lekarz Maamoun Laktinehlekarz Maamoun Laktineh - zdjęcie profilowe

lekarz Maamoun Laktineh

Lekarz godny polecenia! Wizyta przebiegła w miłej, bezstresowej atmosferze. Początek wizyty to szczegółowy wywiad i delikatne, z wyczuciem przeprowadzone badanie. Następnie diagnoza i szczegółowo wyjaśnione dalsze zalecenia. Uzyskałam wyczerpujące odpowiedzi na wszystkie moje pytania. Dodatkowo pragnę docenić świetne (a nieczęsto dziś spotykane) podejście do pacjentki. Lekarz nie żałował czasu na serdeczną, pełną współczucia rozmowę. Nie wiem czy znajdę siłę, by skorzystać z konkluzji, ale jestem za tę rozmowę ogromnie wdzięczna.

Ewidentnie pan doktor jest specjalistą w swojej dziedzinie i pasjonatem medycyny. Co do mojego przypadku poświęcił mi znacznie więcej czasu niż ma to miejsce podczas standardowej wizycie lekarskiej. Być może dlatego, że byłam przyjęta jako ostatnia tego dnia. Tym niemniej w sposób niezwykle informatywny wyjaśnił mi mój przypadek. Jednocześnie rozwiał obawy, jakie miałam z tym związane. Upewniał się, czy wszystko dokładnie zrozumiałam. Zdecydowanie polecam.

Byłam na wizycie u Pana doktora w celu potwierdzenia pustego pecherzyka ciazowego. Niestety diagnoza sie potwierdziła, jednak podejscie Pana doktora oraz to, jak przedstawił sytuację zdecydowanie pomogło mi zaakceptować to co się stało. Pan doktor poświęcił mi dużo czasu, wyczerpująco odpowiedział na wszystkie pytania i sam od siebie wiele rzeczy wyjaśnił i wytłumaczył, wskazał dalszy sposób postępowania. Pan doktor wykazał się ogromną empatią i życzliwością z czym nie spotkałam się wcześniej u innych lekarzy. Ze swojej strony szczerze polecam!

Witam! Polecam Pana Doktora...obecnie prowadzi moją ciążę, dotrwaliśmy szczęśliwie już do 9 m-ca. Wcześniej miałam problemy z zajściem, do Pana Doktora trafiłam przypadkowo, ale ani razu nie pożałowałam swojej decyzji. Pamiętam jak dziś swoją pierwszą wizytę...bardzo dużo czasu poświęcił mi Pan Doktor. Wiele wyjaśnił, uspokoił, zalecił badania. Za 2 tyg. ciąża się potwierdziła. Przez cały jej okres czuwał nad nią, mogłam i mogę liczyć w każdej chwili na Pana Doktora. Jest to soba z ogromnym doświadczeniem, kompetentna i do tego z ludzkim podejściem do pacjenta. Najlepszy ginekolog jakiego spotkałam!!!

100 % pozytyw jeszcze nie byłam u takiego lekarza, chociaż jestem już po dwóch porodach, mówi nie sztuką jest dać leki tylko znaleźć przyczynę problemu , od razu skierował na badania. Takich lekarzy jak Pan DOKTOR ogląda się w telewizji. Jestem naprawdę mega zadowolona.

Witam Ja rowniez od kilku miesiecy jestem jego pacjetka i jestem z tego powodu bardzo szczesliwa. Jest niesamowitym lekarzem ale co najwazniejsze zachowuje sie jak normalny czlowiek, mily, cieply, konkretny i zdeterminowany w wykonywaniu swojej misji, bo napewno jest to lekarz z POWOLANIA. Mimo ze jeszcze nie jestem w ciazy ufam mu calkowicie. Szczerze polecam !!!

Witam
Szczerze polecam !!!

Panu doktorowi mogę wystawić jedynie najwyższą notę i żałuję, że nie ma wyższych ocen. Od początku roku borykałam się z problemami zdrowotnymi i kiedy w końcu w marcu trafiłam do doktora Laktineh otrzymałam natychmiastową pomoc. Doktor nie zbagatelizował moich problemów, przeprowadził wnikliwą diagnostykę i dokładnie do mojej sytuacji zastosował właściwe leczenie, włączył również dodatkową profilaktykę, aby zminimalizować ryzyko dalszych problemów w przyszłości. Jestem doktorowi bardzo wdzięczna za całą życzliwość, w sytuacji kiedy przyszłam do niego przerażona, gdyż nigdy wcześniej nie chorowałam i dzięki niemu odzyskałam na nowo wewnętrzny spokój. Takiego ...

otrzymałam natychmiastową pomoc. Doktor nie zbagatelizował moich problemów, przeprowadził wnikliwą diagnostykę i dokładnie do mojej sytuacji zastosował właściwe leczenie, włączył również dodatkową profilaktykę, aby zminimalizować ryzyko dalszych problemów w przyszłości. Jestem doktorowi bardzo wdzięczna za całą życzliwość, w sytuacji kiedy przyszłam do niego przerażona, gdyż nigdy wcześniej nie chorowałam i dzięki niemu odzyskałam na nowo wewnętrzny spokój. Takiego lekarza można polecać z czystym sumieniem.

Wszystkie zmieszczone tu opinie to najprawdziwsza prawda. Pan Doktor łączy w sobie wszelkie cechy, których oczekujemy idąc na wizytę. Jest ciepły, wesoły i troskliwy, ale co najważniejsze bardzo dokładnie, w sposób zrozumiały opisuje przypadek i nie pozostawia pacjentki z cieniem wątpliwości dotyczących jej zdrowia. Można dopytywać bez końca i na wszystko uzyskać wyczerpującą odpowiedź :) Lekarz idealny dla pań z różnych względów obawiających się wizyty. Ja na pewno Pana doktora już nie opuszczę :)😍

Z każdą wizytą coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że to fantastyczny lekarz. Pełen profesjonalizm i kultura osobista. Zawsze podchodzi indywidualnie do każdego problemu. Co najważniejsze wszystko przy badaniach jest tłumaczone, a Pan Doktor jest delikatny. W gabinecie spokojnie można czuć się komfortowo i bez skrępowania zadawać pytania, na które zawsze uzyskamy wyczerpującą odpowiedź. Najlepszy lekarz u jakiego byłam, dlatego mogę z czystym sumieniem polecić Pana Doktora.

Witam ,Bardzo serdecznie polecam Pana dr Laktineh- lekarz "Anioł".Obecnie rzadko spotyka się takich specjalistów co mogę stwierdzić na podstawie własnego doświadczenia.Cierpliwy,kompetentny,zaangażowany.Miałam przyjemność spotkać Pana Doktora zarówno podczas pierwszej ciąży-wykonywał wówczas cc-wspierał,informował,ze stoickim spokojem odpowiadał na wszystkie pytania.Po kilku latach wracam do Pana doktora w celu konsultacji ginekologicznej i wiem,że jestem w dobrych rękach.Kultura,profesjonalizm...wiele cech pozytywnych można by było jeszcze wymienić-ten lekarz to lekarz z powłaniem.Jeszcze raz bardzo polecam. Pozdrawiam