lekarz Maamoun Laktinehlekarz Maamoun Laktineh - zdjęcie profilowe

lekarz Maamoun Laktineh

Jestem bardzo zadowolona z wizyty Pan dr zaprosił mnie do gabinetu punktualnie o umówionej godzinie badanie bezbolesne i delikatne na wszystkie moje pytania odpowiadał cierpliwie i rzeczowo.

Bardzo, miły sympatyczny lekarz. Taktowny i z klasą. Przy całym badaniu mówił co robi, co sprawdza oraz jak to powinno wyglądać. Polecam serdecznie. Gabriela K.

Lekarz na 5 :) zbadał, wystawił skierowanie na badania, rzeczowo i wyczerpująco odpowiedział na moje pytania i wątpliwości. Zdecydowanie polecam:)

Super wizyta ,Pan Doktor niezwykle profesjonalny , przemily człowiek , dokładny , wszystko tłumaczy , poświęca dużo czasu i stara udzielić się jak najwiecej informacji . Moja sytuacja jest złożona i wiem ze Pan doktor dokładnie wutlumaczyl mi co i jak.

Bardzo miły, ciepły i delikatny lekarz. Umie słuchać i skrupulatnie odpowie na każde pytanie. Podczas wizyty doktor sam z siebie wyjaśnił mi cel wizyty, wytłumaczył jak czyta sie wykres KTG i co na nim widać, gdzie większość lekarzy udziela zdawkowych informacji typu: "dobrze / niedobrze ". Doktor zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie. Polecam :)

Doktor zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie. Polecam :)

Profesjonalny lekarz, posiada szerokie spojrzenie na pacjenta nie ogranicza się w profesji. Zadaje trafne pytania aby zdiagnozować problem.

Rzetelny, spokojny, bardzo miły! Profesjonalista! Wszystko wytłumaczył, nie spieszyl się z niczym, nie są to wizyty "taśmowe", pomimo tego że pacjentek przyjmuje bardzo dużo. Poświęcił mi tyle czasu ile potrzebowałam, co niestety rzadko się zdarza. Co prawda moja wizyta nie trwała długo bo ok. 15 min., ale dłużej nie było potrzeby. Na wszystkie pytania Pan doktor odpowiedział mi wyczerpująco. Z czystym sumieniem polecam :)

Jeden z lepszych ginekologów u jakiego byłam. Zrobił wywiad, zbadał, zainteresował się antykoncepcja. Pytał o badanie piersi. A wszystko to przy wizycie z powodu infekcji. Zdecydowanie polecam

Zdecydowanie polecam

Wspaniały lekarz! Pamięta pacjentki, cierpliwie słucha, pomaga i nie ocenia. Nie bagatelizuje problemu, szuka różnych metod i świetnie doradza. Jestem bardzo zadowolona i polecam z czystym sumieniem!

Pan doktor jest niezwykle ujmującym człowiekiem. Wykazał bardzo dużą dociekliwość i drobiazgowość w analizie i badaniu, zachowując delikatność i takt. Jestem w okresie około menopauzalnym, od lat cierpię na zaburzenia hormonalne i leczę się z tego powodu na schorzenia ginekologiczne, ale bardzo dawno nie czułam takiego pozytywnego zainteresowania moim problemem. Uważnie słuchał. Nie pozostawił mnie samej, gdy potrzebowałam pomocy, dokładnie tłumaczył, doradzał, pilnie skierował na konieczne badania. Działa profesjonalnie. Mogę jedynie żałować, że nie trafiłam do Pana kilka lat wcześniej.... Dziekuję Panie doktorze. Życzę samych sukcesów, ale niech one Pana ...

Mogę jedynie żałować, że nie trafiłam do Pana kilka lat wcześniej....
Dziekuję Panie doktorze. Życzę samych sukcesów, ale niech one Pana nie zmienią.