Lekarze Gdańsk

lek. dent. Hanna Popiołek

CENTRUM STOMATOLOGICZNE POLDENT PRZYMORZE
Jagiellońska 36 F
80-371 Gdańsk

Od lat lecze zeby u Pani Hani. Wcześniej na NFZ, teraz prywatnie. Najlepszy stomatolog w Polce (dojeżdżam z Kielc). Profesjonalizm w każdym calu. Polecam z całego serca
Opinia dodana przez: Karolina

dr n. med. Michał Dubowik

Internista, Gastrolog

Specjalistyczne Gabinety Lekarskie MeaMedica
aleja Grunwaldzka 74
80-244 Gdańsk

Wspaniały, bezinteresowna i kompetentny Doktor Michał Dubowik. Bardzo skupiony na swojej pracy i konkretny. Wizyta na NFZ przebiegła bardzo rzeczowo i zakończyła się zabiegiem. Trafna, ekspresowa diagnoza Pana Doktora zakończyła 3 krotne, powracające zapalenie trzustki. Bardzo dziękuję Doktorze.
Opinia dodana przez: Leonarda

lekarz Maria Gorzko-Wilkowska

ul. Majewskich 22
80-457 Gdańsk

Lekarz profesjonalistka.. Serdecznie polecam! Anioł nie człowiek!

dr Katarzyna Górska-Butowska

Przychodnia Lekarska Nowy Chełm
Chałubińskiego 23
80-807 Gdańsk

Z czystym sumieniem polecam! Bardzo staranna i kompetentna osoba. Poświęca pacjentowi tyle czasu ile trzeba. Prawdziwy lekarz z powołania. Jak tylko może proponuje terminy z NFZ, tak aby nie obciążać pacjenta dodatkowy kosztami wizyty prywatnej. Nawet, gdy jest niewielkie podejrzenie jakiegoś schorzenia, to natychmiast wysyła na dodatkowe badania, aby mieć pewność, że wszystko w porządku. Cieszę się, że trafiłem do gabinetu Pani Doktor.

dr Robert Kucharski

Chirurg stomatolog

Neodentica
Kartuska 149
Gdańsk

Podniesienie dna zatoki + trzy implanty w niecale dwie godziny. Następnego dnia obrzęk niemal niewidoczny, ból niemal nieodczuwalny, zero krwawienia. Praca operatora i Jego zespołu profesjonalna, sprawna, spokojna i miła. Troska o pacjenta i standarty higieniczne najwyższe. Zabezpieczenie farmakologiczne i informacje po zabiegu b.dobre i wyczerpujące. Serdeczne dzięki. Marek M.

mgr Justyna Raupuk

Psychoterapeuta

Gabinet Prywatny
Gdańsk

Pani Justyna to wspaniała i życzliwa osoba. Przerobiła ze mną traumę, którą miałem od 5 lat, żaden z wcześniejszych psychologów tak bardzo mi nie pomógł. Na każdym spotkaniu była zaangażowana i dała mi narzędzie dzięki któremu sobie poradziłem. Polecam!
Opinia dodana przez: Bartek

lekarz Teresa Kowalska-Knitter

CENTRUM STOMATOLOGICZNE POLDENT STOGI
Stryjewskiego 29c
80-631 Gdańsk

lekarz godny zaufania ma super podejscie do pacjenta !!! wszystko zawsze wytlumaczy i co najwarzniejsze jes bardzo kompetentna polecam lekarz z powolania

lek. dent. Barbara Dziaduszewska

Prywatny Gabinet Lekarski
Zbyszka z Bogdańca 66
80-419 Gdańsk

Z czystym sumieniem polecam Panią Doktor,jestem u niej od zawsze,minęło 24 lata:-)leczy się u Niej ala moja rodzina. Jest fachowcem w swojej branży,plomby trzymają się jak zaklete :-)
{'id': 22130, 'name': u'Gda\u0144sk'} Internista
                                       dr n. med. Ewa Świerblewska

dr n. med. Ewa Świerblewska

Internista, Kardiolog

Lifemedica
ul. Marii Skłodowskiej-Curie 3 (Budynek „Polon Park”, II piętro)
80-210 Gdańsk

Polecam wszystkim, którzy mają problemy kardiologiczne. Super podejście do pacjenta, kompleksowość badania, dokładność. Mam 101 % zaufania do Pani Doktor
Opinia dodana przez: Marek

lekarz Grzegorz Jerzakowski

Rehabilitacja, Fizjoterapia, Ortopedia, Neurologia - Centrum Medyczne Rehika
Subisława 28
80-354 Gdańsk

