Lekarze Gdańsk

lekarz Maria Witkowska

Pulmonolog, Alergolog

Jaskółcza 7/15 lok. 51
80-767 Gdańsk

Od kiedy mój syn został pacjentem Pani doktor inaczej wyglada jego zycie. W porze letniej może normalnie funkcjonować- ma b.dobrze dobrane leki.

lekarz Anna Romańczuk-Róg

Długa 79/80 lok. 4
80-831 Gdańsk

Takich lekarzy to szukać ze świecą.Wspaniałe podejcie do dzieci.Bada małe dzieci oraz te z którymi jest utrudniony kontakt.Szczerze polecam.Więcej pod nr (58)322-50-08

Beata Szopa

Anestezjolog

Zakład Opiekuńczo-Leczniczy
Powstańców Warszawskich 1/2
80-152 Gdańsk

Pani Doktor ,cudowny człowiek. Była z nami aż 8 lat. Konkretna,kochana, pomocna. Moja mamusia nie żyje już 3 lata,a ja wciąż wspominam Panią Beatke i tęsknię. Dziękujemy. ❤️❤️❤️
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Elżbieta Gotalska

Okulista, Okulista dziecięcy

al. Grunwaldzka 121 lok. 1
80-244 Gdańsk

Najlepszy lekarz okulista, jakiego dane mi było spotkać. Pani Doktor jest niezwykle kompetentna (jestem długoletnią pacjentką i zawsze byłam właściwie zdiagnozowana),skupiona na problemie, ale wrażliwa na potrzeby pacjenta, zawsze miła i uśmiechnięta. Wymarzony lekarz nie tylko dla dzieci, ale również dla dorosłych.
Opinia dodana przez: Beata

lek. med. Katarzyna Gałecka

Reumatolog, Internista

Uniwersyteckie Centrum Kliniczne
ulica Dębinki 7
80-952 Gdańsk

Trudno w kilku słowach strescic opinię. Pani dr jest przede wszystkim cudownym człowiekiem. Taki kontakt z pacjentem ma już sam w sobie działanie uzdrawiające. Bezpośrednia, empatyczna, życzliwa, mająca czas dla pacjenta. Widać, że ten zawód to jej pasja i powołanie. Lekarz z dużą wiedzą i doświadczeniem. Ja jestem pod ogromnym wrażeniem i śmiało mogę stwierdzic, że to cud, że do niej trafiłam. Jestem bardzo wdzięczna. Życzę Pani doktor wszystkiego co ...
Opinia dodana przez: Dorota

lek. dent. Konrad Tłustochowicz

Przychodnia Specjalistyczna PRODENT
ulica Kochanowskiego 118
80-405 Gdańsk

Serdecznie polecam doktora Konrada .Jestem po drugiej wizycie i ….zero stresu. Ten lekarz ma złote ręce:-)
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Zofia Babińska

Lekarz rodzinny

ul. Legendy 31
80-180 Gdańsk

Witam serdecznie. Pani Doktor Babińska jest moim lekarzem rodzinym od paru lat. To wspaniała lekarka, która umie wysłuchać pacjenta, poświęca pacjentowi tyle czasu ile potrzebuje, jest zawsze wyrozumiała, zawsze potrafi dać usmiech pacjentowi. Można przy Pani Doktor się czuć swobodnie i wiedzieć że zawsze pomoże, to bardzo kompetentny lekarz. A co najważniejsze z powołania. Po każdej wizycie obiecywałam sobie, że muszę tu napisać, więc piszę bo takich ludzi - lekarzy, ...
Opinia dodana przez: Ewelina

lekarz Marcin Mikulicz

Centrum Medyczne Medycyna Rodzinna
Pomorska 96
80-333 Gdańsk

Lekarz z powołania.Najlepszy u jakiego byłam. Świetne podejście do pacjenta. Wysłucha i doradzi. Polecam!!!!
Opinia dodana przez: Joanna

Marcin Sinacki

Onkolog

Klinika Onkologii i Radioterapii Uniwersyteckie Centrum Kliniczne
80-952 Gdańsk

Empatia , kompetencja , zaangażowanie . Cudowny lekarz ! Pan doktor diagnozował moją babcię . Przy każdej wizycie miał dla nas dużo czasu, nigdy się nie spieszył, wszystko bardzo dokładnie nam tłumaczył. Pełen uśmiechu, optymizmu i chęci pomocy nawet gdy nie byłam konkretnego dnia umówiona. Bardzo dziękuję za opiekę nad moją babcią .
Opinia dodana przez: Aleksandra

lek. dent. Beata Andruszkiewicz-Sałek

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

gen. Grota-Roweckiego 2a
80-108 Gdańsk

Posiada dużą wiedzę,ma cierpliwość. Pracuje dobrze i dokładnie. Z czystym sumieniem - po kilku latach leczenia u niej- mogę polecić. Jedynym mankamentem są długie terminy.

lekarz Krzysztof Krysiak

Anestezjolog

Horeszków 29
80-119 Gdańsk

Wspanialy lekarz .Oby wiecej takich!!! Spokojnie wysluchal moich"opowiesci o chorobach", wyjasnil na czym ma polegac zabieg operacyjny i jakie sa metody znieczulenia.Wzbudzil moje zaufanie.

