Lekarze Gdańsk

lekarz Janusz Andruszkiewicz

Matejki 22 lok. 2
80-232 Gdańsk

Dziękuję za okazaną pomoc,poświęcony czas,sposób leczenia i poradę
P.Agnieszka świetny fachowiec , zna sie na rzeczy Bardzo delikatna.Po wizytach w innych placówkach, musze stwierdzić, że chyba najlepszy stomatolog z jakim mialam doczynienia. Ceny nie wygórowane. Z całego serca polecam p.Agnieszkę.
Opinia dodana przez: Monika

Igor Buciora

Lipowicza 42
80-809 Gdańsk

pan Igor to najwspanialszy stomatolog na świecie podobnie jak jego żona,okropnie bałam się wszelkich wizyt które u innych stomatologów kojarzyły mi się z horrorem u Niego na fotelu prawie spałam,leczenie bez bólu,kultura osobista na bardzo wysokim poziomie ,leczenie wygląda na miarę dwudziestego pierwszego wieku,moja rodzina wszystkie zęby leczy u tego Pana ,leczą się znajomi którym polecałam tego lekarz oraz dalsza rodzina,wszyscy są zadowoleni Małgosia i Edek k. tczew
Może być wzorem do naśladowania Swoim zachowaniem i wiedzą dla innych lekarzy. Zasługuje na wyróżnienie

lekarz Tomasz Wróblewski

Psychiatra

Wojewódzki Szpital Psychiatryczny
Srebrniki 1
Gdańsk

Rewelacyjny lekarz. Marzenie, wzór dla lekarzy wszystkich specjalności. Kulturalny, potrafi rozwiać i wytłumaczyć wtpliwości, czym wzbudza zaufanie. Postrzega zdrowie pacjenta kompleksowo. Doktor na 6+. Polecam!!!
Bardzo dobry lekarz. Polecam wszystkim rodzicom martwiącym się o zdrowie swoich dzieci. Pani doktor to wspaniały diagnosta, rozważny a jednocześnie szukający nowych rozwiązań.
Opinia dodana przez: Aga

lekarz Justyna Horoszko-Czapla

Ortodonta

Cieszyskiego 38a/13
80-809 Gdańsk

Świetna ortodontka! Rzeczowa, kompetentna. Leczyłam się prawie dwa lata. Wadę miałam naprawdę trudną. Dziś mija rok od zdjęcia aparatu, a moje zęby są dokładnie tak piękne, jak w dniu, kiedy go ściągałam. Polecam serdecznie Panią Justynę - świetna jakość za przystępną cenę.
Opinia dodana przez: Elwira

lek. dent. Marzena Cyran-Jakšto

Prywatny Gabinet Lekarski
Kołobrzeska 5 lok. 7
80-397 Gdańsk

Pani dr. Marzena leczy mnie moją rodzinę i chyba większość znajomych. rewelacja, żadnego bólu nawet przy podawaniu znieczulenia, kompetentna i solidna. Leczę się już kilka lat i nie mam żadnych problemów z zębami. Polecam.
Opinia dodana przez: Mateusz

lekarz Jacek Łukasiewicz

Malborska 5A/2
80-392 Gdańsk

Lekarz oddany bez reszty pacjentowi, swoją pogodą ducha powoduje rozlużnienie napięć związanych ze stanem chorobowym. Bezinteresowny i fachowy.
Opinia dodana przez: Jacek

lekarz Danuta Skoczyńska-Olejarczyk

Lekarz rodzinny, Pediatra

LUX MED
Al. Zwycięstwa 49
80-207 Gdańsk

Lekarz z powołania a do tego przemiła i ciepła osoba. Cała moja rodzina jest pod opieką Pani doktor już od 8 lat. Diagnozy trafne. Antybiotyk tylko kiedy bezspornie niezbędny. Fachowiec w każdym calu.
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Rafał Curyło

