lekarz Maamoun Laktinehlekarz Maamoun Laktineh - zdjęcie profilowe

lekarz Maamoun Laktineh

Zgłosiłam się do Pana Doktora z powodu problemów z zajściem w ciążę, po kilku wizytach udało się ustalić gdzie tkwi problem i po niespełna 6 miesiącach doczekaliśmy się z mężem pozytywnego wyniku testu ciążowego. Oczywiście Pan Doktor prowadził moja ciążę, niespełna 3tyg temu urodził nam się śliczny zdrowy synek. Jestem jak najbardziej zadowolona, że trafiłam na właśnie tego lekarza. Dr Laktineh to wysokiej klasy specjalista o dużej wiedzy i doświadczeniu, z profesjonalnym podejściem w którym priorytetem jest pacjent.

Dałabym 6 ale nie ma. Pan Dr jak zawsze mega uprzejmy,wszystko wytłumaczy a co najwazniejsze wiedza Pana Dr na najwyższym poziomie. Ma czas dla pacjentki a dla mnie było,to istotne. Zlecone wiele badań i szczegółowo omówione w sposób zrozumiały omówione. Polecam z całego serca. Patrycja B.

Pan Doktor to arcysympatyczna osoba pełna pozytywnej energii i ciepła. Chociaż miałam obawy, gdyż jest mężczyzną (nie żebym miała komukolwiek to za złe, gdyż to jedynie kwestia mojego niedojrzałego jeszcze do końca podejścia), a ja zaczynam swoją przygodę związaną z wizytami u ginekologa, zostałam miłe zaskoczona. Pan Doktor wszystko mi tłumaczył, poza dokładnym i kompleksowym badaniem zaproponował różne środki antykoncepcji dokładnie wyjaśniając wady i zalety każdej z zaproponowanych metod. Czuję się spokojna w rękach Pana Doktora, który jest bez wątpienia wspaniałym specjalistą :) polecam!

Super lekarz potrafił mi wytłumaczyć co dzieje się w moim organizmie gdy inni lekarze odsylali mnie tylko z diagnoza PCO bez żadnego wytlmaczenia. Jako pierwszy dal mi skoerowanie na wszystkie badania hormonalne i dal nadzieje na dzidziusia. Pomimo tego, że nie prowadził mi ciąży to w 100 % polecam. Kultura, wiedza ogromna, zaangażowanie w problem pacjentki .Super lekarz.

Super człowiek. Rzadko trafia się na lekarzy z powołania, a ten Pan jest tego przykładem. Rzeczowy, ciepły, tłumaczący a nie zbywający pacjenta. Wreszcie mam swojego ginekologa! Sylwia

Sylwia

Polecam wszystkim Pana Doktora! Świetny specjalista. Poświęca bardzo dużo uwagi swoim pacjentkom, fachowo tłumaczy wszelkie niejasności. Atmosfera bardzo przyjazna i optymistyczna. Mimo stwierdzonej u mnie wcześniej choroby nowotworowej wyszłam z gabinetu podbudowana:) Polecam serdecznie!

Z czystym sumieniem polecam Dr. LAKTINEH. Przemiły człowiek a przede wszystkim nastawiony na zdrowie kobiety. Ale może od poczatku ;) przez ostatnie ponad 3 lata borykałam się z nawracającymi infekcjami pochwy, od tych bakteryjnych po grzybicze i mieszane. Przez 1,5 roku chodziłam do jednej Pani doktor, która po jakimś czasie na mój widok komentowała "Co znowu?!".. i jedynym rozwiazaniem było leczenie farmakologiczne dopochwowe, ktore owszem pomagało ale na chwile. Czasami był robiony posiew w kierunku grzybow czy bakterii ale tak jak wspominałam, leczenie pomagało na chwile. Infekcje wracały co 2 miesiace czasami rzadziej. Ale problem nadal istniał. Do Doktora Laktineh zdecydowałam się pójść po przeczytaniu bardzo dobrych opinii tu na ranking lekarza. I się nie zawiodłam. Już na pierwszej wizycie wiedział co trzeba zrobić aby pozbyc się problemu. Mianowicie chodziło o bardzo zaawansowaną nadżerkę. Niestety żaden lekarz wczesniej nie zwrócił na to uwagi. Nadżerka była usunięta poprzez wymrażanie. Czas powrotu do pełnej sprawności zajął ponad 3 miesiące. Ale uważam, że było warto. Wszystkie dolegliwości zniknęły i wszystko jest w porządku. Polecam wszystkim panią, które mają podobny problem. Pełen profesjonalizm, fachowa wiedza i doświadczenie to cechy które mogę przypisać do Doktora. Polecam!
Katarzyna K.

Wspaniały lekarz, prawdziwy profesjonalista, troskliwy i ciepły człowiek .Od czasu kiedy jestem pacjentką Pana doktora zapominam o skrępowaniu jakie zazwyczaj towarzyszy podczas wywiadu lub badania ginekologicznego. Doktor wszystko dokładnie tłumaczy, jest bardzo delikatny podczas badania i bardzo dba oto aby kobieta czuła się jak najbardziej komfortowo. Z czystym sumieniem po raz kolejny stwierdzam,że Pan doktor jest zdecydowanie godny plecenia.

Bardzo profesjonalny, rzetelny oraz empatycznie nastawiony Lekarz do swoich pacjentów. Pan Doktor wszystko mi na spokojnie, szczegółowo wyjaśnił. Wizyta przebiegła bardzo pomyślnie. Serdecznie polecam !

Chodzę do doktora Laktineh od 2-3 lat. Prowadził moją pierwszą ciążę- choć obawiałam się, że nie pracuje w szpitalu w którym chciałam rodzić i chciałam zmienić na takiego, którego podczas porodu miałabym pod ręką. Jednak nie zmieniłam lekarza i teraz wiem, że dobrze zrobiłam. Podczas ciąży zlecał dużo badań, wizyty były dość częste. Pytał o wiele rzeczy i tłumaczył, kiedy pytałam. Dzięki jego sugestiom, pracowałam aktywnie do końca 8 miesiąca i wyszło mi to na dobre (niedługi, lekki poród). Jako ginekolog jest przy badaniu delikatny i uważny, liczy się z odczuciami pacjentki. Gdy pacjentki olewają jego zalecenia potrafi być surowy, a czasem i niemiły (ale to raczej przez szczerą troskę, a nie złośliwość). Jest miłym i sympatycznym człowiekiem.