Doktor Łukasz Antolak specjalizuje się w leczeniu zachowawczym i chirurgicznym schorzeń i urazów kręgosłupa (dyskopatie, przepukliny dyskowe, zmiany zwyrodnieniowe, osteoporotyczne i urazowe złamania kręgów, kręgoszczeliny, kręgozmyki, deformacje u dzieci i dorosłych – skoliozy, choroba Scheuermanna).

W swojej praktyce w szerokim zakresie wykorzystuje nowoczesne i małoinwazyjne metody chirurgicznego leczenia kręgosłupa.

Ortopeda traumatolog, absolwent II Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie. Wieloletni pracownik Kliniki Chirurgii Urazowej Narządu Ruchu i Ortopedii CMKP SPSK im. A.Grucy w Otwocku, Kliniki Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu Szpitala Dzieciątka Jezus w Warszawie, Kliniki Neuroortopedii Instytutu Reumatologii w Warszawie. W latach 2014-2017 pełnił funkcję Koordynatora ds.Chirurgii Kręgosłupa Wojewódzkiego Szpitala Chirurgii Urazowej STOCER w Warszawie.

Współpracuje z licznymi ośrodkami medycznymi zajmującymi się diagnostyką i leczeniem schorzeń kręgosłupa: CM Gamma, CRS Clinic, CRS Rehabilitacja, Enelsport.

Doświadczenie zawodowe zdobywał w renomowanych ośrodkach w Polsce i za granicą m.in:
- Basel University Hospital (Szwajcaria),
- University of Chicago Hospital (USA),
- Mayo Clinic (Rochester, USA),
- Nanjing University Hospital (Chiny)
- Clinique du Sport (Bordeaux, Francja).

Uczestnik licznych zagranicznych i krajowych kursów dotyczących nowoczesnych metod chirurgii kręgosłupa. Jest członkiem krajowych i międzynarodowych towarzystw naukowych m.in. PTOiTr, PTChK, AOSpine oraz członkiem i narodowym reprezentantem Polski w ISMISS (International Society for Minimal Intervention in Spinal Surgery), wieloletni członek Rady Krajowej AOSpine Poland.

Wieloletni wykładowca akademicki, organizator i wykładowca na polskich i międzynarodowych kursach chirurgii kręgosłupa.

Gdzie przyjmuję doktor Łukasz Antolak?

Doktor przyjmuje w Warszawie w placówkach "Centrum Medyczne Gamma" na Broniewskiego 3, telefon: 22 273 90 00, "Enel - Sport" Łazienkowska 3, 22 161 16 16, oraz "CRS Clinic" Ogrodowa 58, 516 167 506.

No tak, same 5, ale taka jest o nim prawda. Inteligentny, sumienny a przede wszystkim fachowiec. Jeśli ktoś lubi wiedzieć to cierpliwie wytłumaczy ale jeśli nie masz smykałki do analizowania to i bez obaw i wnikania można spokojnie przyjąć to co zaleci. W moim przypadku i znajomego zrobił to trafnie i pomógł. No i zachował wrażliwość i empatię co udaje się niewielu lekarzom. Jeśli chodzi o koszty to nie nabija dodatkowych wizyt niepotrzebnymi badaniami czy kontrolami.

Bardzo dobry specjalistam miły, kompetentny, optymistyczny, dobrze nastawiny do poacjenta, przed i po zabiegu zainteresowany pacjentem i efektami zabigu. Współpracuje również ze świetnymi rehabilitantami. Bardzo polecem wszystkim ze schorzeniami kręgosłupa. Moja operacja odbyła się w Szpitalu na Lindleya w 02/2012r. Pozdrawiam Pana Doktora.

bardzo miły lekarz, pierwszy który chciał samo zdjęcie rtg - bez opisów innych lekarzy (powiedział, ze nie chce na to patrzeć :) mimo, że na wizytę się spóźniłam 20 min to i tak poświęcił Mi czasu tyle ile potrzebował, bez problemu wypisał skierowanie na rezonans, gdzie inni lekarze prywatnie stwierdzili, że nie ma po co robić,jestem za młoda, a On chce wiedzieć czy w tkankach miękkich nic nie ma, skierował Mnie na rehabilitacje i mam nadzieję, że teraz już będzie lepiej i ból kręgosłupa trochę się uspokoi.

Zdecydowanie polecam. Bardzo dobry specjalista. Wykonywał moją operację kręgosłupa w szpitalu na Lindley'a. Rezultaty przeszły moje najśmielsze oczekiwania. Po operacji codziennie odwiedzał każdego swojego pacjenta, natomiast w późniejszym okresie rekonwalescencji dawał konkretne, realistyczne zalecenia dotyczącego codziennego trybu życia oraz rehabilitacji. Naprawdę bardzo polecam ! :)

Dr Antolak to wspaniały lekarz,jest miły i kompetentny,odnosi się do pacjenta z wielkim szacunkiem i zaangażowaniem,poświęca na wizycie tyle czasu ile wymaga rodzaj schorzenia,interesuje się zdrowiem pacjentem(po operacji często zagląda na salę i dopytuje się o stan zdrowia). Polecam tego lekarza.

Polecam tego lekarza.

Polecam!!!! Konkretny, kompetentyny. Dr zdecydowanie wzbudzil moje zaufanie, a do tego bardzo mily i uprzejmy:)

bardzo miły, otwarty, komunikatywny, w sposób przystępny wyjaśnia zagadnienia medyczne, specjalizuje się w zagadnieniach dotyczących kręgosłupa i to da się wyczuć podczas wizyty, współpracuje z bardzo dobrymi rehabilitantami, ocena 4 wynika z tego że, jak się okazało, moje schorzenia nie dotyczą samego kręgosłupa i potrzebna jest konsultacja innych specjalistów

To wspaniały lekarz, kompetentny, świetny operator, przywrócił mi radość życia, z całego serca polecam!

Bardzo dobry lekarz i poleciła bym jak ktoś by potrzebował .

Bardzo dobry lekarz i poleciła bym jak ktoś by potrzebował .

Świetny lekarz ! Polecam go swoim znajomym.

Świetny lekarz ! Polecam go swoim znajomym.