lekarz Leszek Albiniak

USG

Po komentarzach zauważyłam, że Pan Albiniak ma dwie twarze. Każdy kto był u niego na wizycie prywatnej daje pozytywne komentarze. Wizyty publiczne nie są już tak mile wspominane... Przykre to ale i niestety bardzo powszechne wśród lekarzy. Należałoby się zastanowić nad sensem płacenia składek ubezpieczeniowych skoro i tak spora część płacących udaje się z wieloma kłopotami zdrowotnymi do gabinetów prywatnych? Ale wracając do tematu- kilka razy byłam u Pana doktora na wizycie w gabinecie USG. Zrobił na mnie bardzo bardzo dobre wrażenie. Diagnozę postawił szybko i trafnie, inni lekarze robiący USG "nic nie widzieli" , mimo charakterystycznych objawów kamicy nerkowej. Wizyta spowodowała, że -notabene- kamień spadł mi z serca, bo nie wiedziałam, co się dzieje z moimi nerkami. Często słyszę także opinie innych lekarzy, że Pan Albiniak widzi coś czego nie ma! Nie wiem, co człowiek to opinia ale po swoim doświadczeniu raczej polecam tego Lekarza!!!!

Sympatyczny i fachowy ,bardzo dokladny w badaniu.Ja bylam u doktora z trzylatkiem,badal dziecko u mnie na kolanach,dzieki czemu dziecko sie nie stresowalo.Postawil trafna diagnoze.Ja polecam.

nie mam nic do zarzucenia temu lekarzowi gdyż doskonale stawia diagnozy i zna się na rzeczy. Polecam.

Jest to najlepszy lekarz u jakiego byłam.Jestem bardzo zadowolona i bardzo polecam..

Bardzo miły i uprzejmy pan. Przed i w trakcie badania zadawał pytania, widać było że wykazywał zainteresowanie. Dokładnie omówił chorobę, ale też i to, co sam robi. Odpowiadał również na moje pytania. Jestem zadowolona.

Konkretny,sympatyczny,trafnie zdiagnozowal mnie.Dla mnie oki lekarz.

Konkretny,sympatyczny,trafnie zdiagnozowal mnie.Dla mnie oki lekarz.

Pan doktor sprawia wrażenie chorego psychicznie, jest strasznie niekonkretny, miałam problem ze zrozumieniem tego co mówi.Poza tym mógłby sobie darować używania sarkastycznego dowcipu w trakcie badania.

Najgorszy lekarz z jakim miałam okazję mieć styczność!!!! Nieuprzejmy, mialam 39C temperatury, czułam się fatalnie a ten.. zamiast osłuchać mnie normalnie-osłuchał mi migdały!!!!!!!!! Przestrzegam przed tym lekarzem!!!!!

Ja byłam zadowolona z pomocy lekarskiej.Zostałam dokładnie zbadana,Lekarz był miły i konkretny.

Lekarz składa przysięgę Hipokratesa i nie odmawia pomocy choremu człowiekowi ale niestety ta przysięga nie dotyczy tego "lekarza". Mając dyżur w przychodni w Wolbromiu odmówił przyjęcia chorego, gdyż wolał grać w tym czasie na komputerze. Jest to najgorszy przypadek ignoracji w służbie zdrowia jaki udało mi się spotkać. Po prostu kawał chama i kłamcy. Po interwancji u dyrektora przychodni powiedział, że agresywnie wtargnęłam do gabinetu i go obrażałam. Przestrzagam wszystkich przed tym "lekarzem" bo z takim chamem nigdy jeszcze nie maiłam do czynienia. Moja opinia to CHAM, KONOWAŁ , bez ...

Moja opinia to CHAM, KONOWAŁ , bez żadnej wiedzy i kompetencji aż dziwi że go jeszcze trzymają gdziekolwiek w pracy.