Lekarze Logopeda

mgr Joanna Pobuda-Sitko

Gabinet Kardiologiczny
Górecka 6A
Skoczów

Do Pani Joasi z synek chodziłam dwa lata i jestem bardzo zadowolona, pełen profesjonalizm, wzbudza pełne zaufanie nie tylko u rodzica ale również u dziecka. Jak skończyliśmy terapię to syn był zawiedziony, bardzo lubił te zajęcia. Bardzo ciekawe zajęcia poprzez ćwiczenia różnymi formami zabawy. Polecam bardzo. A jeśli chodzi o negatywny poniższy komentarz to mama chyba nie wie sama co chce, logopeda to nie pediatra z dzieckiem trzeba dużo samemu ...

mgr Dorota Czapnik-Berej

Logopeda dziecięcy

Przedszkola Publiczne nr 3, 2, 5, 1
21-010 Łęczna

Jestem zadowolona ze współpracy z Panią logopedą. Dzieci ją lubią. Jak ktoś współpracuje, to wszystko da się zrobić. Cudów nie robi, jak często rodzice oczekują. Jedyny minus to to, że ma mało czasu, ale zawsze przyjmie, choć na chwilkę. Ja polecam!
Opinia dodana przez: Weronika

dr hab. n. hum. Agnieszka Dłużniewska

Gabinet logopedyczno - pedagogiczny
Otolińska 21 lok. 206 A
09-407 Płock

co za bzdurna opinia tu jest napisana na temat Pani Dłużniewskiej. Podejrzewam, że to jakaś zakompleksiona osoba (konkurencja). Mam doświadczenia z dwoma logopedami. Panią Mieszkowicz i Panią Dłużniewską. U pierwszej Pani byłam jak córka miała 2 latka - uważam to spotkanie za porażkę. Córka jest nie ufna, ostrożna do obcych. Pani na pierwszym spotkaniu wzięła córkę posadziła na podłodze, skrzyżowała nogi, oczywiście próbowała ją czymś zainteresować, ale córka nie była ...

dr n. med. Wioletta Marzewska

01-211 Słupsk

Aliquam viverra ligula scelerisque felis mollis dignissim egestas nisl rhoncus. Nullam suscipit hendrerit nulla. Cras varius porta consectetur. Quisque ac lacus vitae tellus faucibus mattis ac ac massa. Suspendisse potenti. Praesent interdum rhoncus pulvinar.

mgr Justyna Ochman

Logopeda, Neurologopeda

NZOZ Przychodnia Medycyny Rodzinnej
Kadłubka 10/11 , Sczecin
71-521 Szczecin

Pani Justyna pracuje z moim mężem, który przeszedł udar od ponad 4 lat. Jest świetnym logopedą, w pełni oddana dla pacjenta.Lubi to co robi. Jest osobą kompetentną i godną polecenia innym.
Opinia dodana przez: Irena

mgr Magdalena Tarnawska

Neurologopeda, Logopeda

Kraśnik

Bardzo kompetentna i profesjonalna - neurologopeda kliniczny. Świetne podejście do dzieci. Badała dwie moje córki, bardzo rzeczowo omawia problem wysłała zalecenia i kieruje do specjalistów od podcinania wędzidełka. Polecam!
Opinia dodana przez: Joanna

Anna Zarańska

Gabinet logopedyczny
ul. Konstruktorów 62/2
65-001 Zielona Góra

Sympatyczna osoba, jednak nie wzbudziła mojego zaufania co do prowadzenia terapii,chyba potrzeba tej pani więcej doświadczenia. ? Zasugerowałam się opiniami na tej stronie i chodziliśmy,ale po 3 spotkaniach to nie było to.Moja córka nie zaprzyjaźniła się z panią logopedą,im więcej wizyt- zniechęcenie dziecka i żadne czary mary nie pomogły,zmieniliśmy na ośrodek w którym nie musimy płacić i jest super!!!
Opinia dodana przez: c...

mgr Alina Szukała

Szpital Biziela
siewna
Bydgoszcz

Pani Alinka to najwyższej klasy specjalista.Super podejście do pacjenta.Każdy aspekt terapii na najwyższym poziomie.Mój syn jest od 10 lat pod opieką Pani Alinki. Z dziecka które zupełnie nie mówiło terapia przyniosła rewelacyjne wyniki.Jesteśmy dozgonnie wdzięczni za okazałą pomoc i bardzo indywidualne podejście do syna. Zawsze będziemy jak najcieplej mówić o Pani Alince.Jest naszym dobrym duchem.Każdemu rodziców polecam dr Alinę Szukałę.Pozdrawiamy serdecznie Katarzyna Bartoszewska z synem Jankiem.
Opinia dodana przez: Katarzyna Bartoszewska

mgr Anna Chudziak

Żelazków
62-817 Kalisz

Chodziliśmy do Pani Ani na naukę "k" i "g". Moja córcia jest bardzo nieśmiała, ciężko współpracuje z obcymi. Wspaniale trafiliśmy! Metody, które ma ta logopeda do pracy z małymi dziećmi są niezawodne. Dosłownie dziecko nie chciało wychodzić z zajęć! Zresztą mnie też bardzo się podobało i wprowadziłam te same zabawy w domu. Polecam - efekty widać po pierwszych zajęciach.
Opinia dodana przez: Alicja W.

