Lekarze Łowicz

Dermatolog

Gabinet Dermatologiczny Łowicz, Os.Noakowskiego bl.1/39
Os. Noakowskiego 1, m 39
Łowicz

Bardzo doswiadczony lekarz,dobrze wyiasnil chorobe i wyleczyl mnie. Polecam. Bardzo dobry dermatolog.
Opinia dodana przez: Wiktor
Super lekarz bardzo dobre podejście do pacjenta wszystko wytłumaczy naprawdę dawno nie trafiłam na takiego lekarza polecam każdemu .
Opinia dodana przez: Ewelina

lekarz Marta Łabińska potocka

gabinet stomatologiczny
ul. Powstańców 2
99-400 Łowicz

Profesjonalna , sympatyczna i ceniona dentystka, która jest pełna pasji i zaangażowania. Serdecznie polecam !
Opinia dodana przez: Adam

lekarz Arkadiusz Czekański

Chełmońskiego 4/-
99-400 Łowicz

Bardzo kompetentny , życzliwy , uprzejmy lekarz , wszystko dokładnie wyjaśnia i poświęca każdej pacjentce tyle czasu ile potrzebuje , czasami nie zdążę zapytać a Pan doktor już udziela odpowiedzi na pytanie ;) polecam !

lekarz Agnieszka Malarska

Rehabilitant

99-400 Łowicz

Pani doktor niezwykle kompetentna, z cierpliwością i uwagą wysłuchująca pacjenta. Wywiad rzetelny i wnikliwy. Niezwykle miła i oddana swej pracy. Szukająca najlepszych rozwiązań. Godny polecenia specjalista.
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Monika Tomaszewska

Endokrynolog, Pediatra

Armii Krajowej 51
99-400 Łowicz

Jeździłam z synem kilka lat do Pani doktor w Dziekanowie Lesnym,cudowna i miła kobieta a przede wszystkim super lekarz.
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Renata Szmigielska

99-400 Łowicz

Super Lekarz, Super Człowiek. Ta Pani jest dla mnie Bohaterem. Uratowała mojego 12 - letniego synka, który z objawami po covidowymi trafił na początku maja b.r. na Oddział Intensywnej Terapii na ul. Spornej. To dzięki Pani Doktor, szybko trafił pod respirator i dziś szczęśliwie wraca do zdrowia. Wyrazy Ogromnego Szacunku oraz Uznania.
Opinia dodana przez: Jarek

lekarz Radosław Grębowski

Urolog

MediCenter Adam Stępniak
ulica 3 Maja 15
99-400 Łowicz

Doktor Grębowski to bardzo dobry lekarz. Jest miły i sympatyczny dla pacjentów. Bardzo szczegółowo tłumaczy co się stało i dlaczego są bóle, co trzeba zrobić aby pozbyć się problemu. Ma zawsze czas aby pomóc pacjentowi, porozmawiać z nimi i dobrać odpowiednie metody i leki. Dziękuję bardzo za pomoc. Irena

lekarz Paweł Borowski

99-400 Łowicz

Jestem pod wrażeniem. Rzadko spotyka się lekarza mającego tak dobre podejście do pacjenta, który naprawdę chce pomóc. Polecam! :)
Opinia dodana przez: łowiczanka

lekarz Jacek Pełka

Długa 20d
99-400 Łowicz

Wizyta odbyła się punktualnie i przebiegała wzorowo w atmosferze życzliwości. Lekarz szczegółowo przedstawił plan dalszego leczenia. Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Wysokiej klasy specjalista. Lekarz godny polecenia.
Opinia dodana przez: Krystian Syntyrz

Beata Wróbel

Położna

szpital w łowiczu
99-400 Łowicz

Wspaniała kobieta. W chwili porodu była cały czas ze mną. Za umiejętność wykonywania swojego zawodu powinna dostać nobla. Rodziłam razem z Panią Beatą i dzięki niej poród nie był taki straszny tym bardziej że miałam zielone wody i córcia miała antybiotyk po urodzeniu.