Uprzejmy, z uwagą wysłucha pacjenta,kompetentny, podejście do chorego i poświęcony czas, rozmowa, spokój powoduje spadek napięcia u pacjenta co rzadko się zdarza , przesympatyczny i skłaniający ku pacjentowi.Szczerze polecam.
Opinia dodana przez: Danuta

lekarz Beata Byczkowska

ul. Uranowa 5C/29
80-041 Gdańsk

Pani Beata Byczkowska jest od kilku lat lekarzem rodzinnym mojej 98-letniej mamy. Pani doktor jest bardzo kompetetną o szerokiej wiedzy lekarką, a przy tym przesympatyczną, miłą, ciepłą i cierpliwą osobą, dobrym człowiekiem. Mimo wielu obowiązków (ma dużo pacjentów), każdego przjmuje z uśmiechem, wsłucha, wpyta, i udzieli porady. Dzisiaj tj. 12 lipca 2023 nie mogłam
Opinia dodana przez: Janina

lekarz Radosław Brunowicz

Urolog

Bliżniąt 11/13
80-290 Gdańsk

Jestem po zabiegu usunięcia stulejki. Mała Klinika na Malczewskiego W Gdańsku To był nawracający problem, będący dużym dyskomfortem w życiu i współżyciu z moją Panią. Dzięki dr Brunowiczowi (profesjonalizm i duża kultura osobista) wróciłem w pełni do gry. Jesteśmy bardzo zadowoleni z zabiegu i pomocy udzielonej mi przez doktora. Świat znów jest piękny. Czasami w tych super przeżyciach wspominamy doktora, spisał nam się na medal :). Zdecydowanie polecamy dr Radosława ...
Opinia dodana przez: Jerzy

lek. dent. Karolina Gromnicka

ul. Przytulna 36/lok. U1
80-176 Gdańsk

Z czystym sumieniem polecam Dr Karolinę ,tułałam się po różnych lekarzach i bardzo się cieszę że koleżanka mi ją poleciła,jestem bardzo zadowolona. Gabinet urządzony na najwyższym poziomie i obsługa bardzo miła. Polecam
Opinia dodana przez: Anna

lek. stom. Camilla Majewska

Stomatolog, Protetyk

DentiCo Stomatologia IMPLANTY, MIKROSKOP, ORTODONCJA
Kołobrzeska 5
80-390 Gdańsk

Jestem w 100% zadowolony. Bezboleśnie, profesjonalnie i bezproblemowo! Poza tym bardzo sprawnie i szybko. Czegoż więcej chcieć!
Opinia dodana przez: Michał

lek. dent. Agnieszka Stankiewicz-Warczak

ul. Nowosądecka 15C/2
80-180 Gdańsk

Bardzo mila doktor tak sie balam teraz bede sie leczyc z mezem u P dr.Polecam wiem ile mam do wyleczenia i odrzymalam odpowiedz na wszystkie pytania.
Opinia dodana przez: halina

lek. dent. Tomasz Nowak

ul. Zbigniewa Burzyńskiego
80-462 Gdańsk

Najlepszy dentysta z jakim miałem przyjemność pracować. Odpowiednie podejście do pacjenta fachowe wykonanie, przystepne ceny oraz pelen profesjonalizmu majster czysty specjalista w tym fachu, pana Tomasza moge polecic każdemu z czystym sumieniem.
Opinia dodana przez: Radoslaw Jakimowicz

lekarz Mateusz Górski

Specjalistyczny Szpital Zakaźny
Smoluchowskiego 18
80-214 Gdańsk

Wspaniały lekarz, kompetentny, wszystko potrafił wytłumaczyć. Lekarzowi takiemu jak on można naprawde zaufać. Polecam każdemu kto zastanawia się w czyje ręce powierzyć chorobe.
Opinia dodana przez: Renata

lek. dent. Elena Dudek

Kartuska 35A
80-104 Gdańsk

Jestem zachwycona podejściem Pani doktor do pacjenta. Poświęciła dużo czasu na rozmowę i omówienie leczenia. Bardzo dokładna i staranna wykonana praca :)
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Marek Rułkowski

Tkacka 25/26
Gdańsk

Nigdy nie lubiłem pisać. Dlatego skopiowałem z poprzedniej opinie . Nic dodać nic ująć."Tacy lekarze to niestety rzadkość. Fachowy, cierpliwy i najważniejsze posiadający poczucie humoru. W trudnych przypadkach jest to ważne, gdyż to pomaga przejść ciężkie leczenie i dać nadzieję na wyleczenie. GORĄCO POLECAM !!!!!!!!!!!"

lek. dent. Bogusława Osińska-Pawlina

NZOZ Św. Ojca Pio
Burzyńskiego 1
80-462 Gdańsk

Juuuupi miałam szczęście bo ZNALAZŁAM TAK WSPANIAŁĄ PANIĄ DOKTOR 🧑‍⚕️ 🤗 bardzo sympatyczną osobę która walczy do końca ( zęby tragedia ) 👌 i bardzo byłam zszokowana po pierwsze Pani Dr oddzwoniła 😱 kolejny szok - po walce z zębem Pani Dr zaoferowała pomoc czy to wolne czy święta 😱 dzwonić 😁 ZA MAŁO MIEJSCA OPISAĆ TAK WSPANIAŁĄ STOMATOLOG 🤗 PO PROSTU WSPANIAŁE RĘCE KTÓRE LECZĄ 🤗 LEKARZ Z POWOŁANIA ...
Opinia dodana przez: Agnieszka