lekarz Maamoun Laktinehlekarz Maamoun Laktineh - zdjęcie profilowe

lekarz Maamoun Laktineh

Pan doktor jest specjalistą w swojej dziedzinie i z czystym sumieniem mogę go polecić. Potrafi wysłuchać, a co najważniejsze posiłkuje się ogromną wiedzą i bardzo indywidualnie podchodzi do problemu pacjentki. Jestem bardzo zadowolona z wizyty, żaden inny lekarz nie zrobił na mnie tak pozytywnego wrażenia pod względem podejścia, poświęconego czasu, ogromnej wiedzy i profesjonalizmu. Polecam!!

Pomimo ogromnego strachu i nerwów przed tą wizytą mogę z czystym sumieniem polecić i zachęcić inne osoby oporne i zestresowane aby mogły bez żadnych obaw iść do tego właśnie lekarza. Mój strach był efektem innych niezbyt udanych wizyt u poprzednich lekarzy ginekologów. Doktor LAKTINEH to doskonały profesjonalista w swej dziedzinie, bardzo dokładny , miły i wyczerpująco odpowiada na wszelkie pytania i wątpliwości . Polecam Katarzyna Buda.

Bardzo dobry - to za niska skala- dr Laktineh to lekarz kompetentny, mądry, konkretny, indywidualnie podchodzi do każdego przypadku. Dostrzega to, czego inni lekarze nie widzą, naprawia to co inni "spartolili". Dzięki jego radom i fachowej opiece moja siostra po licznych problemach urodziła córkę, ja mam swego małego synka. Moim zdaniem to lekarz z powołania, ciągle doskonalący się w swoim fachu. Jednocześnie jest tylko człowiekiem i spędzając większość czasu w pracy ma prawo mieć zły humor (choć ja na taki nie trafiłam ani razu!!!!) Jak można tego nie rozumieć. Zastanawiam się dlaczego te wszystkie kobiety, które wypisują co i jak robił źle czy dobrze same się nie leczą, skoro takie mądre?! Ja polecam goraco. EWELINA W.

Czytając opinie o tym lekarzu i widząc ile jest pozytywnych, skorzystalam z wizyty ponieważ mój wcześniejszy ginekolog zlekceważył mój probelm. I jestem bardzo mile zaskoczona . Lekarz bardzo miły i uprzejmy, dokładnie wysłuchał w czym problem i go nie zlekceważył, wszystko tlumaczy i co najważniejsze zero stresu . Napewno od dziś zostanę przy tym lekarzu i jak najbardziej polecam wszystkim kobietą.

Uważam doktora za bardzo dobrego fachowca. Poza tym że jest niezmiernie kompetentny, zaprezentował mi przede wszystkim praktyczne podejście do problemu z czym niestety ciężko u innych lekarzy. Spora wiedza a i widać też, że z niejednym przypadkiem już doktor miał do czynienia. Zdecydowanie polecam. Maria F.

bardzo sympatyczna osoba, która interesuje się losem pacjentek – nie tylko ich zdrowiem, ale zagaduje na rózne tematy. Stwarza to dużo mniejszy dystans i łatwiej lekarzowi zaufać. A wiadomo, ze pacjent rozluźniony mniej się stresuje i wtedy badanie jest mniej bolesne i krępujące. W ten spośób lekarz zrobil; mi badanie piersi, i cytologie.Jest osobą autentyczną,delikatną i profesjonalną. POLECAM!!!!!!

Witam serdecznie! Przeczytałam wszystkie opinie i postanowiłam dodać swoją. Panie doktorze, serdecznie dziękuję, że są jeszcze tacy ludzie, jak pan. Patrzę jak rośnie mój synek i przypominam sobie, jak bardzo uspokajałam się po wizytach u pana. Każda moja wątpliwość, każdy niepokój zawsze były rozwiane. Jest pan tym z nielicznej grupy lekarzy, którzy zlecają wiele potrzebnych badań - a to ważne dla kobiety i dziecka. I nie krzywi się pan na kolejne zadawane, czasem niemal 100 raz, pytanie tylko cierpliwie wyjaśnia. Dziękuję za wszystko, za to, że jest pan człowiekiem przez ...

Witam serdecznie!
Przeczytałam wszystkie opinie i postanowiłam dodać swoją. Panie doktorze, serdecznie dziękuję, że są jeszcze tacy ludzie, jak pan. Patrzę jak rośnie mój synek i przypominam sobie, jak bardzo uspokajałam się po wizytach u pana. Każda moja wątpliwość, każdy niepokój zawsze były rozwiane. Jest pan tym z nielicznej grupy lekarzy, którzy zlecają wiele potrzebnych badań - a to ważne dla kobiety i dziecka. I nie krzywi się pan na kolejne zadawane, czasem niemal 100 raz, pytanie tylko cierpliwie wyjaśnia. Dziękuję za wszystko, za to, że jest pan człowiekiem przez wielkie C! Pozdrawiam! Ewelina K.

Do gabinetu Pana doktora trafiłam po dłuższych poszukiwaniach nowego ginekologa. Zachęciły mnie opinie pacjentek, a teraz i ja bardzo polecam wizyty u tego specjalisty. Szczegółowy wywiad lekarski (niestety nie jestem bezproblemowym pacjentem), badania, omówienie wyników - wszystko dokładnie wytłumaczone, lekarz cierpliwie odpowiadał na moje pytania :) póki co wszystko pod kontrolą i to mnie cieszy, bo niestety tego zabrakło podczas wizyt u mojego wcześniejszego lekarza. Serdecznie polecam! Monika z mężem.

Chodzę od niedawna do tego lekarza, z polecania znajomej. Ona chwaliła go, że taki delikatny itd. Ja też muszę przyznać, że jest wręcz rewelacyjny. Nie chodzi tu o uśmiechy i formy grzecznościowe, ale o rzeczowość i konkretność, które najbardziej sobie cenię zwłaszcza u lekarzy którzy mnie leczą. Ten lekarz jest naprawdę godny polecenia.

Wiele razy przychodziłam na wizytę do Pana doktora, ani razu się nie zawiodłam. Pan doktor zawsze przeprowadzał wywiad, wykonywał szczegółowe badania oraz stawiał szybką (trafną!) diagnozę, świadczącą o Jego doświadczeniu i profesjonalizmie. Dla Pana doktora liczy się przede wszystkim człowiek, a nie chęć wzbogacenia się.