lekarz Maamoun Laktinehlekarz Maamoun Laktineh - zdjęcie profilowe

lekarz Maamoun Laktineh

Dr.Laktineh to bardzo fachowy i zdecydowany lekarz, Sumiennie podchodzi do pacjentki, wytłumaczy dokładnie problem. Nigdy nie odmówił mi badań, a podczas ostatniej ciąży nie skąpił mi zwolnień.Urodziłam cudowną córeczkę i mam pełne zaufanie do niego.Jest strasznie zasadniczy, ale teraz rozumię , że to dobre podejście do laickiej pacjentki jaką jestem.Polecam wszystkim dziewczyną, które lubią konkretnych diagnostów-Beata P.

doktor prowadzil moja 2 ciaze i naprawde jestem zadowolona gdy nie podobalo mu sie cos w usg natychmiast dostalam skierowanie. Jest to bardzo zasadniczy i sumienny czlowiek. Cenie go za profesjonalizm i podejsci do pacjeta jako czlowieka, zawsze wyslucha i doradzi

Doktor jest bardzo fachowym lekarzem.Dzięki niemu i jego ogromnej wiedzy pomógł mi wyjść z ciężkiej choroby.Jego dokładność i profesjonalizm jest wielki.Nigdy nie odmówił mi żadnych badań, jeśli coś mu nie grało to dawał mi znacznie więcej skierowań- i opłacało się.

Ja poszłam do tego Pana ponieważ przez trzy dni miałam silne bóle w podbrzuszu. Pan powiedział, ze to może być napięcie przedmiesiaczkowe albo ciąża, nic nieprawidłowego u mnie nie widzi i skończył wizytę. Brzuch bolał mnie bardzo przez kolejne trzy dni więc postanowiłam zrobić test ciążowy, który wyszedł pozytywnie. Następnego dnia w pracy brzuch rozbolał mnie tak bardzo, że aż wyszłam z pracy do przychodni na przeciwko. Niestety tam ginekolog już nie przyjmował. Umówiłam się zatem do Pana Laktineh na następny dzień i powiedziałam mu, że boli mnie cały czas brzuch, że wyszło, że jestem w ciąży, miałam na potwierdzenie badanie beta HCG, i poprosiłam o tydzień zwolnienia, żeby się jakoś ten brzuch uspokoił. Pan doktor nie zbadał mnie, nie wyjaśnił dlaczego boli mnie brzuch i powiedział, że "nie będę w tak wczesnej ciąży siedziała w domu i nic nie robiła" Jego ton był chamski i protekcjonalny. W ogóle nie rozumiem jego odmowy, przecież wiedział, że nie kłamię, bo kilka dni wcześniej mówiłam to samo i jeszcze nie wiedziałam, że jestem w ciąży. To jakiś absurd, nie polecam.

SUPER PODEJŚCIE DO PACJENTKI, DOKTOR RZECZOWO WSZYSTKO TŁUMACZY, POSWIĘCA TYLE CZASU ILE POTRZEBA, CIERPLIWIE ODPOWIADA NA WSZYSTKIE PYTANIA. JAK NAJBARDZIEJ JEST GODNY POLECENIA

To mój lekarz od ładnych paru lat, parę razy ,,zdradziłam''go idąc do innego ginekologa, jednak już nigdy tego nie zrobię.No cóż pokornie wróciłam , a on z z tym swoim ironicznym uśmieszkiem mówi-jednak miałem racje!!Zapraszam-a ja przeprzszam.Matylda K.

zdecydowanie odradzam. byłam w ATRIUM na pierwszej wizycie ciążowej. na wstępie w sposób dosadny zwrócił mi uwagę, że umówiłam się na zbyt krótką wizytę bo w ciąży to pacjentki trzeba ważyć i mierzyć im ciśnienie(dzwoniąc mówiłamże mam podejrzenia co do ciąży)później było tylko gorzej. niemiły i opryskliwy choć badania były bezbolesne, ale wyszłam od niego zapłakana.odradzam wrażliwym przyszłym mamom.nie wiem czemu w tak fajnej klinice pracuje taki niekompetentny człowiek.

Na przestrzeni kilku lat zaliczyłam kilkanaście wizyt - lekarz spokojny, fachowy, wywiad robi porządnie i dokładnie. Wyprowadził mnie z kilku zapaleń itp, zdiagnozował przed wykonaniem usg torbiel na jajniku. Nie lubi chyba rozhisteryzowanych, paplających pacjentek - ale kto lubi takie baby:) Ceni konkret w opisie objawów. Bardzo polecam.

Nikomu nie polecam , nie wiem jak mozna nazwac fachowcem i kompetentym lekarzem kogoś , kto bez żadnego badania wypisuje leki hormonalne , które zamiast leczyc szkodzą, a na moje problemy podobnie jak poprzedniczka usłyszałam , ze widocznie taka moja natura....

Polecam zdecydowanie tego lekarza i jakieś brednie nie wzbudzają we mnie braku zaufania do niego. Nadal jestem pacjentką pana doktora i nie zamierzam go zmieniać na innego. Jego fachowośc to jest to, czego brakuje innym. Pozdrawiam doktorze.Iwona K.