Lekarze Gdańsk

lek. dent. Renata Wołoszyn-Dulko

Kartuska 63/65
Gdańsk

Pani doktor to wspaniała kobieta ,lekarz z powołania. Przy tym bardzo delikatna i ciepła osoba.Bardzo dobre podejście do pacjenta . Zawsze poświęca czas pacjentowi .Mogę szczerze powiedzieć ,że wizyta w gabinecie stomatologicznym jest przyjemnością;)Polecam panią doktor w 100%.
Opinia dodana przez: Marzena

lekarz Krzysztof Klawonn

Chirurg ogólny, Ortopeda

Centrum Medycyny Specjalistycznej Sanitas
ulica Pilotów 21
80-460 Gdańsk

Miałam wyznaczony termin kwalifikacji do operacji stawu biodrowego. Przyjął mnie Pan Dr Krzysztof Klawonn i po zbadaniu, oraz krótkiej rozmowie, zostałam zaskoczona wyznaczonym terminem. Tego dnia dostałam długo wyczekiwane skierowanie do Sanatorium. Nie wiedziałam jaką podjąć decyzję. Pan Dr Krzysztof Klawonn ma świetne podejście do pacjenta. Jest bardzo miły i życzliwy. Oznacza się wysoką kulturą osobistą i szacunkiem do drugiego człowieka. Miałam świadomość, że trafiam na wspaniałego i wyjątkowego specjalistę ...
Opinia dodana przez: Teresa K.
Bardzo dobry lekarz. Prowadził mnie po złamaniu otwartym ręki oraz uszkodzeniu nerwów. Lekarz godny polecenia. Wszystko spokojnie tłumaczy, jest bardzo uprzejmy i kompetentny. Nie mam zastrzeżeń. Jestem bardzo zadowolona, że trafiłam na tak pomocnego lekarza.
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Krystyna Michalak

Jaskółcza 7/15 lok. 51
80-767 Gdańsk

Bardzo dobra pani doktor. Prowadzi dwoje moich dzieci. Zawsze znajdzie czas na rozmowę. Wnika w problem,szuka rozwiązań. Zna pacjentów.Szczerze polecam. Emilia-mama Klaudii i Adama

Krystyna Filar

Protetyk, Stomatolog

Gdańsk

Pan dr. Krystyna Filar leczy moje zęby od około 30 lat. Praca na morzu wymagała bardzo dobrego lekarza dentysty na lądzie. Pani doktor okazała się super dentystą. Wizyty u Pani doktor na lądzie i na morzy z zębami bez problemowo. Około 20 lat temu Pani doktor wstawiła mi kilka protez, była to wówczas nowość w Polsce. Wszystkie protezy trzymają, zero problemów. Pomimo iż jestem kilka lat na emeryturce uśmiech mam ...
Opinia dodana przez: Jerzy

Dorota Masłowska-Kijowska

Internista, Pediatra

Akamedik Gdańsk
Marii Skłodowskiej-Curie 5
80-210 Gdańsk

Profesjonalne podejście. Zawsze wysłucha i rzetelnie oceni. Nie szuka leczenia na siłę jeśli istnieje alternatywa. polecam gorąco.
Opinia dodana przez: Maciej

lekarz Ireneusz Pepłowski

Nadmorskie Centrum Medyczne
ul. Gdyńska
Gdańsk

Nocna teleporada - przepytana ,,wzdłuż i w szerz" przepisana recepta .Rozmowa z Panem doktorem, mimo tak późnej godziny /00:00/ przebiegła w spokojnej atmosferze bez zniecierpliwienia . Cała koncentracja na mojej niedyspozycji. Mnie zaoszczędziło siedzenia w nocnej przychodni z bólem .W wielkim skrócie - lekarz godny polecenia.
Opinia dodana przez: wanda
Lekarz godny polecenia, wysokie kompetencje. Umie słuchać a tłumaczenia są szczegółowe i zrozumiale. W trakcie wizyty nie odczuwa się pośpiechu.
Opinia dodana przez: andrzej
Pare lat wstecz dr Baranska zdiagnozowała u mnie nowotwór tarczycy. Z dużym spokojem i ogromna wiedza tłumaczyła każdy etap , który kolejno będzie następował. Po operacji Dr ustabilizowała mi hormony i cyklicznie Je monitoruje.Niezwykle przemiłe wizyty łącza się z kompetencja Lekarza. Bardzo dziekuje marta K.
Opinia dodana przez: Marta k.

