lekarz Maamoun Laktinehlekarz Maamoun Laktineh - zdjęcie profilowe

lekarz Maamoun Laktineh

należe do stałych pacjentek pana doktra i jestem z niego bardzo zadowolona, poniewaz jest to kompetentny i uprzejmy człowiek, pan doktr na moja prośbę zbadał moje piersi, w jedne j coś wyczuwałam, powiediał, ze to moze być węzel chłonny, ale na wszelki wypadek da skierowanie na usg piersi i zaprosił mnie z wynikami tego usg, dodatkowo wykonał mi inne badania, jak morfologia krwi, dokładny i staranyy, a jego przyspzuszczenia się potwierdziły, wyjasnił dlaczego mogę miec powiększonego wezła chłonnego w pieri, uspokoił, powiedział, co robić, polecam.

Pan Doktor zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie. Do badania podszedł z dużym zaangażowaniem, wszystko dokładnie tłumaczył. Atmosfera bez skrępowania, spokój pana doktora udziela się podczas wizyty. Z pewnością ponownie odwiedzę tego lekarza. Każdej Pani poszukującej rzetelnego i odpowiedzialnego ginekologa z czystym sumieniem polecam dr.Laktineh.

Bardzo rzetelny lekarz , który ma świetne i profesjonalne podejście do pacjenta . Była to moja pierwsza wizyta u lekarza - mężczyzny , przy czym nie odczułam żadnego dyskomfortu włącznie z tematem który musiałam poruszyć z Doktorem . Dziękuje za uspokojenie myśli a także rewelacyjne podejście do ludzi .

Wspaniały lekarz! chodze do niego od kilku lat. Miałam problemy z nieregularnymi miesiączkami. Przez rok nie mogłam zajść w ciążę. Jak zwróciłam się do doktora o pomoc, udało się już przy 3 cyklu :) jestem w drugim miesiącu ciąży :) Ustabilizował mój organizm i namawiał, abym tak się nie denerwowała i nie myślała o zajściu w ciążę. Jak się w końcu dałam przekonać, zaszłam od razu :) Nigdy nie pójdę do innego lekarza :)

Do dr Laktineh trafiłam przypadkiem - powodem było krwawienie w 6 tc, które niestety okazało się oznaką poronienia samoistnego. Doktor przeprowadził badanie w sposób bardzo profesjonalny i dokładny. Największe wrażenie zrobiła na mnie jednak rozmowa na ten bardzo trudny temat - doktor fachowo wszystko mi wyjaśnił, wyczerpująco odpowiedział na wszystkie moje pytania, był opanowany, spokojny i ten spokój przeniósł się na mnie. Cała sytuacja była dla mnie bardzo ciężkim przeżyciem, ale ta wizyta sprawiła, że spojrzałam na całą sprawę z innej strony. Pojawiła się w mojej głowie nadzieja, a przede wszystkim nie winię siebie za to co się stało - a to moim zdaniem najlepsza droga do tego, aby pogodzić się z losem i żyć dalej. Szczerze polecam!

Uprzejmy człowiek na poziomie i dobry specjalista, tłumaczy do skutku, uspokaja. Kiedy okazało się, że mam poważny problem, bardzo zręcznie wykonał kilka telefonów i następnego dnia byłam już pod opieką szpitala. Potem sam interesował się moimi losami. Polecam z całego serca!

Jak żyje, a już trochę żyje, nie spotkałam tak dobrego, spokojnego i rzeczowego lekarza. . Wszystko pięknie wytłumaczone. Jestem uspokojona i dokładnie przebadana. Polecam.

W końcu trafiłam na kogoś kto dopasował mi dobrze tabletki antykoncepcyjne. Powoli wydawało się, że to już niemożliwe :D Ciągle a to tyłam, a to spać mi się chciało, a to źle się czułam, a to coś. Doktor Laktineh jako pierwszy znalazł ideał 😊.polecam

Moja historia zaczela sie 2 lata temu. Wtedy zaczelismy starac sie o bobasa. Zanim trafilam do dr. Laktineh , na swojej drodze spotkalam kilku lekarzy ,ale zaden nie okazal mi tyle zainteresowania co Pan doktor. Zostalam skierowana na badania ,o ktorych do tej pory nikt mnie nie informowal. Nastepnie mialo miejsce leczenie farmakologiczne, dzis sa rezultaty. Teraz mamy nadzieje ze wszysko bedzie dobrze, w czerwcu zostane mama!! Mysle ze moja historia potwierdza ze jest to lekarz godny polecenia i zaufania!

Trafiłam o tego lekarza borykając się z nawracającymi infekcjami. Była to moja pierwsza wizyta i moje wrażenia są bardzo pozytywne. Lekarz bardzo merytoryczny i - jak ktoś wcześniej wspominał - taktowny. Wizyta przebiegła w dobrej atmosferze, a ja czułam się traktowana poważnie (z czym u innych lekarzy bywało różnie). A co najważniejsze, przepisane środki szybko mi pomogły. Zdecydowanie polecam.