Lidia Radziejewska-Kittner

Świetny lekarz. Super podejście do pacjenta. Wytłumaczyła dokładnie na czym polega choroba. Jestem zadowolona z wizyty.Lekarz umie podtrzymać dobry kontakt z pacjentem.

Bardzo komunikatywny i kompetentny lekarz. Szczegółowe badanie, bez pośpiech, bez nerwów i niepotrzebnego stresu. Lekarz z dużą wiedzą. Bardzo szczegółowy opis badania więc polecam serdecznie.

Profesjonalistka. Wizyta odbyła się punktualnie.Badanie poprzedzone zostało rozmową wywiadem .Lekarz konkretny w opisie diagnozy.

Świetny specjalista, bardzo miła pani, wszytko objaśnia podczas badania , dziękuję bardzo , serdecznie polecam

Rewelacyjne podejście do pacjenta. Pełna informacja. Na prawdę świetny poziom przyjęcia pacjenta. Takich lekarzy brakuje. Normalna babeczka z którą można na luzie porozmawiać. Polecam Panią Lidię z Medixu

Ta Pani jest wysokiej klasy fachowcem, po prostu się zna! Chodzę do niej od lat ( w zależności od potrzeby), bo nigdy się nie zawiodłam. więc tylko do Niej mam zaufanie. Polecam tego radiologa

usługi na najwyższym poziomie , nowoczesny sprzęt , miła atmosfera, normalne ceny , dziękuje i polecam

doskonały specjalista - bardzo profesjonalnie podchodzący do każdego pacjenta, miła, uprzejma - szczerze polecam!

Pani Lidia to profesjonalistka i przemiła osoba. Ma bardzo życzliwe i indywidualne podejście do pacjenta!

Lekarz z powołania, który żyje tym co robi.Potrafi i chce pomóc.Z ust p. Doktor nie słyszałam jeszcze negatywnego słowa .Ponadto Doktor umie rozlużnić napiętą atmosferę.