Lidia Radziejewska-Kittner

Świetny lekarz! Bardzo konkretna, wizyty odbywają się bardzo kompetentnie, wszystko na temat, na wszystkie pytania dr szczegółowo udziela odpowiedzi. Polecam :)

Pani doktor tak trzymać . Życzę wielu sukcesów. Widziałam że strasznie lubi pani to co robi , to miłe czuć się dobrze w fachowych spokojnych i pewnych rękach

Świetny specjalista. Zna się na rzeczy. Ilość komentarzy mówi sama za siebie. Wie co robi. Sama korzystałam z pomocy i jestem bardzo zadowolona. Polecam

Świetny radiolog, potrafi wczuć się w położenie chorego, daje dobre, sprawdzone i konkretne rady. Polecam.

Polecam panią doktor- jako lekarz jest kompetentna, udzieliła mi odpowiedzi na wszystkie moje pytania, wątpliwości i obawy, bardzo uprzejma. Pani Lidia przyjęła mnie w klinice Medix na Grabiszyńskiej

Polecam bardzo miła Pani doktor rzeczowa wprowadza bardzo miłą atmosferę podczas leczenia. Diagnoza mało inwazyjna ale skuteczna. Bardzo POLECAM

Bardzo dobre podejście do pacjenta, szczegółowo i ze zrozumieniem omawia problem choroby, szerokie spojrzenie, z uwagą słucha, cierpliwa, uprzejma. POLECAM!

Badanie zostało przeprowadzone bardzo dokładnie i szczegółowo jestem bardzo zadowolona z wizyty . Polecam dr Lidię Radziejewską-Kittner z cdm medix

Konkretna i odpowiedzialna pani Doktor. Wszystko wytłumaczy, chce żeby zadawać jej pytania, jak coś jest niezrozumiałe. Skutecznie stawia diagnozę. Bardzo polecam.

Robiła mi usg brzucha. To bardzo dokładna, precyzyjna i miła Pani, dobrze się z nią rozmawia. Polecam