Lekarze Łowicz

dr n. med. Waldemar Grabowski

Żabia 17
99-400 Łowicz

Byłam u Pana Doktora z Synem, miły, dokładnie osłuchał Małego, wyleczył, wg mnie spoko, choć byliśmy tylko raz przez nagłą potrzebę.
Opinia dodana przez: Joanna

dr hab. n. med. Danuta Gryczyńska

Laryngolog dziecięcy, Laryngolog

Długa 14
99-400 Łowicz

Generalnie bardzo miła Pani, wizyta równiez przebiegła miło. Jęli chodzi o leczenie to miałam dość skomplikowany przypadek dlatego ciężko mi powiedzieć czy to wina Pani doktor czy mojej choroby, ale niestety leczenie było dość długie i bolesne. Ale w sumie byłam zadowolona i przy nastepnej chorbie równiez trafie do Pani doktor.

lekarz Sylwester Tworek

Lekarz rodzinny

Przychodnia Podstawowej Opieki Zdrowotnej
Świętojańska 1/3B
99-400 Łowicz

Dzięki temu lekarzowi wylądowałem w szpitalu na oddziale hematologii gdyż zatruł mnie lekami bo nie raczył zbadać mi krwi. Szkoda słów na takich lekarzy już do niego nie chodzę i odradzam wszystkim. Chyba, że chcą się wybrać na tamten świat.
Opinia dodana przez: pawcin86

lekarz Marta Rabsztyńska-Lisicka

Anestezjolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Stacja Opieki - Centrum Pielęgniarstwa Środowiskowo - Rodzinnego i Rehabilitacji Caritas Diecezji Łowickiej w Łowiczu
ulica Długa 3
99-400 Łowicz

Mądra, ciepła, empatyczna i z dużym poczuciem humoru. Nie da sobie wciskać kitu i bardzo dobrze. Często w biegu.
Opinia dodana przez: Kuba
Z całego serca polecam Panią Doktor Urszulę Maciągowską-Siniarską. Prowadziła moje leczenie ortodontyczne kilka lat i w efekcie końcowym mogę nareszcie cieszyć się nowym uśmiechem. Jej ogromne doświadczenie i profesjonalnie podejście do pacjenta ułatwiło osiagnięcie zamierzonego rezultatu. Na miejscu znajdują się również aparaty pantomograficzne, co bardzo usprawniało i ułatwiało cały proces, ponieważ można było zrobić zdjęcie zębów na miejscu bez konieczności udawania się do innej pracowni RTG. Polecam!
Opinia dodana przez: Jacek

dr Andrzej Sobieraj

Kardiolog

Szpital Miejski w Łowiczu
99-400 Łowicz

Dziękuję P.Doktorowi za opiekę w szpitalu w Łowiczu .Przyjechałam na badania , gdzie szybko i profesjonalnie zrobiono mi potrzebne badania .Akurat trafiłam na salę gdzie ordynatorem był P Doktor A.Sobieraj .Dziękuję Doktorze za pomoc , za wyjątkowo szczegółowy opis moich badań .Polecam każdemu opiekę w szpitalu Pana Doktora .Wdzięczna pacjentka
Opinia dodana przez: Barbara

lekarz Krzysztof Chorążka

Dermatolog, Wenerolog

Stary Rynek 14
99-400 Łowicz

Bardzo dobry lekarz, mnie pomógł bardzo z brodawkami na stopach. Bardzo długo zwlekałam z pójściem z tym problemem do lekarza. Dobrze, że trafiłam do niego. Przepisał mi leki, które szybko zadziałały. Zalecił co mam dokładnie zrobić. Szkoda tylko, że tyle zwlekałam, żeby do niego pójść.

lekarz Elżbieta Jagoda

ulica Iłowska 47A/19
99-400 Łowicz

Pani doktor bardzo niemiła, podeszła olewczo do tematu, nie zainteresowała się urazem, ledwo wybłagałam ją o skierowanie na dalsze badania, chciała uznać uraz jako stłuczenie, okazało się to wybiciem barku oraz uszkodzeniem mięśnia łopatkowego i możliwym uszkodzeniem nerwów splotu ramienmego. Nie polecam, uciekajcie.
Opinia dodana przez: Wiktoria

lekarz Sylwia Materkowska

ulica Iłowska 1/3
99-400 Łowicz

Bardzo miła i cierpliwa Pani doktor. Dokładne badanie (akurat profilaktyczne) i okulary bardzo dobrze dobrane :)
Opinia dodana przez: Agata

lekarz Zdzisław Kiełbik

Przychodnia specjalistyczna im. dr Stanisława Rotstada
Ułańska 28
99-400 Łowicz

Nie polecam tego "lekarza" jakaś porażka, taka osoba dawno nie powinna robić w tym zawodzie.. To co przeżyłam przez tego "lekarza" jest nie do opisana... Byłam na Ktg sama, była niedziela, gdy tylko zobaczyl moj wynik Ktg ni stąd ni z owąd mówi ze zostaje w szpitalu.. Moja reakcja - szok. Przecież poszłam tylko na zwykle Ktg, dobrze się czuje, dzidzia się rusza, serduszko ladniej jej bije, myślę co się ...
Opinia dodana przez: Natalia