lekarz Wojciech Śliwowski

Jagiellońska 10k lok. 36
80-371 Gdańsk

Był moim 7 lekarzem w ciągu kilku lat i tylko dzięki Niemu mamy z mężem ślicznego, zdrowego dzidziusia za co ogromnie DZIĘKUJEMY i polecam tego lekarza małżeństwom bezdzietnym.
Opinia dodana przez: młoda Lilia

lekarz Joanna Piotrowska

NZOZ Poradnia Specjalistyczna "REMED+LECTUS"
ulica Wałowa 27
80-858 Gdańsk

Dlaczego nigdy nie mogę się dodzwonić na nr 58 301 98 62 (sygnał wolny) ? Nikt nie odbiera telefonu. Ponadto bardzo niemiła i niesympatyczna pani rejestratorka !
Opinia dodana przez: Bernard Samolewicz

dr n. med. Leopold Glasner

Centrum Medycyny Specjalistycznej Sanitas
ulica Pilotów 21
80-460 Gdańsk

Bardzo dobry lekarz, wspaniały człowiek

lek. dent. Dorota Kundzicz

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Gabinet Stomatologiczny
Jaskółcza 7/15, I piętro, gab.63
80-767 Gdańsk

Świetna stomatolog , bardzo delikatna , doskonałe podejście do wystraszonego pacjenta . Zdecydowanie polecam !!!

lek. dent. Agata Miłobędzka-Minor

Stomatologia dr Minor
uL. Krzywoustego 42/2
80-360 Gdańsk

15 lat bałem się iść do dentysty, bowiem wcześniej miałem same nieprzyjemne wizyty i doświadczenia. A pani Agata... anioł nie dentysta. 100% profesjonalizmu, sympatyczności i właściwego podejścia do pacjenta. Wszystko wyjaśni, pokaże, doradzi. Plomby, kanał i rwanie - wszystko bezboleśnie w sumie, aż się nie chce wierzyć że to możliwe. Kiedyś wzdrygałem się na samo słowo 'dentysta', a teraz nie kojarzy mi się już z niczym nieprzyjemnym czy z bólem. ...
Opinia dodana przez: Tomasz

lekarz Adam Owerczuk

Specjalistyczny Szpital Zakaźny
Smoluchowskiego 18
80-214 Gdańsk

Pan Dr.,godny polecenia bardzo jestem zadowolony ze trafilem do Pana dr.byl to czysty przypadek moj lekarz pierwszego kontaktu odmowil mi skierowania do specjalisty postanowilem zrezygnowac z tego lekarza i zaproponowano mi dr Owerczuka w moim przypadku nie moglem lepiej trafic .pelna profesjonalnosc kompetencja uprzejmnosc bardzo dobre podejscie lepiej nie moglem trafic na tak dobrego lekarza Bardzo Polecam sami sie przekonacie.
Opinia dodana przez: Zdzislaw

lekarz Mariusz Balla

Prywatny Gabinet Lekarski
Dmowskiego 9 lok. 9
80-243 Gdańsk

Najlepszy stomatolog w 3mieście. Chodzi do niego cała moja rodzina i wszyscy inni, którym dałam kontakt.:)))
Opinia dodana przez: Jolanta

lekarz Grażyna Witkowska

Jaskółcza 7/15 lok. 51
80-767 Gdańsk

Doskonały pediatra Polecam Panią Doktor. Moja córeczka ją uwielbia. Bardzo dokładnie bada dzieci Kompetentna osoba i bardzo miła.
Opinia dodana przez: KrystynaZbigniew

lekarz Wanda Kunc-Miernik

Reumatolog

Pilotów 19
80-460 Gdańsk

Byłam i na wizycie prywatnej jak i na NFZ w obu przypadkach traktowała tak samo, dba oby jak najlepiej pacjent wyszedł na wizycie, nie przepisuje zbędnych leków by tylko naciągnąć pacjenta.

dr n. med. Bożena Pankowska

Kętrzyńskiego 24/1A
80-376 Gdańsk

Jestem pod ogromnym wrażeniem Pani doktor: ogromna wiedza, doświadczenie, kompetencja, fachowość, chęć pomocy i szacunek do pacjenta. Byłoby pięknie, gdyby było więcej takich lekarzy!

dr Katarzyna Emerich

Klinika EMKA
ul. Abrahama 34
81-833 Gdańsk

Byłam u 3 stomatologów i dopiero ta Pani jako pierwsza rozpoznała martwego zęba u mojego rocznego dziecka (po powstaniu ropnia na dziąśle).