Nina Czerwińska-Aleksandrowicz

MAXDENT
Cieszyńskego 21/5
80-808 Gdańsk

od kilku lat lecze sie u pani doktor i ciagle jestem bardzo zadowolona, polecam, brak stresu i pelen profesjonalizm

lekarz Tomasz Somnicki

Chirurg ogólny, Urolog

Lekarska Specjalistyczna Spółdzielnia Pracy
Grunwaldzka 68
80-244 Gdańsk

Jeżeli wizyta u lekarza w ogóle może być przyjemna to ta była. Pan doktor Somnicki jest jednym z niewielu lekarzy (niestety) który po prostu rozmawia z pacjentem a nie traktuje jak kolejny przypadek medyczny. Cieszę się, że trafiłem na tak dobrego specjalistę.
Opinia dodana przez: Janusz

lek. dent. Joanna Antosiak

Startowa 1/gab.14
80-461 Gdańsk

Wspaniała kompetentna moja ulubiona Pani stomatolog, której nie zamienie już na żadną inną. Jest profesjonalna, a przy tym przesympatyczna
Opinia dodana przez: Dejva

lekarz Żaneta Smoleńska

Internista, Reumatolog

Uniwersyteckie Centrum Kliniczne
ulica Dębinki 7
80-952 Gdańsk

Nie potrafię znaleźć właściwych słòw aby wyrazić jakim cudownym człowiekiem i lekarzem z powołania jest doktor Smoleńska.Bezinteresownie angażuje się i poświęca nawet swój prywatny czas tylko po to,aby pomóc pacjentowi,by wesprzeć go w chorobie i cierpieniu.Potrafi szybko postawić trafną diagnozę i jeśli trzeba,to osobiście szuka pomocy u innych specjalistów.Swym ciepłym i miłym głosem koi ból pacjenta,podnosząc go na duchu,dodając otuchy w walce z nową chorobą.Do tej pory przez 9 lat ...
Opinia dodana przez: Barbara

lekarz Joanna Murawska

ul. Jana Kozietulskiego 21/5
80-156 Gdańsk

Krótko.Wspaniała kobieta i wspaniały lekarz. Polecam .Co tu więcej pisać trzeba się wybrać i przekonać .
Opinia dodana przez: Andrzej z ELBLĄGA
Podczas wizyty potrafi wysłuchać pacjenta, nie popędza , nie pogania po prostu umie słuchać, co do wiedzy to jestem pełna podziwu dla tej młodej osóbki wszystko potrafiła po ludzku z cierpliwością wytłumaczyć , rozpiska zaleceń po raz pierwszy była dla mnie jasna, teraz po dwóch miesiącach podczas robienia badań dopiero doznałam prawdziwego szoku, wyniki są o wiele lepsze, ja nie czuję się już senna, podsumowując wszystko ogromna wiedza, cierpliwość , ...
Opinia dodana przez: A.W.

lek. dent. Małgorzata Bukowska

ul. Jabłoniowa 21/5
80-175 Gdańsk

Nie znam lepszego stomatologa a znam wielu...:) Najlepszy wg mnie gabinet w Gdańsku pod każdym względem. Za podejście za merytoryke za zaangażowanie za „Primum non nocere”...za wszystko...Pani Małgosiu bardzo dziękuję ! Chapeau bas!!! Polecam!
Opinia dodana przez: Piotr

lekarz Michał Konderak

Medyczne Laboratorium Diagnostyczne Gdańsk
Nowe Ogrody 1-6
80-803 Gdańsk

Lekarz przyjmował mnie w szpitalu i wykonał badanie histeroskopii. Wysłuchał mnie przed badaniem, miesiąc wcześniej inny lekarz z niepowodzeniem wykonał to badanie. Zaś temu lekarzowi udało się dokonać prawidłowo badanie jak i również po badaniu wyjaśnił wszystko i odpowiadał zadowalająco na moje pytania. Bardzo miły i kulturalny lekarz.
Opinia dodana przez: Paulina
Witam, Pani doktor wykonywała u mnie w październiku zabieg mastopeksji piersi. Efekt przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Skutecznie wyleczyła mnie z kompleksów. Wyszło super. Na tę chwilę pozostały śladowe blizny, ale jeszcze nie ma nawet roku. Przepięknie. Dziękuję Pani Doktor:)))
Opinia dodana przez: Małgorzata