lek. med. Paweł Krauze

ulica Iłowska 1/3
99-400 Łowicz

W dniu wczorajszym miałem wizytę u ortopedy Paweł Krauze.Powiedzial że kończy moje leczenie ponieważ jestem już w stanie chodzić mimo iż informowałem że ledwo co chodzę i odczuwam jeszcze ból tego mięśnia.Ortopeda poinformował że nie wystawi mi L4 (mam ciężką pracę fizyczną) ponieważ zakończył moje leczenie i wystawi mi zaświadczenie o niezdolności do pracy natomiast na zaświadczeniu jest informacja że jestem zdolny do pracy i nikt nie chce mi tego ...
Opinia dodana przez: Bartłomiej

lekarz Elżbieta Nowak

Przychodnia specjalistyczna im. dr Stanisława Rotstada
Ułańska 28
99-400 Łowicz

Ta Pani nie powinna pracować jako lekarz A na pewno pediatra. Byłam zmuszona skorzystać z jej porady. Dziecko roczne z gorączka i zapaleniem uszu odesłanie bez pomocy. Potrzebowałam zmiany antybiotyku ponieważ na inny syn źle reagował Pani doktor przepsiala mi antybiotyk którego nie ma już w aptekach od pół roku. Niekompetentna, niemiła, złośliwa bez podejścia do dzieci i do rodzica. Z całym sercem nie polecam .
Opinia dodana przez: Justyna

lekarz Jerzy Napierała

Internista, Gastrolog

Podrzeczna 22
99-400 Łowicz

tragedia. moja mama jeździła do doktora z boleściami brzucha i żołądka, wymiotami po najmniejszym posiłku. opisywała szereg swoich dolegliwości, a doktor jedyne co potrafił to przewidywać w kółko xifaxan. SIBO stało się w ostatnim czasie popularne ale szanujmy się, jeśli któraś antybiotykoterapia nie przyniosła skutku może warto zlecić coś innego? informacje o leczeniu SIBO i o rifaksyminie są dostępne dla przeciętnego człowieka i można przeczytać o tym leczeniu lub obejrzeć ...
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Izabella Pawlak-Andrzejak

Łowickie Centrum Kardiologii
Batalionów Chłopskich 2B
99-400 Łowicz

NIE POLECAM! Lekarz bez podejścia do pacjenta. Zacznijmy od tego, ze zostałam uciszona przez Pania „doktor” wielokrotnie. Dodatkowo często widziałam irytację w moja strone. Taka rada - jeśli przychodzi pani ze złym humorem polecam wcale nie przychodzić niż wyżywać sie na pacjentach którzy PŁACĄ za wizytę.. Wizyta przeszła mocno stresująco, zdecydowanie ODRADZAM. Jest wiele innych kompetentnych lekarzy, niestety o tej pani tego powiedzieć nie mogę.
Opinia dodana przez: Anna
Lekarz fatalny. Miałam operację na tarczycę w 1972 roku. Tarczyca się odezwała Byłam na konsultacji u dr Stępnia. Najpierw oberwało mnie się że nie mam wypisu ze szpitala z 1972 roku, a następnie bez żadnych badań stwierdził ze przytyłam na szyi,(tylko dlaczego z jednej strony?) Niekompetentny, niemiły, nie interesuje się pacjentem. Poszłam do innego lekarza i okazało się że miałam rację. Są problemy z tarczycą ODRADZAM TEGO LEKARZA

lekarz Anna Matych-Czekańska

Lekarz medycyny pracy, Internista

Chełmońskiego 4/-
99-400 Łowicz

Osoba bez empatii i kompetencji, niechlujna i nie umiejąca słuchać. Pacjenta ma za nic, mamona przesłoniła wszystko, idzie na ilość nie n jakość. Omijać szerokim łukiem

lekarz Janusz Wnuk

Osiedle Dąbrowskiego 22/13
99-400 Łowicz

Bezczelny! Stanowczo odradzam! Przy wizycie na NFZ zamiast zbadać woli odsyłać do apteki by tam pacjentka sobie czegoś poszukała a najlepiej by udała się do prywatnej kliniki. Nie polecam !!!
Opinia dodana przez: Lidia

Jadwiga Pękala-Śliziuk

Stomatolog, Ortodonta

Topolowa 26
99-400 Łowicz

Nie dość ,że jej wiek już chyba nie pozwala na praktykę ,to na jej widok dziecko schowało sie za mnie,bo zobaczyło starą babcię w przydeptanych kapciach. Przyjmuje w stęchłej piwnicy o zelaznych drzwiach a co do czystosci ,to bałam się nie przylepić do czegoś fe fe fe fe fe,,,Na dodatek ma sklerozę , bo gubi pozostawione rtg.Nie polecam

lekarz Iwona Chmielewska

Neurolog dziecięcy, Neurolog

pl. Koński Targ 7
99-400 Łowicz

Mocno pretensjonalny ton od razu zniechęca do rozmowy z tą Panią. Byłam z dzieckiem na dwóch wizytach i na obu Pani dr oceniała moje metody wychowawcze. Na zadawane pytania udzielała bardzo zdawkowej odpowiedzi, praktycznie nic nie wnoszącej do tematu. Nie polecam.
Opinia dodana przez: Aleksandra

lekarz Jan Kotecki

Pulmonolog, Pediatra

Długa 14
99-400 Łowicz

Dziecko z gorączką 39,5 (po dostaniu czopka spadła więc w gabinecie około 37) wymiotujące na jego oczach i lecące przez ręce- pytanie czy jesteśmy umówieni oraz czy już u Niego byliśmy- na naszą odpowiedz że nie odesłał nas na izbę przyjęć bo on ma umówionych pacjentów na godziny... Gdybym wiedziała że mi dziecko tak zachoruje to bym 2 tyg wcześniej dzwoniła... -dostępny w niedziele po 21? może i tak ale ...
Opinia dodana przez: Justyna