Doktor Łukasz Antolak specjalizuje się w leczeniu zachowawczym i chirurgicznym schorzeń i urazów kręgosłupa (dyskopatie, przepukliny dyskowe, zmiany zwyrodnieniowe, osteoporotyczne i urazowe złamania kręgów, kręgoszczeliny, kręgozmyki, deformacje u dzieci i dorosłych – skoliozy, choroba Scheuermanna).

W swojej praktyce w szerokim zakresie wykorzystuje nowoczesne i małoinwazyjne metody chirurgicznego leczenia kręgosłupa.

Ortopeda traumatolog, absolwent II Wydziału Lekarskiego Akademii ...

bardzo miły lekarz, pierwszy który chciał samo zdjęcie rtg - bez opisów innych lekarzy (powiedział, ze nie chce na to patrzeć :) mimo, że na wizytę się spóźniłam 20 min to i tak poświęcił Mi czasu tyle ile potrzebował, bez problemu wypisał skierowanie na rezonans, gdzie inni lekarze prywatnie stwierdzili, że nie ma po co robić,jestem za młoda, a On chce wiedzieć czy w tkankach miękkich nic nie ma, skierował Mnie na rehabilitacje i mam nadzieję, że teraz już będzie lepiej i ból kręgosłupa trochę się uspokoi.

bardzo miły, otwarty, komunikatywny, w sposób przystępny wyjaśnia zagadnienia medyczne, specjalizuje się w zagadnieniach dotyczących kręgosłupa i to da się wyczuć podczas wizyty, współpracuje z bardzo dobrymi rehabilitantami, ocena 4 wynika z tego że, jak się okazało, moje schorzenia nie dotyczą samego kręgosłupa i potrzebna jest konsultacja innych specjalistów

on jest świetnym lekarzem :) polecam go!!!!!

on jest świetnym lekarzem :) polecam go!!!!!

Dr Antolak to wspaniały lekarz,jest miły i kompetentny,odnosi się do pacjenta z wielkim szacunkiem i zaangażowaniem,poświęca na wizycie tyle czasu ile wymaga rodzaj schorzenia,interesuje się zdrowiem pacjentem(po operacji często zagląda na salę i dopytuje się o stan zdrowia). Polecam tego lekarza.

Polecam tego lekarza.