lekarz Maamoun Laktinehlekarz Maamoun Laktineh - zdjęcie profilowe

lekarz Maamoun Laktineh

Była to moja pierwsza wizyta w tym gabinecie,po długiej przerwie i bardzo się cieszę, że wybrałam właśnie ten gabinet i tego lekarza. Otrzymalam bardzo fachowe informacje, w bardzo obrazowy sposób i wyszłam spokojna . Serdecznie Panu dziękuję za pomoc. Samo badanie przeprowadzone w przyjaznej atmosferze , lekarz zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie . Profesjonalista i fachowiec godny polecenia. Pozdrawiam i życzę powodzenia.

Byłam w ubiegły piątek u Pana Doktora. Półroczne badania kontrolne. Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Otrzymałam odpowiedzi na wszystkie pytania. To świetny specjalista stałe podnoszący swoje kwalifikacje . Dodam, że jestem pacjentką u dr. Laktineh od 5 lat. Polecam tego specjalistę z czystym sercem. Profesjonalista w każdym calu.

Pan doktor Laktineh jest miły i delikatny. Badał mnie za każdym razem bardzo dokładnie, i cierpliwie wyjaśniał wszystkie wątpliwości, odpowiadał na wszystkie zadane przeze mnie pytania. Wizyta trwa zawsze tak długo, jak tego potrzebuje pacjentka, nie ma się odczucia, że Panu doktorowi się spieszy. Jestem bardzo zadowolona z dotychczasowych wizyt.

Niesamowity lekarz. Poświęcił mi tyle czasu ile potrzebowałam. Ogromnie pomógł mi szczerą rozmową ze mną. Mądry lekarz. Bardzo komunikatywny i naturalny.W skupieniu bada pacjentkę, słucha co się do niego mówi, wyjaśni każdą wątpliwość, zna się na rzeczy. polecam

Lekarz z bardzo dużą wiedzą i doświadczeniem. Wizyta mija w sympatycznym i miłym klimacie. Doktor rozrysowuje hormony i cały ich proces na kartce dzięki czemu łatwiej zrozumieć problemy z jakimi się borykam oraz system leczenia. Bardzo polecam!

Żenujące przeżycie - lekarz absolutnie niezainteresowany pacjentem. Musiałam stanowczo zażądać wysłuchania problemu z którym przyszłam bo 90% czasu wypełniał swoją ogólną ankietę nie związaną z moim problemem! Niestety nie udało mi się przedstawić problemu bo lekarz ciągle przerywał i komentował, że to co mówię to bzdury. NIE DOSTAŁAM ŻADNEJ PORADY ANI POMOCY. STRATA CZASU. BRAK EMPATII, ZAINTERESOWANIA I WIEDZY O TYM CO NOWEGO W DZIEDZINIE GINEKOLOGII. UNIKAJCIE TEGO PSEUDOLEKARZA!!!!!

UNIKAJCIE TEGO PSEUDOLEKARZA!!!!!

Byłam u tego doktora już 5 razy, a wcześniej poleciła mi go koleżanka.Jestem w 6 miesiącu ciąży i jestem bardzo zadowolona z doktora. Na wszystkie badania dostaję skierowania, a jak są jakieś zastrzeżenia robię je powtórnie na zlecenia doktora. Na moje pytania zawsze dostaję wyczerpujące odpowiedzi.Bez żadnych problemów dostałam tez zwolnienie, gdyż warunki w mojej pracy są trochę napięte, a doktor to zrozumiał. To miły i stanowczy człowiek, jestem bardzo zadowolona, że na niego trafiłam!!Polecam

kompetentny, konkretny, zdecydowanie polecam

kompetentny, konkretny, zdecydowanie polecam

jestem zadowolona z tego lekarza, prowadzi mi ciążę.

jestem zadowolona z tego lekarza, prowadzi mi ciążę.

ten lekarz to sadysta, w życiu nie miała tak bolesnego badania, krzyczałam na cały gabinet tak mnie bolało, na co lekarz nie reagował, mimo że sam stwierdził ze mam powiększony jajnik stwierdził ze nie potrzebne mi usg transvaginalne które przepisała mi pani ginekolog, był chamski i wulgarny, cyt: "zasłonię zasłony żeby nie mieli darmowego porno"- powiedział to juz po "zbadaniu mnie", nazwał mnie grubą i łysiejącą tylko dlatego że mam wysokie czoło i przy 170 cm ważę 63 kg. Odradzam przez wielkie O