Przychodnia "Kilińskiego"
ul. Kilińskiego 34
80-452 Gdańsk

Wszędzie będę chwalić. Dziękuję za pomoc w moim przypadku - złamanie trój-kostkowe. Ekspert w swoim zawodzie.
Opinia dodana przez: Sebastian

lekarz Anna Siewruk-Kalicka

Startowa 1/gab.14
80-461 Gdańsk

Z całego serca polecam wizytę u Pani Doktor Anny Siewruk-Kalickiej i Doktora Macieja Cherka. Wykonano biopsję cienkoigłową. Czas trwania jak i odczucia temu towarzyszące porównać mogę jedynie do ukłucia komara...chociaż?...komar kłuje dłużej i bardziej czuć...:) Cóż, wspaniali fachowcy, bezboleśnie, błyskawicznie, bardzo sympatyczni i mili...nie ma sensu więcej zachwalać...Polecam serdecznie i pozdrawiam gorąco.
Opinia dodana przez: Piotr Cichawa

lek. dent. Katarzyna Lisiecki-Patyna

ul. Aldony 2A/3
80-438 Gdańsk

Lekarz godny polecenia , kompetentny uprzejmy , obrazowo tłumaczy proces leczenia . Poświęca dużo czasu na wyjaśnienie co aktualnie wykonuje jestem bardzo zadowolona z wizyty i z przyjemnością będę korzystać z usług .

lek. dent. Jarosław Nather

ul. Dobrzyńskich 10
80-119 Gdańsk

Świetny dentysta. Od kilkunastu leczę zęby u niego i jestem zachwycona. Leczenie zawsze bez bólu i bez znieczulenia. I o dziwo, po leczeniu zębów nawet przez dwa trzy lata nie mam żadnych ubytków. Polecam !
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Magdalena Wieczorek- Rutkowska

Onkolog

ul. Wawelska 23b/4
80-034 Gdańsk

Pani doktor leczyła u mnie raka piersi. Wspaniała, ciepła, empatyczna kobieta. Każdą decyzję tłumaczy, rozmawia, zleca badania. Pacjent czuje się zaopiekowany
Opinia dodana przez: Gosia

lekarz Grzegorz Gryglewski

ul. Kaprów 12/12
80-316 Gdańsk

Bardzo rzeczowy , kulturalny i sympatyczny lekarz . Poświęca na wizytę tyle , ile trzeba . Dokładnie tłumaczy przebieg leczenia czy zabiegu . Polecam z czystym sumieniem .
Opinia dodana przez: Katarzyna

lek. dent. Oleksandra Dzordzo

ul. Syriusza 6
80-299 Gdańsk

Bardzo polecam Panią stomatolog. Wizyty w gabinecie są zawsze profesjonalne, na wysokim poziomie. Każdy pacjent traktowany jest indywidualnie i czas wizyty zależny jest od problemu z jakim pacjent przychodzi. W niektórych gabinetach, każdy ma przeznaczone np 0,5 godziny i po tym czasie kolejne zabiegi wykonywane są na następnej wizycie. Tu, również każdy pacjent ma swój termin, natomiast jest on zdecydowanie dostosowany tak, że podczas jednej wizyty można załatwić większość swoich ...
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Paweł Stoiński

Centrum Medyczne Medycyna Rodzinna
ulica Pomorska 96
80-333 Gdańsk

Pan dr Stoiński nie jest moim lekarzem rodzinnym (a szkoda) ale jest lekarzem mojej przyjaciółki,to co robi dla mojej przyjaciółki J.L jest rzadko spotykane.Dziękuję Panu za troskliwą opiekę,okazane ciepło i zrozumienie, zwłaszcza po stracie bliskiej osoby.Profesjonalizm,życzliwe podejście,szybka konsultacja oraz wyjątkowo trafny sposób leczenia pozwolił na to aby mogła żyć dalej choć już bez bliskiej osoby. Z WYRAZAMI SZACUNKU Elżbieta Krajewska
Opinia dodana przez: Elżbieta

Barbara Boryczko

Kościuszki 158
80-427 Gdańsk

Pełen profesjonalizm. Pani Doktor zawsze doradzi, podpowie widać, że zna Się na fachu. Przy tym przesympatyczna Osoba polecam serdecznie!

lek. dent. Małgorzata Iwicka

Sztormowa 7c
80-335 Gdańsk

Delikatny i profesjonalny stomatolog. Szczerze polecam !!!