lekarz Maamoun Laktinehlekarz Maamoun Laktineh - zdjęcie profilowe

lekarz Maamoun Laktineh

Najlepszy lekarz na świecie!! Polecam bardzo. Ogromna wiedza, kultura, zaangażowanie. nie. Takich już nie ma nigdzie indziej. Jedyny ktory byl w stanie znalezc przyczynę oraz stosowne leczenie i nazwanie mojej choroby. Czesto lekarze zapominaja o przyczynie. Robi duzo badan, a inni kieruja sie wylacznie na oko. Jest bardzo cierpliwy i wyjasnia wszystko szczegółowo. Polecam

Doktor Laktineh prowadził moją ciążę, był bardzo dokładny, wszystko jasno i czytelnie wyjaśniał. Odpowiadał na każde pytanie. Udało się, że doktor był przy porodzie w szpitalu na Inflanckiej, gdzie rodziłam swojego synka. Widząc, że akurat rodzi Jego pacjentka odrazu się zainteresował, był obecny cały poród, który z przyczyn losowych zakończył się cc. Po porodzie doktor również zainteresował się moim stanem. Teraz nadal jestem jego pacjentką i jestem bardzo zadowolona. Będąc w gabinecie czuje się traktowana indywidualnie i profesjonalnie i co jeszcze - nie czuje, że już, że szybko bo następny pacjent. Doktor poświęca tyle czasu ile trzeba.

Najlepszy diagnosta jakiego spotkałam. Ogarnia jak się zorientowałam nie tylko ginekologię. Pomogł mi w diagnostyce innych moich dolegliwości i pokierował do dpowiednich specjalistów, do których nie skierował mnie internista bo w ogóle nie widział problemu. Jestem mu bardzo wdzięczna. Polecam wszystkim z nietypowymi problemami

Wizyta przebiegla w bardzo przyjemnej atmosferze i dogodnych warunkach pozwalajacych pacjentce na poczucie komfortu i przygotowanie sie do badania. Pan doktor jest sympatyczny i cierpliwy oraz dokladnie wyjasnia pacjentce kwestie zwiazane z przeprowadzonymi badaniami oraz zaleconymi lekami i rozwiewa ewentualne watpliwosci a wiec nie czuc presji czasu w trakcie odbywajacej sie wizyty. Polecam wizyte u tego lekarza z czystym sumieniem i sama chetnie bede wracac do Pana doktora w razie potrzeby.

Byłam dziś u niego na wizycie i mam bardzo dobre zdanie na temat przeprowadzenia badania. Sympatyczny, można go o wszystko wypytać, widać, jako pacjentka nie czułam się na wizycie skrępowana czy przestraszona. Na pewno przyjdę do niego jeszcze nie raz. Polecam

Dla każdej kobiety lekarz ginekolog to bardzo ważny specjalista. Ja po wizytach u Doktora z całego serca mogę polecić go każdej kobiecie. Diagnoza, leczenie i samo tłumaczenie choroby na najwyższym kompetentnym poziomie. Inny lekarz nie był w stanie stwierdzić endometriozy a Doktor jednym prostym bezbolesnym badanie podał trafną diagnozę. Dobrze, że są takie portale jak ten, chociaż oceniając Doktora mogę w jakimś stopniu wyrazić moje podziękowania za dotychczasową pomoc, leczenie......

Bardzo kompetentny i profesjonalny lekarz, a przy tym wspaniały i wyrozumiały człowiek. Wszystko od początku wytłumaczone w przystępny sposób. Jeśli któreś z zadanych przeze mnie pytań nie dotyczyło jego specjalizacji - nie owijał w bawełnę, mówił, że to nie jego działka i nie będzie się wymądrzać, zawsze dawał namiar na kompetentną w danej dziedzinie osobę. Przez całą ciążę czułam się bezpiecznie i komfortowo. Dzięki regularnym badaniom już w 5 tygodniu ujawniła się cukrzyca ciążowa i mogłam na naprawdę wczesnym etapie przejść na specjalną dietę pod kontrolą diabetologa. Zawsze mówił o ...

Zawsze mówił o dzidziusiu czy bobasie, nigdy o płodzie, podkreślał, jak ważne jest, żeby mama czuła się dobrze. Rozwiewa obawy, potrafi rozluźnić atmosferę.

Po prostu lekarz człowiek.

Pełen Profesjonalizm , widać zaangażowanie i wiedzę Pana Doktora, bardzo pozytywne e podejście do pacjentki. Dużo mi pomógł , a przede wszystkim dał nadzieję i za to szczególnie dziękuję .

Polecam z całego serca Pana doktora :) widać że bardzo dobrze zna się na tym co robi A co najważniejsze widać że lubi to co robi! Wizyta przebiega w miłej atmosferze Pan Doktor wszytko skrupulatnie tłumaczy, bez pośpiechu, badania delikatnie wykonuje. Bez zastanowienia można zapisać się na wizytę do Pana doktora lepszego nie znajdziecie ;) pozdrawiam i polecam w 10000 % :)

Gorąco polecam Pana Doktora :) Pomogł mi bardzo kiedy miałam problemy z ciągłymi infekcjami. Wreszcie pozbyłam się tych męczących dolegliwości. Mam nadzieję, że tym razem na zawsze! Jest to bardzo miły lekarz ,więc wizyty nie są męczące ani stresujące. Dodstkowo otrzymałam odpowiednie skierowania na badania.Badaniae gonekologiczne jest delikatne, przeprowadzane w odpowiednio niekrępujący sposób. Zdecydowanie nie ma się u pana doktora do czego przyczepić :)polecam