LEKARZA BYLE NIE JEGO.