Lekarze Gdańsk

Chirurg ogólny, Medycyna estetyczna

Wyspa Medycyny Przyjaznej
Toruńska 15
80-747 Gdańsk

Specjalista z dużym doświadczeniem, anielską cierpliwością i pewną ręką, chirurg doskonały, Wyczerpująco wyjaśnia propozycję i plan pracy, a przy tym wszystkim na poczucie estetyki, elegancji i umiaru, w tym, co robi, a to już nie tylko profesjonalizm, ale talent. Po 5 gwiazdek w każdej kategorii. Asystentka doktora idealnie wkomponowuje się w wysoki poziom obsługi, walory jej pracy także błyszczą 5 gwiazdkami.
Opinia dodana przez: Weronika

Nie Pamiętam Drgas

Uniwersytet Medyczny w Gdańsku
Gdańsk

Byłam niedawno u tego Pana. Jestem pod wrażeniem przyjęcia, kompetencji i trafnej diagnozy. Wcześniej męczyłam się z bólem oczu kilka miesięcy i nikt nie mógł mi pomóc. Po jednej wizycie i w końcu trafnym leczeniu jestem jak nowa. Nie zauważyłam również żadnych "zapachów" jak sugerowano w poprzednich opiniach. Polecam tego okulistę,

dr n. med. Maciej Chojnicki

Kardiolog dziecięcy, Pediatra

invikta
Gdańsk

FENOMENALNY GENIUSZ .Dr Chojnicki leczy i poprowadził operację mojej córki w Szpitalu Kolejowym. MOIM ZDANIEM TO PRAWDZIWY DAR OD BOGA dla nas tu na ziemii :) PODZIWIAM GO JAKO CZŁOWIEKA I LEKARZA .To Profesjonalny , Przemiły Perfekcyjny GENIUSZ, do tego jeszcze skromny !URatował jej życie. Dla niego to zwykły zabieg implant zamykający PDA , ale tym zabiegiem uratował nam zycie . Nie tylko mojej córce , ale i nam rodzicom ...

dr n. med. Marek Suchorzewski

Anestezjolog

Centrum Medycyny Inwazyjnej ul.Smoluchowskiego 17
Gdańsk

Należę do grupy pechowców, którzy poznali co to znaczy cierpieć z powodu zapalenia nerwu trójdzielnego. Ból niewyobrażalny... Wizyty u trzech kolejnych specjalistów nie przyniosły poprawy. Potwornie cierpiałem przez od około miesiąca, gdy zdarzył się - rzec można - cud. Trafiłem do gabinetu Pana Doktora Marka Suchorzewskiego specjalizującego się m.in. w dziedzinie leczenia bólu. Po krótkim czasie od zastosowania zaleconego przez Pana Doktora leczenia ból zaczął ustępować. Byłem niezmiernie szczęśliwy, wróciła ...
Opinia dodana przez: Eugeniusz

lekarz Monika Konczalska

Dermatolog, Medycyna estetyczna

Akademia Medyczna
Gdańsk

Uprzejma poświęca dużo czasu. Na wizycie w Gdańsku nie patrzy na zegarek poświęca tyle czasu ile powinna. Przepisuje trochę drogie leki, ale skuteczne. Jedyny minus to , że kiedys napisalam do niej z prosba o nazwy lekow , ktore miala wyslac smsem. nie odezwala sie do tej pory. ale fakt jest sympatyczna mila ma BARDZA DUZA WIEDZE. Kieruje na wszystkie potrzebne badania, ANGAZUJE SIE bardzo w problem .SLUCHA TO DUZA ...
Opinia dodana przez: Katarzyna Nagiel
Byłem na kilku wizytach u Dr Michała w gabinecie w Gdańsku i jestem bardzo zadowolony z efektów. Szczerze polecam!
Opinia dodana przez: Konrad

lekarz Jarosław Pietreńczuk

ul. Taneczna 1/16
80-176 Gdańsk

Przede wszystkim super człowiek. Nie znam drugiego tak empatycznego lekarza. Skuteczny, znający się na swojej pracy, świadomy problemów naszych obecnych czasów. Bardzo się cieszę, że udało mi się znaleźć takiego lekarza. Mega polecam i dziękuję.
Opinia dodana przez: Pacjentka

lekarz Piotr Kuźmiński

SWISSMED Szpital
ulica Wileńska 44
80-215 Gdańsk

Super człowiek , wspaniały specjalista w swojej dziedzinie . Zawsze służący pomocą . Super podejście do pacjenta , warty polecenia . Serdecznie Pana pozdrawiam p. doktorze .Piotr Bek
Opinia dodana przez: Piotr

dr n. med. Zygmunt Adrich

Internista, Gastroenterolog

Szpital św. Wojciecha
al. Jana Pawła II 50
Gdańsk

Świetny lekarz - bardzo kompetentny, uprzejmy i życzliwy, olbrzymia wiedza a do tego kultura osobista, bardzo zainteresowany przebiegiem i efektami kuracji pacjenta. Gdyby każdy lekarz był taki, chorowanie stałoby się przyjemnością!
Opinia dodana przez: Zygmunt
Stomatolog marzenie. Jestem pacjentem od kilku lat i nie wyobrazam sobie abym mogla zmienic stomatolga. Pelna profesja. Wspaniale wyposazony gabinet. Supppppppppper!

