lekarz Maamoun Laktinehlekarz Maamoun Laktineh - zdjęcie profilowe

lekarz Maamoun Laktineh

Powtórzę za jedną przedmówczynią: Wspaniały, kompetentny, ciepły, delikatny, kulturalny, nie wprowadzający niepotrzebnie stresu LEKARZ CZŁOWIEK. Miałam zawsze milion pytań, na które cierpliwie odpowiadał. Polecam każej kobiecie, wiem, że jest bardzo ceniony w środowisku lekarskim i dużo pacjentek wybiera go do prowadzenia ciązy.

Powtórzę za jedną przedmówczynią:

Wspaniały lekarz i człowiek. Do Doktora zgłosiłam się w ciąży po 2 poronieniach (jedno z powodu byle jakiego podejścia rzekomo super specjalisty, który zbagatelizował podejrzane plamy na USG). Jak się okazało również ta ciąża była zagrożona. Tym razem na szczęście trafiłam do Droktora, który poważnie podszedł do problemu, zastosował skuteczne leczenie i dzisiaj dzięki niemu cieszę się zdrowym synkiem! Polecam! Izabella W.

Pan Doktor wykonuje swój zawód z pasją. Jest kompetentny i bardzo miły. Od razu zlecił badania, których nikt do tej pory mi nie zrobił przy moich dolegliwościach. Podczas badania był delikatny i wszystko tłumaczył bez pośpiechu. Polecam wszystkim paniom, szczególnie młodym dziewczętom, dla których pierwsze wizyty u ginekologa są stresujące.

Sympatyczny doktor, wizyta punktualnie bez żadnych opoznien, wytłumaczy i z chęcią odpowiada na pytania, konkretnie podchodzi do leczenia oraz kieruje na badania a nie wypisuje leki na chybił-trafił, tłumaczy możliwe opcje i tok leczenia.

Umówiłam się na wizytę do dr przed planowanym zajściem w ciążę. Doktor przeprowadził ze mną bardzo dokładny wywiad, zlecił dodatkowe badania i wyczerpująco odpowiedział na wszystkie pytania. Teraz staramy się o dzidziusia, jak tylko się uda, to na pewno będę chciała, aby Pan dr prowadził ciążę. Polecam

Profesjonalizm i miła atmosfera. Wizyta przebiegała szybko i sprawnie. Na wszystkie zadane pytania uzyskałam wyczerpująca odpowiedz.Pacjentka

Rewelacyjny lekarz. Polecam w 100% Wszystko dokładnie wytłumaczy, jest bardzo kompetentny i pomocny.

Rewelacyjny lekarz.
Polecam w 100%
Wszystko dokładnie wytłumaczy, jest bardzo kompetentny i pomocny.

Kolejna wizyta u Pana doktora przebiegła w miłej atmosferze. Doktor słuchał z uwagą zadawanych przeze mnie pytań i rzetelnie, ze spokojem na nie odpowiadał. Wszystko skrupulatnie tłumaczył i pokazywał. Jestem bardzo zadowolona z przebiegu wizyty. Serdecznie polecam Pana doktora :)zadowolona Pacjentka

Bardzo miły i przyjemny lekarz. Atmosfera mila co spowodowało że nie stresowalam się. Badanie wykonane z dużą dokładnością. Lekarz wszystko opisał wzorowo . Zdecydowanie polecam!!!