lekarz Liliana Skarbek-Zurek

2,6
2,9
2,9
2,6

Po przeczytaniu opinii z obawą jechałam na wizytę spozniona 15min. Z recepcji dowiedziałam się że jestem przedostatnia Pacjentka i dr będzie musiała zostać "po godzinach" jeśli mnie przyjmie. Zaryzykowałam i odbyłam wizytę. Atmosfera była miłą, Pani dr przyjemna w obyciu i wyrozumiała. Wykonała potrzebny wymaz i na pożegnanie dostałam miły uśmiech. Ja polecam.

Szczerze, omijajcie Panią szerokim łukiem! Jest to moja pierwsza ciąża. Niestety ale to od ten Pani trafiłam, aby wykonać pierwsze usg i potwierdzić ciąże. Czytając opinie poniżej nie napisze nic nowego bo wszystko się zgadza. Lekarz arogancka, nieuprzejma, niekomunikatywna, zero pomocy i zaangażowania. Byleby odbębnić wizytę i nieuprzejmie powiedzieć „to wszystko, dziękuje, do widzenia”. Myślałam ze zaraz będę musiała prosić o odpowiedź na jakiekolwiek pytanie, a było ich w mojej głowie sporo. Strasznie zaluje ze trafiłam na takiego lekarza, z pewnością juz nigdy nie pojawię się u doktor w gabinecie. Innym również odradzam!!! Tacy ludzie nie powinni być lekarzami!!!

BARDZO nie polecam. Pani jest arogancka, nieuprzejma i nieprofesjonalna. Nigdy więcej do niej nie wrócę. Odradzam każdemu.

Zgadzam się ze wszystkimi negatywnymi komentarzami tutaj , tragedia nie lekarz. Zamiast opowiedzieć mi o możliwych formach leczenia zostałam odesłana do poszukania informacji w internecie . Atmosfera wielce niekomfortowa.

Nawet jednej gwiazdy nie należy takiej osobie! Brak słów! Masakra!To jest nie lekarz a pomyłka!!!!!!!!!!!!

Nie wiem, jak ocenić kompetencje, bo po jednej wizycie na pewno tu nie wrócę. Z tak aroganckim lekarzem nie miałam styczności jeszcze nigdy. Nie odpowiada jasno i wyczerpoująco na konkretnie zadane pytanie. Coś odburknie tylko aż po trzech pytaniach masz dość i nie pytasz już o nic. Nie życzę przyjść z żadną martwiącą dolegliwością, bo na 100% zaraz się dowiesz, że sama sobie jesteś jej winna. Efekt wizyty u tej pani jest taki, że i tak idziesz do innego lekarza, żeby się czegokolwiek dowiedzieć. Nie polecam, a wręcz odradzam.

Wizyta przebiega w nieznośnej atmosferze. Pani doktor niewiele mówi, podaje skąpe informacje, niewiele tłumaczy i jest nieprzyjemna. Nawet na zadawane pytania odpowiada zdawkowo, aż czujesz się winna, że przeszkadzasz. Na pewno nie jest to lekarz do konsultacji kwestii problematycznych. Po pierwsze, nie ma za grosz empatii i wyczucia. Po drugie, niewiele tu się można dowiedzieć. Da naręcze skierowań, to fakt. Ale po wizycie nie chce się tu wracać z wynikami.

Nie jest to odpowiedni lekarz dla kobiet młodych i stresujacych sie wizytami u ginekologa. Bylam dwa razy i wiecej nie pójdę. Raz mialam problem z krwawieniami częstymi, powiedziano mi ze nic sie nie dzieje a dzialo sie. Drugi raz po pozytywnych testach ciazowych poszlam na USG, nie stwierdzono ciazy, bo nie bylo jeszcze nic widac. Nie dostalam zadnych zalecen ani skierowania na HCG, zero zainteresowania pacjentem. Za takie podejscie nie place.

Dla mnie Pani doktor jest bardzo rzetelną osobą. Prowadzi moja ciąże, składnie bada i wystawia skierowania pod każdym kontem. Jeżeli ma jakieś "zaniepokojnenia" co do wyników daje dodatkowe skierowania przy czym tłumaczy przyczynę ich skierowania.

Doktor, która z pewnością ma ogromną wiedzę, ale za nic nie lubi się nią dzielić. Pacjentka może wejść zestresowana , ale uśmiechnięta do gabinetu ( autopsja ) ale wyjdzie bez uśmiechu, zestresowana i bez informacji ' co dalej '. Kochane, jeśli planujecie ciążę, czy liczycie na USG podczas którego otrzymacie zbiór konkretnych informacji, to nie ten adres.