lekarz Tadeusz Tkaczyk

Podrzeczna 22
99-400 Łowicz

Świetny fachowiec i lekarz. Wspaniały Człowiek. Zawsze kieruje się przede wszystkim interesem pacjenta, który jest przez Niego traktowany z szacunkiem i sympatią. Potrafi nawiązać doskonały kontakt z pacjentem, sprawić, że pacjent ufa, wierzy i ma nadzieję. Na przestrzeni 6 lat dr Tkaczyk przeprowadził u mnie 4 operacje - 2 naprawcze i 2 endoprotezy kolan. Bez powikłań i najmniejszego błędu. Brak słów, bym umiała wyrazić Mu moją wdzięczność.
Opinia dodana przez: Zofia
{'id': 27598, 'name': u'\u0141owicz'} Neurologopeda
                                       mgr Olimpia Brzozowska

mgr Olimpia Brzozowska

Neurologopeda

Gabinet logopedyczny
Bratkowice 33
Łowicz

Bardzo dobry lekarz. Pani Olimpia pomogła mojemu synowi. Doradziła co mamy robić i jak ćwiczyć również w domu. Spotkania były nam bardzo potrzebne. Polecam Panią doktor z czystym sumieniem. Moje dziecko mówi i rozwija się świetnie - dziękujemy :)
Opinia dodana przez: Justyna

lek. dent. Agata Drop

Ułańska 2
99-400 Łowicz

Przetestowałam wielu dentystów, ale takiego podejścia do dzieci i dorosłych nie ma nikt! Cierpliwość, delikatność i dokladnosc, a przy tym informowanie o każdym etapie leczenia to tylko niektóre zalety Pani Agaty. 100% zaufania. I zadowolenie w cenie.

lekarz Lukasz Skoneczny

zoz lowicz
99-400 Łowicz

Dziękuję Panu za opiekę nad tatą. Taty już nie ma, ale pamiętam ostatnie słowa jakie Pan powiedział o tacie, nie oceniał go Pan . Szkoda że nie można Pana sklonować. Pana żona , dzieci, rodzice powinni być z Pana dumni. Córka Pana Placka

Marcin Chróścielewski

Iłowska 1/3/lok.13
99-400 Łowicz

Świetny człowiek i lekarz człowiek dusza bardzo uczynny i pomocny nie uważa każdej młodej osoby za symulanta
Opinia dodana przez: Tomasz

lek. dent. Michał Osica

Osiedle Bratkowice 23/17
99-400 Łowicz

Przemiły super wizyta usunięcie 10 sek mega zadowolona .zero bólu bardzo fajny stomatolog pierwszy raz bez stresu poszłam wart polecenia
Opinia dodana przez: Marzena

Grzegorz Kokołaszwili

ZOZ
99-400 Łowicz

Bardzo kompetentny i sympatyczny lekarz. Serdecznie polecam. Pan Doktor dolaczyl do listy moich najlepszych lekarzy, nie tylko w Lowiczu.
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Iwona Kłoszewska

Psychiatra

Nowa 8,
99-400 Łowicz

Pani profesor pomogla mi w mojej chorobie (schizofrenia) . Dzieki niej moge funkcjonowac na codzien. Kompetentna specjalistka w swojej dziedzinie. Polecem wszystkim serdecznie!!!
Opinia dodana przez: Malgorzata

lekarz Jakub Cyganowicz

Lekarz Sp. z o.o. NZOZ
ulica Podrzeczna 7
99-400 Łowicz

Bardzo kompetentny,przemiły,profesjonalny lekarz. Nie zbywa pacjenta. Bardzo dobrze poradzi w sprawie leczenia(leków). W krytycznej sytuacji służy chętnie fachową radą i profesjonalnie kieruje na dalsze leczenie. Bardzo polecam.
Opinia dodana przez: Edyta