No tak, same 5, ale taka jest o nim prawda. Inteligentny, sumienny a przede wszystkim fachowiec. Jeśli ktoś lubi wiedzieć to cierpliwie wytłumaczy ale jeśli nie masz smykałki do analizowania to i bez obaw i wnikania można spokojnie przyjąć to co zaleci. W moim przypadku i znajomego zrobił to trafnie i pomógł. No i zachował wrażliwość i empatię co udaje się niewielu lekarzom. Jeśli chodzi o koszty to nie nabija dodatkowych wizyt niepotrzebnymi badaniami czy kontrolami.

Bardzo dobry specjalistam miły, kompetentny, optymistyczny, dobrze nastawiny do poacjenta, przed i po zabiegu zainteresowany pacjentem i efektami zabigu. Współpracuje również ze świetnymi rehabilitantami. Bardzo polecem wszystkim ze schorzeniami kręgosłupa. Moja operacja odbyła się w Szpitalu na Lindleya w 02/2012r. Pozdrawiam Pana Doktora.

bardzo miły lekarz, pierwszy który chciał samo zdjęcie rtg - bez opisów innych lekarzy (powiedział, ze nie chce na to patrzeć :) mimo, że na wizytę się spóźniłam 20 min to i tak poświęcił Mi czasu tyle ile potrzebował, bez problemu wypisał skierowanie na rezonans, gdzie inni lekarze prywatnie stwierdzili, że nie ma po co robić,jestem za młoda, a On chce wiedzieć czy w tkankach miękkich nic nie ma, skierował Mnie na rehabilitacje i mam nadzieję, że teraz już będzie lepiej i ból kręgosłupa trochę się uspokoi.

Zdecydowanie polecam. Bardzo dobry specjalista. Wykonywał moją operację kręgosłupa w szpitalu na Lindley'a. Rezultaty przeszły moje najśmielsze oczekiwania. Po operacji codziennie odwiedzał każdego swojego pacjenta, natomiast w późniejszym okresie rekonwalescencji dawał konkretne, realistyczne zalecenia dotyczącego codziennego trybu życia oraz rehabilitacji. Naprawdę bardzo polecam ! :)

Dr Antolak to wspaniały lekarz,jest miły i kompetentny,odnosi się do pacjenta z wielkim szacunkiem i zaangażowaniem,poświęca na wizycie tyle czasu ile wymaga rodzaj schorzenia,interesuje się zdrowiem pacjentem(po operacji często zagląda na salę i dopytuje się o stan zdrowia). Polecam tego lekarza.

Polecam tego lekarza.

Polecam!!!! Konkretny, kompetentyny. Dr zdecydowanie wzbudzil moje zaufanie, a do tego bardzo mily i uprzejmy:)

bardzo miły, otwarty, komunikatywny, w sposób przystępny wyjaśnia zagadnienia medyczne, specjalizuje się w zagadnieniach dotyczących kręgosłupa i to da się wyczuć podczas wizyty, współpracuje z bardzo dobrymi rehabilitantami, ocena 4 wynika z tego że, jak się okazało, moje schorzenia nie dotyczą samego kręgosłupa i potrzebna jest konsultacja innych specjalistów

To wspaniały lekarz, kompetentny, świetny operator, przywrócił mi radość życia, z całego serca polecam!

Bardzo dobry lekarz i poleciła bym jak ktoś by potrzebował .

Bardzo dobry lekarz i poleciła bym jak ktoś by potrzebował .

Świetny lekarz ! Polecam go swoim znajomym.

Świetny lekarz ! Polecam go swoim znajomym.

Wciąż poszukujesz "Traumatolog Warszawa"?

Premium Medical
Kobielska 23/BR3
LUXMED
ul. Jerozolimskie 65/79 (budynek hotelu Mariott)
Centrum Medyczne CMP Piaseczno
18-200 Wysokie Mazowieckie
28 Czerwca 1956 r. 115
61-567 Poznań
LUXMED
ul. Jerozolimskie 65/79 (budynek hotelu Mariott)