Lekarze Łowicz

lekarz Marek Burzyński

Chirurg ogólny

Specjalistyczny Gabinet chirurgiczny Marek Burzyński
Ułańska 2/15 (NZOZ Medyk)

wizyta już od 50
Swietny lekarz!!nie pamietam klekarza z takim podejsciem do pacjenta!!zoperowal mi pęcherzyk żółciowy i opiekowal sie od poczatku do konca!!gorącopolecam
Opinia dodana przez: Marek
Łowicz Dermatolog dr Zbigniew Wroniecki

dr Zbigniew Wroniecki

Dermatolog

Gabinet Dermatologiczny Łowicz, Os.Noakowskiego bl.1/39
Os. Noakowskiego 1, m 39
Łowicz

Umówiłem się do Pana doktora po wizytach w różnych gabinetach - Medicover, Multimed, Lim. Wszędzie z grubsza wyglądało to podobnie - rozpoznanie, maści sterydowe i leki na łojotokowe zapalenia skóry. U Pana doktora solidny wywiad, zero pośpiechu, dokładne obejrzenie zmian skórnych. Po prostu profesjonalnie. Atmosfera sympatyczna, ale także profesjonalna. Dla mnie super !
Opinia dodana przez: Urszula

lekarz Lukasz Skoneczny

Internista

zoz lowicz

99-400 Łowicz

Szkoda tylko, że wcześniej chodziło się do innych lekarzy, nie wiedząc o tym doktorze. Dr Skoneczny jest jakby z innego świata, gdzie człowiek jest traktowany jak człowiek nie śmieć do zarabiania pieniędzy. Jego diagnoza jest trafna i podpowiedzi gdzie szukać pomocy jeśli potrzebna pomoc specjalistów wysyła do najlepszych specjalistów. Inni lekarze łowiccy to strata zdrowia i strata czasu i pieniędzy.
Opinia dodana przez: Aga

lekarz Bożena Kucińska

Pulmonolog, Alergolog

Łowicz

Pani dr to lekarz z dużym doświadczeniem,wiedza i pomoc nieoceniona leczyla moją córkę teraz przyjęła moją wnuczke za co gorąco jej dziękuję ponieważ nie były to godz przyjęć wnuczka czuje się bardzo dobrze pozdrawiam panią doktor i polecam wszystkim
Opinia dodana przez: Katarzyna

dr Jerzy Jurkiewicz

Ginekolog, Ginekolog położnik

Iłowska 1/3/lok.13
99-400 Łowicz

Jak bardzo zły jest to lekarz mogłabym napisać cały esej.
Nie polecam doktora, zwłaszcza kobietom ciężarnym, gdyż podejście do ciąży doktor ma raczej mało umiejętne. Nie pyta o stan zdrowia pacjentki, na pytania nie odpowiada, zbywa, wyśmiewa. Badania do szpitala (np wymaz z pochwy i odbytu) pobiera tak wcześnie, że w szpitalu wynik badania należy natychmiast powtarzać. Pokazałam doktorowi zaświadczenie lekarskie i w moim przypadkiem można rozważać CC. Nawet ...
Opinia dodana przez: Karolina

dr n. med. Waldemar Grabowski

Pediatra

Żabia 17
99-400 Łowicz

Lekarz goddny polecenia, kompetentny , sumienny dzieci go lubią.

lekarz Elżbieta Młoczkowska

Pediatra

Tkaczew 5 lok. 19a
99-400 Łowicz

Polecam. Moja córka nie lubi lekarzy a Panią doktor wręcz kocha. To nie prawda, że nie umie leczyć bez antybiotyków. Moja córka często chorowała a ona tak mi ją wyprowadziła, że potrafi ze wczesnego stadium anginy wyjść bez antybiotyku.

lekarz Paulina Kowalska

Otolaryngolog

Przychodnia specjalistyczna im. dr Stanisława Rotstada
Ułańska 28
99-400 Łowicz

Pani Doktor jest bardzo rzeczowa, wszystko tłumaczy, pozwalając zrozumieć przyczynę dolegliwości oraz jak będzie prowadzone leczenie. Badanie przeprowadzone przez Panią Doktor było wykonane bardzo profesjonalnie oraz komfortowo w porównaniu do innych lekarzy u jakich miałam przyjemność się ,, leczyć „. Bardzo polecam tego specjalistę.
Opinia dodana przez: Małgorzata

Urszula Maciągowska-Siniarska

Ortodonta, Stomatolog

Łowicz

Najgorsze co moglam zrobic w swoim zyciu to isc do "tej specjalistki" i leczyc zęby. Leczy wady zgryzu poprzez pilowanie ich. Na uwagi reaguje agresywnie. Od roku mialam miec zdjety aparat a tu juz 4 rok idzie leczenia a efekty są niezadawalajace. Piluje zęby az sa chropowate i czuc pozniej ból przy piciu. Jezeli ktos chce zachowac swoje szkliwo i zęby to ostrzegam przed tą AMATORKĄ!

Marcin Chróścielewski

Internista

Iłowska 1/3/lok.13
99-400 Łowicz

Świetny człowiek i lekarz człowiek dusza bardzo uczynny i pomocny nie uważa każdej młodej osoby za symulanta
Opinia dodana przez: Tomasz