lekarz Ewa Markiewicz

Dermatolog, Medycyna estetyczna

Gdańsk

Pani dr. Markiewicz podchodzi do pacjenta ze zrozumieniem, wyjaśnia i odpowiada na pytania dotyczące dolegliwości, nie ponagla. Jest doświadczonym i kompetentnym lekarzem. Rzetelnie i dokładnie przeprowadza badanie. Przy tym jest bardzo miłą, serdeczna osobą.
Wspaniały lekarz. Pani doktor jest wnikliwa, b sumienna, ciepła i empatyczna i wyrozumiała. Wspiera pacjenta w chorobie. Młodzi medycy obecni czasem w czasie pracy pani doktor mają znakomity przykład wzorowego lekarza. Dziękuję Pani Doktor!
Opinia dodana przez: Jadwiga

dr n. med. Jolanta Neubauer-Geryk

Internista, Angiolog

Gdański Uniwersytet Medyczny
80-211 Gdańsk

kompetentna i bardzo mila ,poswieca czas prywatny i ja jako pacjent czuje ze mnie slucha i jest szczerze zainteresowana moimi problemami zdrowotnymi co wcale nie jest takie codzienne..
Wspaniały pediatra. Naprawdę mogę poleciać tą Panią Doktor. W każdym jej geście podczas badania mojej córeczki było tyle ciepła i czułosci, ze moje maleństwo nawet nie zapłakało ( co jeszce się nigdy nie zdarzyło podczas wizyty lekarskiej ).

Grażyna Gawrońska

Mickiewicza
Gdańsk

Niesamowita pani doktor z powołania. Jestem leczona u niej od dziecka i nie zamieniłabym na żadną inną lekarke. Pani doktor posiada niesamowitą wiedzie i doskonale ją wykorzystuje. Gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Maria

lekarz Rafał Pawlaczyk

Chirurg ogólny, Kardiochirurg

SWISSMED Szpital
ulica Wileńska 44
80-215 Gdańsk

Pan doktor wybitny fachowiec i wspaniały człowiek operował mojego tatę tętniak aorty występującej i wymiana zastawki aortalnej wielogodzinną operacja obarczona olbrzymim ryzykiem ,ale dzięki ogromnej wiedzy i umiejętnością Pana doktora wszystko się udało. Dodatkowo po zabiegu pan doktor zadzwonił z informacją,że wszystko się by udało wielki lekarz, jeszcze większy człowiek bardzo dziękuję jeszcze raz!
Opinia dodana przez: Emil Ogrodowczyk

lekarz Maria Porzezińska

Pulmonolog, Internista

Dom Medyczny "Świętokrzyska" NCMed Przychodnie
Świętokrzyska 4
80-180 Gdańsk

Bardzo kompetentna Szczegółowy wywiad, skuteczne leczenie Polecam, byłem bardzo zadowolony Przy tym Pani Doktor bardzo mila

lekarz Anna Bryks-Laszkowska

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Przychodnia Aksamitna"
ulica Aksamitna 1
80-858 Gdańsk

Najlepsza chirurżka dziecięca. Uratowała mojego synka, nie zwlekając z diagnozą i działaniem. Polecamy z całego serca!
Opinia dodana przez: Mama

dr n. med. Zofia Michalska

Choroby zakaźne, Hepatolog

Specjalistyczne Gabinety Lekarskie MeaMedica
aleja Grunwaldzka 74
80-244 Gdańsk

Mam poważne schorzenie wątroby. Do Pani ordynator chodzę od 9 lat ale odkąd dowiedziałem się że Pani ordynator przyjmuje prywatnie i na dodatek mogę napisać opinie nie zwlekałem by poinformować ludzi szukających najlepszego specjalisty chorób wątroby.Dzięki determnacji Pani doktor doboru odpowiedniego leczenia mogę w miarę normalnie funkcjonować.Pani doktor mimo mojej beznadziejnej zdrowotnej sytuacji nie przekreśliła mnie wspierała duchowo i medycznie, starała się naprawdę bardzo. Jestem człowiekiem zamożnym próbowałem różnych środków ...

lekarz Anna Babińska

Endokrynolog, Internista

Gabinety przy Kowalskiej
Kowalska 5/1
80-846 Gdańsk

Pani Lekarz bardzo miła. Wysłała mnie na dodatkowe badania, dopiero wtedy zapisała leki. Niestety przyjmuje w przychodni na niskim poziomie o nazwie endomed, ta przychodnie odradzam.