Małgorzata Kozłowska

al. Niepodległości 1 (Aldemed
65-048 Zielona Góra

Bardzo sympatyczna Pani. Syn bardzo ją polubił. Pomimo faktu, iż ma dopiero 3 latka po 2 wizytach poszedł już sam do Pani Małgosi, a w domu nie może się doczekać kolejnej wizyty. Spotkania 15 minutowe są trochę krótkie, ale czego się spodziewać po nfz. Tak naprawdę to chodzi o porady co robić w domu z dzieckiem, żeby było dobrze i tutaj nie mam żadnych zastrzeżeń. Pani Małgosia tłumaczy szczegółowo, często ...
Opinia dodana przez: Krzysztof

Marta Baj

Przychodnia Mickiewicza www.logop-logopedia.prv.pl
ul Mickiewicza 28/30
Gdańsk

Pani miła i ładnie się uśmiecha, ale umiejętność odpowiedzi na pytania już nie taka dobra. Odniosłam wrażenie, że uśmiechem i miłym podejściem próbuje zatuszować swoją niewiedzę. Zupełnie nie wiedziała jak podejść do mojego dziecka i nie umiała postawić konkretnej diagnozy. Na szczęście znalazłam pomoc gdzie indziej. Nie polecam.
Opinia dodana przez: Anna
Mam bardzo pozytywne zdanie o Pni Marii jako o osobie i lekarzu. Moje dziecko zrobiło wyraźne postępy po terapii z Panią Marią, więc mogę ją polecić.

mgr Bożena Wrona

Logopeda, Neurologopeda

Gabinet Logopedyczno - Edukacyjny WRONA
27-215 Wąchock

Mam 10-letniego syna z diagnozą autyzmu dziecięcego. Współpracujemy z neurologopedą już ponad 6 lat, dzięki niej nasz syn w wieku 4 lat "wrócił do nas" zaczął mówić, rozumieć, cieszyć się otaczającym światem. Obecnie chodzi do III klasy integracyjnej i na każdy kroku spotykamy się z podziwem osób, które gratulują nam takiego wspaniałego, mądrego syna. Cała nasza terapia była i jest prowadzona przez panią Bożenkę, która jest kochaną osobą, lubi to ...
Opinia dodana przez: Małgosia

mgr Agnieszka Kowal

Prywatny Gabinet Logopedyczny
K.K.Wielkiego 29, lokal nr 21
32-300 Olkusz

Jak dla mnie pełna piątka. Dzieciak z chęcią chodzi do gabinetu, a efekty widać. Czytając opinie powyżej -widzę, że konkurencja nie śpi. Śmiało polecam wszystkim rodzicom.
Opinia dodana przez: Daria

mgr Ewa Lachowicz

ul. 1 Maja 1/8
Oława

Terapia pomogła mi poradzić sobie ze stresem związanym z egzaminami na uczelni, dzięki temu zdałem sesje. Naprawdę polecam, Wojciech Kowalski

mgr Katarzyna Planicka-Sroga

Mobilingua
Żory os. 700-lecia
44-240 Żory

Bardzo miła Pani. Umie obchodzić się z dziećmi. Na każdą wizytę dziecko wybiera się z uśmiechem na twarzy. Zawsze jest przygotowana na zajęcia. Dziecko z zajęć na zajęcia zaczyna coraz więcej mówić.
Opinia dodana przez: Wojtuś

Anna Woźniakowska

Gabinet
Warszawa

Opieka, jaką obdarzone zostały moje dzieci przez Panią Woźniakowską jest nieoceniona. Już po kilku minutach kontaktu czuć, że dobro dziecka jest priorytetem. Pani Ania jest niesamowicie ciepłą osobą, dzięki czemu dzieci łatwo wchodzą w kontakt i współpracują. Niesamowicie doceniam holistyczne podejście do pacjenta - sugestie innych konsultacji czy obserwacji, szczegółowość podczas prowadzenia diagnozy. Dzięki takiemu podejściu u moich dzieci widziałam i widzę efekty terapii. Wcześniejsze terapie u innych osób nie ...
Opinia dodana przez: Anna

Anna Feczko

Logopeda dziecięcy

poradnia przy PZG
Koszalin

NAJLEPSZA!!! Mieliśmy problem z synkiem 2 msc. Nie chciał jeść, pić.... Żona bezradna, płacze, denerwuje się... Od lekarza do lekarza i Nic... Dopiero Pani Ania Nam pomogła, odpowiednie podejście, masaże, dobór smoczka, pozycja i Jest!!!! Jesteśmy bardzo wdzięczni i z całego serca 💕 dziękujemy!!!
Opinia dodana przez: Adam

Iwona Janus

Warszawa

Pani Iwona jako jedyna spośród wielu specjalistów jakich spotkałam na swojej drodze chce pomóc za wszelką cenę. gdyby nie Ona mój Syn pewnie byłby na najlepszej drodze do inwalidztwa. Poza szeroką wiedzą jaką posiada, pomysłowością, cierpliwością CHĘCIĄ POMOCY poszukiwała różnych form pomocy, podpowiadała miejsca w które powinniśmy jeszcze sprawdzić . Życzę żeby każdy rodzic posiadający dziecko z problemami trafił na taką osobę jaką jest Pani Iwona.Pozdrawiamy.
Opinia dodana przez: Dorota

Katarzyna Bieńkowska

ks. Staszica 23 lok. 4
38-400 Krosno

Niski poziom wiedzy. Ta pani za dużo mówi nie na temat i nie przekłada się to na wartość merytoryczną. Od razu widać, że ta pani nie posiada profesjonalnej wiedzy medycznej i nie ma pojęcia nawet o podstawowych zabiegach medycznych. To od razu pozna osoba, która, która wnikliwe studiowała medycynę. Taka „terapia” jest dość udawana, a rodzic może sobie ją sam z dzieckiem przeprowadzać w domu bez tracenia czasu.
Opinia dodana przez: Ewelina